Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

tavuk gögsü seven varmı?????hemde pudınklı (1 Kullanıcı)

kubat

Kayıtlı Kullanıcı
150gr margarın
1s.b un
1ç.k nişasta
1.5s.b şeker
1vanilya
1lıtre süt
margarını erıt un ve nısastayı bıraz kavur sora seker vanılya sut u koy karıstır
koyu ve kaynayınca altını kapat mıkserle cırp ve yassı bı borcam a dok uzerınede kakaolu pudınk yap ve uzerıne dok cccccooookkkk mukemmel oluyo tavsıye ederım..a.e.o

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
tarif için teşekkürler cidden çok pratik birkaç dk sürüyor yapması. çikolatalı sosla da oluyor.

gurunlu

Kayıtlı Kullanıcı
bunu cok denedim tutturamadim

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
tavuk göğsünü çok seviyorum bide canım çektiki sormayın şimdi:K

EBRARNISA

Kayıtlı Kullanıcı
150gr margarın
1s.b un
1ç.k nişasta
1.5s.b şeker
1vanilya
1lıtre süt
margarını erıt un ve nısastayı bıraz kavur sora seker vanılya sut u koy karıstır
koyu ve kaynayınca altını kapat mıkserle cırp ve yassı bı borcam a dok uzerınede kakaolu pudınk yap ve uzerıne dok cccccooookkkk mukemmel oluyo tavsıye ederım..a.e.o

SELAMÜN ALEYKÜM.BENDE BU TATLIYI ÇOK SEVERİM.TARİFİNİDE KAYBETMİŞTİM. ÇOK İYİ OLDU PAYLAŞMANIZ. YANLIZ BİRŞEY SORMAK İSTİYORUM. BENİM YAPTIKLARIM BORCAMA YAPIŞIYOR. RAHAT ÇIKARTAMIYORUM. BAZILARINI GÖRÜYORUM KALIP GİBİ. NAPABİLİRİM SİZCE....
SELAM VE DUA İLE KALIN...

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM.BENDE BU TATLIYI ÇOK SEVERİM.TARİFİNİDE KAYBETMİŞTİM. ÇOK İYİ OLDU PAYLAŞMANIZ. YANLIZ BİRŞEY SORMAK İSTİYORUM. BENİM YAPTIKLARIM BORCAMA YAPIŞIYOR. RAHAT ÇIKARTAMIYORUM. BAZILARINI GÖRÜYORUM KALIP GİBİ. NAPABİLİRİM SİZCE....
SELAM VE DUA İLE KALIN...
kardeşim aleyküm selam.arkadaş online değil o yüzden ben yazayım dedim. borcama dökmeden önce borcamı suyun altına tutun yıkar gibi ama fazla su kalmasın içinde sonra mikserde güzelce çırptırdığınız tatlıyı dökün. bu şekilde ne borcama ne emaye tepsiye yapışmaz. :Gbende ki tarifte de 1 litre süte 1 su brd şeker koyuluyor. şekeri kendiniz ayarlarsınız. margarin de daha az tabi bunlar ağız tadına göre ayarlanır. pudingli denemedim ama denicem inşallah çikolatalı sosla mükemmel oluyor. hayırlı günler.

ebe78

Kayıtlı Kullanıcı
Ben De 2 Gün önce Yapmiştim.ama Enim Tarifte Niaşasta Girmiyor Ve Her Kaşikladinizda Sakiz Gibi Uzuyir.övünmek Gibi Olmasin Bu Tavuk Gögsünü Neden Benim Gibi Yapan Yok.veriyorum Tarifi Arkadaşlara Neden Hep Dedikleri şey Senin Gib Olmuyor.:)ben Yaptimda 6 Kilo Süt Ile Yapiyorum 3 Kişilik Bir Aile Için çok Ama 2 Günde Tükeniyor. Eee Hani Derler Ya Komşuda Pişer Bize De Düşer Hesabi Binada 3 Daire Var Her Bir Daireye 3 Kase Ee Geriye Kaldi Bize 30 Kase Her Oturuşta 2 Kase Yiyince. Ne Edrsin 2 Günde Tükeniyor.bu Tavuk Gögsü Tatlisi Bir Gece Dolapta Bekledimi Daha Da Güzel Oluyor:))) şimdiden Her Kese Afiyet Olsun.

nnuurr

Kayıtlı Kullanıcı
yani inanmıyorum 30 kaseyi nasıl bitiriyosunuz şşşşaaaşşşşııııırrrdııım bize yokmu ya

EBRARNISA

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim aleyküm selam.arkadaş online değil o yüzden ben yazayım dedim. borcama dökmeden önce borcamı suyun altına tutun yıkar gibi ama fazla su kalmasın içinde sonra mikserde güzelce çırptırdığınız tatlıyı dökün. bu şekilde ne borcama ne emaye tepsiye yapışmaz. :Gbende ki tarifte de 1 litre süte 1 su brd şeker koyuluyor. şekeri kendiniz ayarlarsınız. margarin de daha az tabi bunlar ağız tadına göre ayarlanır. pudingli denemedim ama denicem inşallah çikolatalı sosla mükemmel oluyor. hayırlı günler.

teşekkür ederim Allah razı olsun. tarifte tepsi ıslak kalmalı gibi birşey yazmayınca bende bilemedim tabiki. selam ve dua ile kalın.....:H

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt