Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Tanişabilirmiyiz.. (1 Kullanıcı)

ozlem_yagmur

Kayıtlı Kullanıcı
Yakşalik Bir Aydir Buradayim Ama Kimseyi Tanimiyorum...böyle Gidersede Taniyamacağim.kendi Kendime En Iisi Forum Açayim Dedim...şimdiden Hepinizden Allah Razi Olsun..tanişmak Isteyen Arkadaşlar Cevaplarinizi Bekliyorum

ozlem_yagmur

Kayıtlı Kullanıcı
İLK ÖNCE KENDİMİ TANITAYIM 24 YAŞINDAYIM ASLEN GİRESUNLUYUM İSTANBULDA İKAMET EDİYORUM EVLİYİM BİDE RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ KIZIM VAR.ÇALIŞIYORUM MUHASEBECİYİMM:)

ATA_11

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Kardeşim Hoşgeldin.inşallah Güzel Paylaşimlarda Bulunursun Sende.ben Eski üye Sayilirim.eşim Le Birlikte üyeyiz Buraya.harika Konular Okuyor öğreniyoruz.selametle Kal....

ozlem_yagmur

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Kardeşim Hoşgeldin.inşallah Güzel Paylaşimlarda Bulunursun Sende.ben Eski üye Sayilirim.eşim Le Birlikte üyeyiz Buraya.harika Konular Okuyor öğreniyoruz.selametle Kal....

A.SELAM Kardeşim gerçekten çok faydalı şeyler okudum ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN..SELAM VE DUA İLE ...İNŞALLAH

gülşah_

Kayıtlı Kullanıcı
İLK ÖNCE KENDİMİ TANITAYIM 24 YAŞINDAYIM ASLEN GİRESUNLUYUM İSTANBULDA İKAMET EDİYORUM EVLİYİM BİDE RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ KIZIM VAR.ÇALIŞIYORUM MUHASEBECİYİMM:)

S.a Meslektaşım:) Bende yeni üyeyim ama forumu üye olmadan takip etmiştim bir süre çok güzel konular var.İnş.hep beraber faydalanırız ve daha iyi tanışırız;)

ozlem_yagmur

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Meslektaşım:) Bende yeni üyeyim ama forumu üye olmadan takip etmiştim bir süre çok güzel konular var.İnş.hep beraber faydalanırız ve daha iyi tanışırız;)

GÜLŞAH KARDEŞİM A.SELAM ALLAH RAZI OLSUN ..MESLAEKTAŞ OLDUĞUMUZADA SEVİNDİMM NERELİSİNİZ ACABA??

jaba

Kayıtlı Kullanıcı
slm kardeşim bende yeniyim sohbet etmek wede tanışmak istiyorum

ozlem_yagmur

Kayıtlı Kullanıcı
slm kardeşim bende yeniyim sohbet etmek wede tanışmak istiyorum

A.SELAM ARAMIZA HOŞGELDİN KARDEŞİMMM..BURADA ÇOK FAYDALI YAZILAR OKUYORUM.KARDEŞELRİMDEN ALLAH RAZI OLSUN BİZİ AYDINLATIYORLAR.ÇALIŞTIĞIM İÇİN ZAMAN BULDUKÇA BAKIYORUM.TANIŞTIĞIMA MEMNUN OLDUM.

gamze0387

Kayıtlı Kullanıcı
bende kimseyi tanımıyorum burada.ama herkes cok iyi Allah razı olsun hepsinden.izmitteyim.bende muhasebe okuyorum 2 yıllık bu sene son inşaAllah..:)

çiğtanesi

Kayıtlı Kullanıcı
selam hoşgeldin bende yeni üyelerdenim inşallah hepimiz için hayırlı olur

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
s.a hayırlı akşamlar.öncelikle ufaklık çok tatlıymış.Allah bağışlasın.dinine vatanına ailesine hayırlı bir evlat olur inşallah..

sonrada hoşgeldin.benim ismimde tufan.istanbul avcılardanım.bizde çalışan tayfadanız..hayırlı gunler selam ve dua ile..

imam_hatiplim

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm bende yeni üye sayılirim bu site cok güzel bize faydasi olan cok sey var ben cok faydasini gördüm benim gibi herkezde faydasini görüyor herkezden ALLAH razi olsun hayırli geceler selam ve dua ile

TUBİX

Kayıtlı Kullanıcı
S.A ben tuba istanbulda oturuyorum bende yeni geldim ama o kadar güzel ki burası çok şey okuyorum öğreniyorum sizde yeni sayılırsınız size de hoşgeldiniz diyorum allaha emanet olun selamün aleyküm...

sultanim

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim ben sivaslıyım balıkesire gelin geldim.10 aydır evliyim.6 aylık hamileyim.ev hanımıyım.20 yaşındayım.bu arada maşallah kızın çok tatlı...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
______selamün aleyküm özlem kardeşim hoşgeldiniz bende sivaslıyım.. üyeliginiz hayırlı olsun sizin için ve bizin için inşalah hayırlara vesile olur
selam ve dua ile_____

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
s.a kardeşim ben sivaslıyım balıkesire gelin geldim.10 aydır evliyim.6 aylık hamileyim.ev hanımıyım.20 yaşındayım.bu arada maşallah kızın çok tatlı...

aleyküm selam sultanım bende sivaslıyım şuan sİVASTAYIM :)
HOŞGELDİNİZ ÜYELİGİNİZ HAYIRLI OLSUN ..
SELAM VE DUA İLE

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt