Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Tanışma (1 Kullanıcı)

ardaemel

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum ben yeni üye oldum.aranızda beni de kabul eder hayır dualarınıza katarsanız çok sevinirim çok yalnızım.allah rızası için dualarınıza çok ihtiyacım var çok zor durumdayım maddi manevi sıkıntı içersindeyim.çocukluktan beri bu sıkıntıları yaşıyorum rabbime hamd olsun isyan etmek için söylemiyorum.bana dualarınızla destek olursanız çok sevinirim.allah razı olsun.

GEVHER

Yönetici
ve aleykümselam kardeşimiz...

Aramıza hoşgeldiniz.

Rabbimiz Kendisine yaklaşmamız ,Kulluğumuzu hatırlamamız için bizi sıkıntılarla uyarır.
Sahabeler kendilerine bir sıkıntı gelmediği gün telaşa kapılırlarmış.'' Acaba Rabbim benim kulluğumdan memnun değil mi ki ,bugün beni ikaz etmedi.'' diye.

Ne mutlu size ki , Rabbimiz sizi Kendisine yaklaştırmak için uyarıyor.

İslamiyet.gen.tr öyle güzel bir aile ki , burada aradığınız huzuru bulacağınızdan; Allah'a kulluk etme ve islamiyeti yaşama yolunda ,tüm kardeşlerimizin size elinden geldiğince yardımcı olacağından eminim.

faydalı ve güzel paylaşımlarda sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Allah C.C ' e emanet olun.

ardaemel

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun

Allah razı olsun

cevabınız için çok teşekkür ederim ben şu anda mutluluktan ağlıyorum çünki rabbim beni o kadar çok seviyorki ben çocukluktan beri maddi manevi sıkıntı içersindeyim rabbime hamd olsun ,şikayet yada isyan etmek için söylemiyorum.ben sizler gibi mükemmel bir kul olamadım rabbime ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum kalbimde yanan Allahımın sevgisini anlatmam mümkün değil bir tek rabbim bilir rabbim hepimizinde rabbime layık hayırlı kullardan olmamızı nasip eder inşallah amin ben buradaki arkadaşlarımdan benim için hayır dualarını esirgememelerini istiyorum.çok ciddi çözemediğim maddi manevi sorunlarım var.Allah rızası için hayır dualarınızı istiyorum.ayrıca hertürlü bilgileride paylaşmak isterim.Allah razı olsun Allaha emanet olun.Allah hepimizin dualarını kabul etsin.amin inşallah.

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykümselam Hoşgeldiniz kardeşim. Hayırlar getirdiniz...
ALLAHım sıkıntılarınıza ferahlık versin inşaAllah...
ALLAHa emanet olunuz...
selam ve dua ile...

islamoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykum selam , :)

Öncelikle hoş geldin safalar getirdin bize,aslında mükemmel olan sensin ancak bunu alçak gönüllüğünden görmüyorsun,boş ver oda güzel,:) Sıkıntılara gelince İnsan oğlu zayıf yaratılmıştır dedi Yüce Rabbimiz (c.c) bu sebeple bazı istemeden veya isteyerek hatalar yaparak maddi sıkıntılara ve bunun getirdiği manevi sıkıntılara düşebilir insan ancak Yüce Allah (c.c) her kulunu bir sıkıntı ile denemezmi,elbette dener bir düşünsene Koca koca peygamberleri bile hep sıkıntılarla denemiş Hz.Yakub'u vücudundaki yaralar,Hz.Yusuf'u zindanlarda,Hz.Musa yı kavmi ile ve Efendimizi (s.a.v) hem kavmi ile hemde bir fiil katıldığı 105 adet savaş ile şu acizane kardeşini bile öyle şeylerle imtihan etti ve ediyorki bir -iki tanesini şuraya yazsam oturup ağlarsın benim derdim dertmi diye ancak ben hamd edip de hep ona tevekkül ettikce sıkıntılarım uçup gittiği gibi üstüne de Rabbimin bir armağanı olarak ferah günler geliyor, her sıkıntının erdında bir kolaylık bir ferahlık vardır diye buyrulmadımı :) ne güzel bir söz dür bu. YA RABBİM SANA HAMD OLSUN HAMD OLUNMAK SANA SENİ HAMD ETMEK BANA NE KADAR ÇOK YAKIŞIYOR, Şu kardeşimizin de sıkıntılarını onu duyduğun sevgi hatrına azalt ya Rabbim. Amin...

GEVHER

Yönetici
cevabınız için çok teşekkür ederim ben şu anda mutluluktan ağlıyorum çünki rabbim beni o kadar çok seviyorki ben çocukluktan beri maddi manevi sıkıntı içersindeyim rabbime hamd olsun ,şikayet yada isyan etmek için söylemiyorum.ben sizler gibi mükemmel bir kul olamadım rabbime ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum kalbimde yanan Allahımın sevgisini anlatmam mümkün değil bir tek rabbim bilir rabbim hepimizinde rabbime layık hayırlı kullardan olmamızı nasip eder inşallah amin ben buradaki arkadaşlarımdan benim için hayır dualarını esirgememelerini istiyorum.çok ciddi çözemediğim maddi manevi sorunlarım var.Allah rızası için hayır dualarınızı istiyorum.ayrıca hertürlü bilgileride paylaşmak isterim.Allah razı olsun Allaha emanet olun.Allah hepimizin dualarını kabul etsin.amin inşallah.

estağfullah kardeşimiz , mükemmel kul olmak kim bizler kimiz?

Her sıkıntımızda ,o sıkıntıyı bize imtihan olarak veren Rabbimize sığınacağız.
Bu sıkıntıları atlatmak için birbirimize dualarımızla manevi destek oluyoruz, tarafsız bakan fikirlerimizle birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Siz de artık İslamiyet .gen.tr ailesinin bir üyesisiniz. Siz de artık dualarımızdasınız.HEr ihtiyaç duyduğunuzda , burada ki tüm kardeşlerimiz size tüm içtenllikleriyle ellerinden geldiğince yardımcı olacaktır.

Rabbimiz mutlaka bir ferahlık kapısı açacaktır.O ,kendisine güvenen kullarına en güzel KEFİL , en güzel VEKİL'dir.

Allah C.C 'e emanet olun.

zencefil_1109

Kayıtlı Kullanıcı
vealeyküm selam hoşgeldiniz,üyeliğniz hayırlı olur inşaALLAH...

bm-7884

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldiniz..üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah..Rabbim tez zamanda sıkıntılarınızdan kurtulmayı nasip etsin unutmayın Allah sabredenlerle beraberdir..Allah'a emanet olun.

mahseri

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldinz sevgili kardeşim.öncelikle hayırlı olsun.rabbim sıkıntılramız içn bizlere sabır versnki imtihanımızı kazanabilelim inş.mükemmel olan bizler değil rabbim verdklerini alabilen ondan olan güzellikleri yansıtabilmktr güzellk ondandır.amaç ve gaye O olunca herşey güzelleşiveriyr kardeşim.dua ile inş herdaim dularda duanzda olamk dileğiyle....:)ayrıca diğer arkadaşlarada teşkkrler insanın yüreğine huzur veren cevaplrda bulnmşlr sağolsnlr .O'nun yolunda birliktelik ne güzel...........

Ahmed_1907

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldin aramıza kardeşim cenab-ı Allah ne muradın versin inşallah hayırlı olsun üyeliğin..

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldiniz kardeşim.Rabbım bütün sıkıntılarınızı bertaraf eylesin inş.

tuna_35

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldiniz kardeşim aleyküm selam insallah rabbim sizi sıkıntılarınızdan en kısa zaman da kurtarır...selametle

ardaemel

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun

Allah razı olsun

aranızda olduğum için çok mutluyum.cevaplarınız için teşşekkürler.rabbim hepinizden razı olsun.rabbime verdiği herşey için hamd olsun. ben çocukluktan beri her sabah rabbimin ümidiyle yatıp rabbimin ümidiyle uyanıyorum.rabbimden ümidimi yitirmedim yitirememde,rabbim bana ve cümle müsliman din kardeşlerime hayırlı kapılar açsın,doğru yolundan ayırmasın bu dünyadada ahiretetede sevdiği hayırlı kullarıyla birlikte olmak nasip eder inşallah.rabbime emanet olun Allah razı olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt