Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

tanışma ve paylaşım (1 Kullanıcı)

tugbab

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar siteye yeni üye oldum ve çok faydalı bilgiler aldım Allah razı olsun ve bende sizinle yaşadığım bir olayı anlatmak istedim cuma günü çok değer verdiğim cüzdanımı kaybettim bende anısı çok özeldi değerliydi ve TARIK süresini okudum ve çok dua ettim çüzdanım eksiksiz olarak ertesi gün bana geldi deneyin gerçekten inanmayan kafirdir..sevgilerimle hayırlı günler

Sebahat.28

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm
Aramiza hos geldin. Dogrudur kardesim niye inanmayalim. Henüz kiymetli bir seyimi kaybetmedim. Kaybedersem bu süreyi bulup okumaya calisirim. Uzun bir süre ise biraz zorlanabilirim.
Kayibini bulduguna sevindim.

canom

Kayıtlı Kullanıcı
a.s aramıza hoşgeldin kardeşim..

tugbab

Kayıtlı Kullanıcı
sizlerler tanışmak çok mutlu etti beni bu site gerçekten çok güzel ve geç bulduğum için çok üzgünüm..ama zararın neresinden dönersen kardır tekrar tanıştığıma sevindim:)süre uzun değil hiç merak etme 15 ayet ama sürekli okuyunca daha kısa gibi geliyor

SEMA BENLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldin bende yeni üye oldum.çok memnunum. Kaybedilen bişeyi ararken 'ya ragibu' demekte çok işe yariyor

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
sa
kardeşim hoşgeldin hayırlı olsun üyeliğn
neden inanmayalım bu gibi durumlar çok oluyo
kardeşim hayırlı paylaşımlar olur inş

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt