Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

tavsiye ettiğim bir taraycı (1 Kullanıcı)

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
Netscape Navigator 9.0.6

السلام عليكم ورحمة الله وبركاته kardeşlerim
Netscape Navigator 9.0.6 Bir internet tarayıcısıdır tıpkı internet explorer ve mozzilla firefox gibi
ama Netscape Navigator 9.0.6 hem internet expolrer den hem mozzilla frefoxtan
ve diğer tarayıcılardan çok daha iyi,pratik,güvenli ve kullanışlı bence,
şahsen ben kendim de bu programı kullanıyorum ve çok memnunum
size de tavsiye ederim

İNDİR FULL
http://http.netscape.com.edgesuite.net/pub/netscape9/en-US/9.0/windows/win32/netscape-navigator-9.0.0.6.exe

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Paylaşımın için teşekkür ederim. Ancak Netscape bundan 10 yıl önce süperdi.
İnternet Explorer ve Netscape vardı sadece. Şimdi ise pazar çok geniş. Mozillla Firefox ile Chrome boş internet tarayıcıları değiller. Şimdi ise bütün gözler Explorer 8.0 Full ün üzerinde. Bakalım bu piyasa daha çok kızışır... :)

ecthelion

Kayıtlı Kullanıcı
katılıyorum netscape tarihin tozlu raflarında yerini aldı kullanan yoktur sanırım :))

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
Paylaşımın için teşekkür ederim. Ancak Netscape bundan 10 yıl önce süperdi.
İnternet Explorer ve Netscape vardı sadece. Şimdi ise pazar çok geniş. Mozillla Firefox ile Chrome boş internet tarayıcıları değiller. Şimdi ise bütün gözler Explorer 8.0 Full ün üzerinde. Bakalım bu piyasa daha çok kızışır... :)

katılıyorum netscape tarihin tozlu raflarında yerini aldı kullanan yoktur sanırım :))

Ben kullanıyorum ve çok memnunum.Açıkçası netscapenin bu sürümü explorer ve mozzilladan daha kullanışlı expolrerin birçok eksiği var mozzillanın ise bir sürü güvenlik açığı mevcut netscape eskiden favori bir tarayıcıydı uzun zaman aradan sonrabu sürümüyle tekrar favori olacağına inanıyorum. Kullanmadan yıllar öncesinin bilgisiyle fikir yürüterek başka insanlarında yalnış düşünmesine sebep oluyorsunuz ben bu tarayıcıyı kullanıyorum ve izlenimlerimi yazıyorum selameetle

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Kullanan var ama çok az kişi. Şahsen ben kullanmıyorum. Explorer ve Chrome kullanıyorum...

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
Kullanan var ama çok az kişi. Şahsen ben kullanmıyorum. Explorer ve Chrome kullanıyorum...
pek bilinmediği için yaygın değil explorerin güvenlik açıkları hala kapatılamadı diğer birçok tarayıcıyı da uzun müddet kullandım ama en ideali bence şu an navıgator dür chrome de hala tam sürüm özelliklerini taşımayan bi tarayıcı eksiği çok

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
İnternet Explorer 8.0 Full ü bekleyin derim ben. Çünkü Windows 7 de betasını test ettim. Oldukça istikrarli gördüm. Bakalım eli kulağında çıkmasına az kaldı...

ecthelion

Kayıtlı Kullanıcı
ya merak edip indirdim inanılmaz ağır... chorme ile kıyaslanamaz bile. ayrıca foknsiyonel gelmedi bana...... eklentileride chorme ve mozilla ya göre çok az ve yetersizzz...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt