Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Teşrik Tekbirleri(unutulmasın) (1 Kullanıcı)

meral78

Kayıtlı Kullanıcı
Sıla kardeşim hoşgeldin bu arada moderatör olmuşsun hayırlısı olsun kardeşim bizler için o kadar cok uğraşıyosun ki hakkını helal et kardeşim ben hemen hemen size yetiştim sayılır Yasin 4 sayfasındayım sınıfın en tembel öğrencisiyim biliyorum elmde olmayan sebeblerden dolayı elimden geldğince size yetişmeye calşıyorum...

deniz,erhan,ayşe,hüzünlü, ve dua kardeşlerim sizler nasılsınız bugun içimde ayrı bir heyecan var ne olur bu senede oruçumun hakkıyla tutabileyim ne olur dualarınızı benden esirgemeyin ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN...
hoşbulduk kardeşim sağol. çok sevindim dördüncü sayfada olduğuna inşallah hamilelikte iyi gidiyordur bebeğe de yansıyacak bu çabaların inşallah. inşallah hepimizde rahat tutarız oruçlarımızı Allah yardımcımız olsun. canım istanbul öyle güzel esiyor öyle serin ki sabah ondan akşam ona kadar bu civarlarda nerdeyse dışarılarda gezdik yürüdük ayaklarımızın altı ağrıdı o halde pek terlemedik. buraya geldik indik otobüsten minübüs bekliyorduk nasıl terliyoruz dedik ne kadar fark var. Allah sabır versin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt