Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

TELEVİZYON ESİRLİGİ (1 Kullanıcı)

TELLO

Kayıtlı Kullanıcı
B)B)GÜNÜMÜZDE TELEVİZYON GİTTİKÇE İNSANLARI ESİR ETMEYE DEVAM EDİYOR NASIL MI BİZİM MİLLETİMİZİN EN DAYANAMADIGI KONULARDAN BİRİ DEDİKODU HALBUKİ MÜSLÜMAN BİR ÜLKEDE YAŞIYORUZ DERDİMİZ GÜCÜMÜZ DEDİKODU YOK ŞU ÜNLÜ NE YAPMIŞ BU KİMİNLE NİSANLANMIŞ SADECE MAGAZİN PROGRAMLARINDA DEGİL HABER PROGRAMLARINDA DA AYNI HERKEZ HABER İZLEYİCEGİ YERDE BŞ DEDİ KODU İZLİYOR DİZİLERE NE DEMELİ HİÇBİR ANA DÜŞÜNCE VURGULAMAYAN DERS VERMEYEN DİZİLER REVAŞTA HERKEZ ONLARI İZLİYOR MİLLETÇE ABUK SABUK BİR SÜRÜ PROGRAMIN ESİRİ TELEVİZYONDAKİ O IŞILKTILI DÜNYALARA ÖZENİR OLMUŞUSUZ HERKEZ KENDİ OLMAYI BIRAKIP TELEVİZYONDAKİ KİŞLER OLMUŞ OYSA BİZİM ÖRNEKLERİMİZİ UNUTMUŞLAR ÇOKTAN H.Z MUHAMMET H.Z İDRİS H.Z ADET ALEYYHİSSELAM .. OLMUŞ YENİ ÖRNEKLER ÜNLÜLER TELEVİZYON NU SİZ YÖNETECEGİNİZE O SİZİ YÖNETİYOR FARKINDA MISINIZ DİZİLERİ KAÇIRDIGINA ÜZÜLMEYEN VARMI? B)B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
RE: TELEVİZYON ESİRLİGİ

Selamün aleyküm dediklerinize katılıyorum...Haklısınız...Allah bizleri doğru yoldan ayırmasın amin...B)

l@l

Kayıtlı Kullanıcı

B) Güzel bi konuya değinmişsin emeğine sağlık. Benim televizyonla aram iyi değildir pek, haberleri ve yararlı programları izlerim sadece onu da seviyeli kanallardan.. selametle...

mustafa incesu

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN.ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN...

Lonqinq_Roses

Kayıtlı Kullanıcı
RE: =(

RE: =(

TeLEvizzyon izLyen ßir iNSan Allah u TeaLAnın CemaLini qöRemeyecekmş .. Allah ßizi Şeytanın eSiri oLmaktan kuRtaRsn .. tLwizyon qbı bır ibLsiN kaRşısında Esir oLamı nasiB etmesn inşş. .

adl

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH kimseyi iblisin esiri etmesin de amin.yalnız televizyon izleyen bir kişinin ALLAHI göremiyeceği nerde yazıyor.televizyon izlemeyen varmı acaba.

A

Arzu_76

SELAMÜN ALEYKÜM

Kardeşim çok haklısın özellikle biz bayanlar hiç kaçırmıyoruz. İşte bizans oyununa yenik düşen biz bayanlar. Dinimizi,ahlakımızı,aile yaşantımızı bozan ve gençlerimizi müslümanlığa yakışmayan şekilde özendiren o kadar çok program var ki Allah (CC) bizi esirgesin,
gençlerimizi esirgesin

Amin

Dua ile

adl

Kayıtlı Kullanıcı

televizyonun çok güzel dini bilgiler veren programlarını unutmayalım.yani istenmeyen sevilmeyen proğramlar bizim elimizdeki kumandaya bağlı kapatabiliriz.televizyon kesinlikle izlenmicek diye bi kural koyarsak dünyadan biihaber otururuz.

berrak gençlik

Kayıtlı Kullanıcı
internetle yeni tanıştığım şu günlerde tevafuken rastladım bu siteye hep kötü olarak

internetle yeni tanıştığım şu günlerde tevafuken rastladım bu siteye hep kötü olarak

tanımıştım interneti ama isteyene rabbim güzel kapılarda açarmış kötü kullanan kötülükle iyi kullanan iyilik bulurmuş bakalım daha neler görecez niyetim halis inşaallah iyilik bulurum :)

berrak gençlik

Kayıtlı Kullanıcı
bende internet esirliliği konusunu işlemek isterim televizyondanda beter çok iradeli olmak ve allahtan korkan birisi olmak lazım diye düşünüyorum bilmem yanılıyomuyum.heyecanlıyım ilk üyeliğim daha sonra çok yazarım inşaallah

gitarro

Kayıtlı Kullanıcı
evet kardeşim haklısın işte burda irade devreye giriyor iman tv hilal tv mehtap tv dost tv gibi istisna kanallar da var ve bu kanallarda çok güzel sohbetler oluyor. özellikler hilal tv de mustafa islamoğlu'nun sohbetlerini şiddetle tavsiye ederim .

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbime binlerce şükür tv esirliğim bitti ...Eskiden o dizi bitti bu dizi başladı derken cok zamanım onun başında geçiyordu Çok şükür şimdi ise gunde en fazla 15- 20 dakika izliyorum...
Ama internette biraz fazla kalıyorum İnşallh onu da yavş yavaş azaltacağım

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Evet yaa dini diziler çok az izleniyor mesela buna çoooooook kızıyorum :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt