Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

tevbe ile temizlenelim........ (2 Kullanıcı)

ahududu

Kayıtlı Kullanıcı
Topluca yapılan ibadetler tek yapılan ibadetlerden daha makbuldür der dinimiz.

Ayrıca tevbe ettiğimizde diğer arkadaşlarımızında bu tevbeye şahit olması ahirettede inşaALLAH şahitlik yapmamıza vesile olur diye düşünerek Perşembe pazar günlerinde topluca birbirimizi şahit kılarak tevbe edelim derim ben...

(Kulların yeryüzünde yapmış olduğu ameller Melekler tarafından perşembe ve pazar geceleri alınır ve Rabbimize sunulurmuş...Rabbim katında tevbe etmiş ve tevbesi kabul olmuşlardan oluruz o anlarda inşaALLAH..)

Sizde benim gibi düşünüyorsanız buyrun tevbeye inşaALLAH....

La ilahe illallah muhammed sallallahu aleyhi ve sellem gerçekten Allah'ın Resulüdür...

Allah'ın salatı/bağışlaması, bütün peygamberlerin ve meleklerin üzerine olsun...

Ben Allah'ın çirkin gördüğü her söz ve davranışlardan,Allah'ın men ettiklerini hatırlamaktan ve men ettiklerine

bakmaktan tevbe ederim.....

Estağfirullah, (Allah-u tealadan günahlarımın afvını ve bağışlamasını dilerim)

Estağfirullah,(Allah-u tealaya mağfiretim için niyaz ederim)

Estağfirullah, (Allah-u Tealadan rahmetiyle yargılamasını dilerim)

Ey kerim ALLAH'ım !....

Rahmetinle günahlarımızı affet ve bağışla!

Ey merhametlilerin en merhametlisi!

"Ya Rabbi Ben Pişmanım yapmış olduğum tüm günahlardan, Keşke yapmasaydım, İnşaALLAH bir daha yapmayacağım"

"Bilerek veya bilmeyerek işlemiş olduğum cümle günahlar için
ESTAĞFİRULLAH, ESTAĞFİRULLAH, ESTAĞFİRULLAH"

Söz veripte tutamadığım tevbelerim için tevbeler olsun ESTAĞFİRULLAH (amin)

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
Topluca yapılan ibadetler tek yapılan ibadetlerden daha makbuldür der dinimiz.

Ayrıca tevbe ettiğimizde diğer arkadaşlarımızında bu tevbeye şahit olması ahirettede inşaALLAH şahitlik yapmamıza vesile olur diye düşünerek Perşembe pazar günlerinde topluca birbirimizi şahit kılarak tevbe edelim derim ben...

(Kulların yeryüzünde yapmış olduğu ameller Melekler tarafından perşembe ve pazar geceleri alınır ve Rabbimize sunulurmuş...Rabbim katında tevbe etmiş ve tevbesi kabul olmuşlardan oluruz o anlarda inşaALLAH..)

Sizde benim gibi düşünüyorsanız buyrun tevbeye inşaALLAH....

La ilahe illallah muhammed sallallahu aleyhi ve sellem gerçekten Allah'ın Resulüdür...

Allah'ın salatı/bağışlaması, bütün peygamberlerin ve meleklerin üzerine olsun...

Ben Allah'ın çirkin gördüğü her söz ve davranışlardan,Allah'ın men ettiklerini hatırlamaktan ve men ettiklerine

bakmaktan tevbe ederim.....

Estağfirullah, (Allah-u tealadan günahlarımın afvını ve bağışlamasını dilerim)

Estağfirullah,(Allah-u tealaya mağfiretim için niyaz ederim)

Estağfirullah, (Allah-u Tealadan rahmetiyle yargılamasını dilerim)

Ey kerim ALLAH'ım !....

Rahmetinle günahlarımızı affet ve bağışla!

Ey merhametlilerin en merhametlisi!

"Ya Rabbi Ben Pişmanım yapmış olduğum tüm günahlardan, Keşke yapmasaydım, İnşaALLAH bir daha yapmayacağım"

"Bilerek veya bilmeyerek işlemiş olduğum cümle günahlar için
ESTAĞFİRULLAH, ESTAĞFİRULLAH, ESTAĞFİRULLAH"

Söz veripte tutamadığım tevbelerim için tevbeler olsun ESTAĞFİRULLAH (amin)

Es selamün aleyküm kardeşim çok güzel düşünmüşsün...Rabbim cümlemizin tövbelerini kabul etsın inş :A:ARabbim günahlarımızı AFFETSIN İNŞ (AMİN) Allah (c.c) razı olsun selam ve dua ile kardeşim B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt