Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

tavsiye ettiğiniz virüs programı!! (1 Kullanıcı)

hanimeli

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam
hepinize ayrı ayrı teşekkürler ediyorum kardeşlerim
bilgiler faydalı oldu Allah Razı Olsun..
başka faydalananlar da olabilir düşüncesiyle
tecrübe ve tavsiyelerimize devam edelim inşallah..

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
Avg 8.5 3 yıldan beri adam gibi virüs programı bulmak için çoğunu denedim Bunu beğendim..Zayıf yönü bazı trojanları silememesi.Ama Tam güvenliği sağlaması güzel.

ecthelion

Kayıtlı Kullanıcı
kullanıcağınız anti virüs programı elinizdeki pc ya da laptop un configrasyonu ile doğrudan ilgilidir. mesela donanımı zayıf olan bir bilgisayar için asla norton tavsiye etmem. neden? çunku zaten agır bir programdır ve pc yi iyiden iyiye kasar.. ama yeterli configrasyon varsa norton hem internet security hemde anti virüs programı ile oldukça guvenlidir.
daha hafif pc yi kasmayan bir program avast ama mutlaka professional sürümü olması gerekir.. ama avast ın en büyük açığı spam ya da spayware leri algılamada gecikmesi ve sistem dosyalrına sızdıktan sonra işlem yapmaya çalışması. bu durumda virüs bulaşan dosyayı karantinaya taşıo ama bu bir system dosyası ise sorun yaşıyorsunuz..
nod32 ye bulaşmayın bile sadece ve sadece fazlalık yapar. kp de fena değildir ama lisans sorunu var orjinal almanız gerekir..... ayrıca nette kullandıgınız browser a da gömülebilen avg fena değildir....

sonuçta asıl olay virüs bulaşması muhtemel hiç bir dosyayı açmamak ve riskli sitelere girmemek yoksa virüs aldıktan sonra karantinalarla uğraşmak zor olur...

hanimeli

Kayıtlı Kullanıcı
kullanıcağınız anti virüs programı elinizdeki pc ya da laptop un configrasyonu ile doğrudan ilgilidir. mesela donanımı zayıf olan bir bilgisayar için asla norton tavsiye etmem. neden? çunku zaten agır bir programdır ve pc yi iyiden iyiye kasar.. ama yeterli configrasyon varsa norton hem internet security hemde anti virüs programı ile oldukça guvenlidir.
daha hafif pc yi kasmayan bir program avast ama mutlaka professional sürümü olması gerekir.. ama avast ın en büyük açığı spam ya da spayware leri algılamada gecikmesi ve sistem dosyalrına sızdıktan sonra işlem yapmaya çalışması. bu durumda virüs bulaşan dosyayı karantinaya taşıo ama bu bir system dosyası ise sorun yaşıyorsunuz..
nod32 ye bulaşmayın bile sadece ve sadece fazlalık yapar. kp de fena değildir ama lisans sorunu var orjinal almanız gerekir..... ayrıca nette kullandıgınız browser a da gömülebilen avg fena değildir....

sonuçta asıl olay virüs bulaşması muhtemel hiç bir dosyayı açmamak ve riskli sitelere girmemek yoksa virüs aldıktan sonra karantinalarla uğraşmak zor olur...

Allah razı olsun
tavsiyeleriniz için teşekkürler..
zaten Kaspersky'i lisanslı kullanıyorum..

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
O halde sorun çözülmüş demektir. Vatana millete hayırlı olsun... :)

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
ben nod 32 kullanıyorum gayet memnunum. nod 32nin yanı sıra size antiviride tavsiye edebilirim. eğer cebin kalınsa:) ozaman lisanslı kayspersky almanida tavsiye ederim

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
İşte son nokta budur...

fw2v7e0xi1.jpg

jozb7a7dh.jpg

PriMe

Kayıtlı Kullanıcı
Ben norton 2009u tavsiye ederim,diğer birçok antivirüse göre etkili çalışıyor gibi...

Kurak

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.yahoo.com
hiçbiri..
hepsi performans düşürür ve siteme zarar verir..
ama virüssüs bir hayat istiyorsanız; linux a (ubuntu and pardus..gibi) bağlanın

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt