Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Tesettür (1 Kullanıcı)

fundadamla

Kayıtlı Kullanıcı
YAA Allah rızası için biri bana cevap versin ben bundan bi sene önce kapandım üniversiteyi kazandım okula 9 ay kapalı gittim sonra yasakları arttırdılar bende saçımı açtım tamamen çok büyük hata yaptığımın farkındayım tekrar kapanmak istiyorum fakat çevremdeki kişiler bana çok kızgın saçımı açtığım için ne yapmalıyım?

yesim efil

Kayıtlı Kullanıcı
yaptığın her işi Allah rızası için yap derim ben
çevrendekiler kzııyor diye kapanman değil Allah rızası için kapanman daha guzel olur.
sitenin diğer fertleri ne der bilemem
selam ve dua ile

fundadamla

Kayıtlı Kullanıcı
biliyorum bazıları diyor ki Allah rızası için kapan ben zaten Allah rızası için kapanmak istiyorum çok vicdan azabı çekiyorum açıldığım için :'(

fundadamla

Kayıtlı Kullanıcı
çevremdekiler kapanmadığıma kızmıyor kapanıp tekrar açıldığıma kızıyor tekrar kapansam kötü mü yapmış olurum?

gokceayan

Kayıtlı Kullanıcı
bence tekrar kapanmanı tavsiye ederim.elinde imkan varsa neden kapanmayasın??benim imkanım yok kapanamıyorum ailemden dolayı.senin yerinde olsamkapanırdım.Allaha emanet ol...

fundadamla

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun tekrar inşallah en kısa zamanda tekrar kapanıcam bidahada Allah ın izniyle hiç açılmayacağım.

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim....herkez hata yapabilir bende iş için açılmıştım geri kapandım herkez bir laf vurdu ama tepkimi koydu tabi ki ....herkez nasıl bu dünyaya tek başına geldiyse öylede dönecek kimseyi kafana takma sadece herşey rabbimizin rızası için.....umarım tekrar kapanırsınız

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
çevremdekiler kapanmadığıma kızmıyor kapanıp tekrar açıldığıma kızıyor tekrar kapansam kötü mü yapmış olurum?

"her insan hata eder. hata işleyenlerin en hayırlısı tövbe edenlerdir"
hadisi şerif

funda kardeşim sen şimdi naptım değil napıcam demelisin
ve en önemlisi tövbe etmektir böyle zamanlarda
olmuş bir kere şimdi buna kızmaya ve keşkelere gerek yok
önümüze bakmak gerek
şimdi inşallah en kısa zamanda hiç açılmamak üzere kapanırsın:)

semih885

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH rızası için kapan abla bence çevrendekiler sana ayak uydursun milleti takma kafana ben müminim de içinden haha de asıl siz yanlış yapıyosunuz de kiyamet gününü aklına getir onlar orda kapanmadık derken sen iykide milleti takmamışım dersin ALLAH izin verirse
ALLAH emanet ol

elaaa

Kayıtlı Kullanıcı
durumunuz zor ama allah tekrar kapanmayı nasip etsin size herşeyinbir zorluğu vardır..bende çok zor kapandım.hala zorluk çekiyorum ama allah rızası için kapandım .. her zorun birde kolaylığı vardır..

Sena_Nur85

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgiili kardeşim,bende senin gibi bir hataya düştüm etrafımdan çok büyük tepkiler aldım,daha sonra nasip oldu Allah için tekrar kapandım,bende çok vesvese yaşadım etraf ne der?Gerçekten Allah içinmi kapanıyorum yoksa etraftaki tepkilerden dolayımı kalbimi çok yokladım,açıldığımda aldığım tepkileri kapandığımda 2 katı fazlası ile aldım.Ancak Rabbime sığındım,sabrını istedim çok gözyaşları döktüm kapandığım için bi sürü hakarete ve saygısızlığa maruz kaldım çevremde herkes alay eder olmuştu oyuncakmı bi açılıp kapanıyor diye,ben kararlıydım ve sonunda herşey geçti şu anda hiç olmadığı kadar huzurluyum ve insanlarda sustu artık,şu an gencim belki ama dahada gençken bunları yapabilirdim kendimi geç kalmış sayıyorum bunun içinde kendime çok kızıyorum sende geç kalmadan düşüncelerini harekete geçir ve unutma zararın neresinden dönersen kardır ALLAH YARDIMCIN OLSUN İNŞ DUALARIMDASIN...

PeNYe.Zz

Kayıtlı Kullanıcı
hiç düşünme bile kapan derim..sonuçta sen hatanı anlamışsın canım kimseye kulak asma..yüce rabbimizin isteğini yerine getir..her insan hata yapar..bende daha önce böyle bişey yaşamıştım..kapanıp açıldım diye çok tepki aldım..1 buçuk aydır kapalıyım herkes açılcağımı düşünüyr..ama ben kararlıyım hatamı anladım tekrarlayacağımı sanmıyorum..rabbim doğru yoldan ayırmasın hayırlı geceler.

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
bencede tekrar kapan çevrenin ne dediğine bakma içinden ne yapmak geliyosa onu yap önemli olan cevrendekilerin ne düşündüğü deil allahın razı olması önemli

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt