Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Tesettürsüz bayanın misali (1 Kullanıcı)

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
2962_1078674445320_1180027992_30237120_5159037_n.jpg

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
çooook güzellll
allah razı oslun ekrem paylaştığın için.selametle

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
cok guzel olmus:) Allah razi olsun paylasim icn..

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum kardeşim
üzücü bir tablo
cok şey anlatıyor
kıyas ıse güzel düşünülmüş
emeğınıze sağlık
allaha emanet ol
mutlu kal

gulen76

Kayıtlı Kullanıcı
çok doğru olmuş ama biz hala kapanamadık...:::::::( üzülüyorum yinede böyle görünce belkide kendi halime...:(

H

hado77

selamün aleyküm
bu forumda şeytanın efendimiz (SAS) le olan güörüşmesinde çocuklarla iyi anlaşırım onlar her dediğimizi yapar diye bir olay nakledilmişti. yerini hatırlamıyorum. bir erkek olarak bayanların ilgi alanına karışmak istemem ama bir bayan tesettürlü olsun tesettürlü olmasın yalama şekeri değildi. ablalarımızın bu durumda nazikçe uyarıda bulunmasını küçük kardeşlerime tavsiye ederim. başka bir yerde de p..o ile ilgili açık bir ifade vardı saf zihinleri idhal bu galiba. biz müslüman olarak hakkı savunurken şeytan burda da başaracağını başaracak gibi gözüküyor. ESTAĞFİRULLAHEL AZİM VE ETÜBÜ İLEYK. diyorum ama ben dahil herkes diğerini özellikle küçük yaşta çocuların ve gençlerin de varlığını gözeterek UYARMASI ve söylenenleri bir mahrem perdesiyle söylemesi gerektiğini düşünmekteyim. burası bir islami site çok ağır problemi olan tipler müftülük gibi soruyu soranın ne amaçla olduğu da belli değil çoktan unuttuğu yere cevap yazdırması yerine bire bir soru sorması hem amaca hem de foruma zarar vermez kanatindeyim. veya özel mesaj yoluyla yüzümüzü görmememiz kalbimizdeki şeytanları uyandırmasın. yaşı belli seviyeyi aşanlar gençleri derhal uyarmalı yoksa sohbet için bir sürü forum var. burada hakkı anlatıp çocukların zihnini meşgul edecek şeyler bence denetleme mekanizması cevap veren büyük olmaküzere derhal denetlenmeli yoksa şeytaNIN EFENDİMİZE (SAS) haber verdiği o alim çok bilen zatlardan biri de biz olmuş oluruz. öncelikle çocuklar korunmalı ve yapılan her türlü alıntıda mümkünse konuyu aktarının da bir yorumu olmalı ki velev ki o da yanlış anlamış olabilir. forumda bir hadi verilirken Efendimiz (SAS) SANKİ GİZLİ GÜNAHI DESTEKLİYORMUŞ GİBİ yorumlar veren yazılar var. benimde eskiden gerçek olarak kabul ettiğim çok şeyin aslında kendi yanlışımız olduğu( tenzih ederek kendi günahımın akalnması ) oluğunu görünce bunu diğer bir mümmin tarafından kritiğe tabi tutulması gerektiğini düşündüm. DİKKAT ediniz bu bir şikayet değil hepimizin sorumluluğu. ilgili yer sorunun olduğu yer böyelec sorun pratik olarak çözülür. üyesi olduğum bir forumda eğer doğruysa 15 yaşının altında olup vahşetin her türlüsüne şahit olan onlarca çocuk var kim olduğunu bilmediğimiz bir kişi aynı forumda .... gece nasıl nasıl yaşanıra bakıyor. biz en azından islamın temsilini foruma yazmışsak olabilecek her türlü aksaksılı ilkk elden düzeltmek hem insani hem de imani bir görevdir. abrtmış olduğumu düşünenlerden veya hatalı mesajlarım olduğumu düşünenlerden özür dilerim. hakkınızı helal ediniz. ama şeytanı değil efendimizi(SAS) hak çıkaralım da o şeytanda bize sağdan yaklaşmasın . tüm hanım abla ve kardeşlerime selam olsun tesettür hanıma yakışandır ve bir bayan bir bayanı asla bir erkeğin önünde rencide etmemelidir. olmadı mı dua var. olmadı mı niyaz var. ben açık olsun kapalı olsun bir kardeşime duadan başka bir yaklaşımla bakma niyetini inşallah kabul etmeyenlerden olurum duasını sizin de yardımınızla vird edineceğim. ALLAH(cc) sizden benden alem-i islamdan razı olsun

yarensin

Kayıtlı Kullanıcı
kısa ama öz..emeğine sağlık​

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
acı ama gerçek!!!!!!
tesettürünle koru kendini denildiği zaman , ERKEKLER BAKIYORSA BENİM SUÇUM NE görmemiş gibi bakmasınlar ... denilip geçiliyor.
Rabbim hidayet versin

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
paylaşımın için teşekkür ederim. Çok güzel bir sekilde anlatmışsınız

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt