Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

tavuklu mücver (1 Kullanıcı)

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
iki parça çiğ tavuk eti ince ince doğruyoruz kıyma gibi yada robotta çekiyoruz. üç tane havuç bir kabağı rendeleyip suyunu sıkıyoruz. yarım demet maydonozu ince ince kıyıyoruz.bir çay bardağı kadar un, 2 yumurta. tuz karabiber ekleyip karıştırıyoruz. kaşıkla kızgın yağa döküp pişiriyoruz her iki tarafını da çok lezzetli oluyor gerçekten tavuk çok lezzet veriyor . şiddetle tavsiye ederim . yanlız ununu siz ayarlaryın ben yaklaşık verdim.

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun aleyküm kardeşim mücverin patates ve kabaklısını yapıyorum çok hoşuma gidiyor eminim buda çok güzel oluyordur deneyeceğim inşaallah.
Allah razı olsun selam ve dua ile...

sudelet

Kayıtlı Kullanıcı
ellerine sağlık çok güzel olmuş... yemiş gibi oldum..paylaşımın için teşekkürler

FATMA-ZEHRA

Kayıtlı Kullanıcı
s.a...
şu enteresan yemekleri bir öğrenebilsem...
mücver...rosto...franboğaz..vs..vs...
:K:K:K yapmaya çalışıcağım...
tarif için teşekkürler...
selametle...

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam. Sizden de Allah razı olsun. yemeğin yanında değişiklik oluyor benim ufaklıkta seviyor.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt