Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

tanisma (1 Kullanıcı)

berzah123

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum allahin rahmeti butun musluman kardeslerimizin ustune olsun allahtan zulum altinda olan din kardeslerimize yardimci olmasini niyaz ederim.filistinde ve irakta akan kanlarin biran once dinmesi iicn allaha bol bol dua edelim insallah hicri yilbasiniz mubarek olsun muharrem ayinin bereketi uzerinize olsun ben cemal afyonluyum frde yasiyorum allah izin verirse persembe gunu valilikte oturum icin randevum var arkadaslar 6 yil 3 aydir turkiyeyey gidemiyorum bana dua etmenizi sizden rica ediyorum cunku duaya cok ihtiyacim var butun kardeslerim gibi allah insanlah butun kardeslerimiz gibi isimizi rast getirir kara cikarmaz insallah sizden benim icinde dua etmenizi rica ediyorum cunku oturumsuz olmak cok zor allah yar ve yardimcimiz olsun allaha emanet olun selamun aleykum

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykümselam,

Sitemize hoşgeldiniz.Allah celle celalüh hayırlısıyla dualarınızı kabul etsin.İnşaAllah sıkıntılarınızı bir an önce atlatırsınız...

leyla-1

Altın Üye
Aleyküm Selam kardeşim üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah hayırlı olsun kardeşim Allah yar ve yardımcınız olsunselam ve dua ile selametle kalınız.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt