Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Tek kol ve Tek bacaklı Arkadaş... (1 Kullanıcı)

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
Vietnam'da savaştıktan sonra sonuna evine dönmekte olan bir asker hakkında bir hikaye anlatılır:
San Francisco'dan ailesini aradı:
-Anne baba eve dönüyorum,ama sizden bir şey rica ediyorum,yanımda bir arkadaşımı da getirmek istiyorum.
-Memnuniyetle onunla tanışmak isteriz.
-Bilmeniz gereken bir şey var ama.dıye devam eder oğulları.Arkadaşım savaşta ağır yaralandı.Bir mayına bastı ve bir koluyla ayağını kaybetti.Gidecek hiçbir yeri yok ve onun gelip bizimle kalmasını istiyorum.
-Bunu duyduğuma üzüldüm oğlum.Belki onun başka bir yer bulmasına yardımcı olabiliriz.
-Hayır anne ,baba onun bizimle yaşamasını istiyorum.
-Oğlum,dedı babası,bizden ne istediğini biliyomusun,onun gibi özürlü biri bize korkunç bir yük olur.Bizim kendi hayatımız var ve bunun gibi bi şeyin hayatımıza engel olmasına izin veremeyiz.Bence bu arkadaşını unutup eve dönmelisin.O kendi başının çaresine bakacaktır.
Oğlu o anda telefonu kapattı.Ailesi bir süre ondan haber alamadı.Ama bir kaç gün sonra polisten bir telefon geldi.Oğullarının yüksek bir binadan düşüp öldüğünü öğrendiler.Polis bunun intihar olduğuna inanıyordu.
Üzüntü dolu anne baba hemen San Francisco'ya uçtular ve oğullarının cesetini tespit etmek için şehir morguna götürüldüler.Onu tanıdılar ve bilmedikleri bi şeyi daha öğrenince dehşete düştüler, oğullarının sadece bir kolu ve bir bacağı vardı.....

ahnef

Kayıtlı Kullanıcı
s.a suphanallah çok etkilendim. rabbim bizi ole kularından eylemsin inş allaha emanet olun yazdıınız yazılarını çok beğendim zeyne abla

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm çok Etkileyici...yarin Ne Olacağimiz Belli Dğiel...emeğinize Sağlik..hayirli Akşamlar

S

SıDıKA/MeKKe

Allah razı olsun..Paylaşımınız çok etlileyici:gulegule

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt