Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Taklitçi Kardeşime (1 Kullanıcı)

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com
S A Kardeşim Ben Inaniyorumki Sen Aslinda çok Iyi Bir Insansin Ve Düşünüyorum Bu Kadar Iyi Bir Insan Bunu Nasil Yapar Diye Evet Yaptin Diyelim Eline Ne Geçiyor Nasil Bir Kazanç Sağliyorsun Acaba Sevaplarinmi çoğaliyor Söyle Eğer çok Kazancin Varsa Bizde Yapalim Ayrica Sana Soruyorum Senin Bir Ailen Varmi Elbetteki Vardir Ama Yok Ben Gökten Zembille Indim Diyenlerdensen Sözüm Yok Yok Eğer Bir Ailen Varsa Işte Ozaman Inan O Annen Ve Baban Hatta Kardeşlerin Için çok üzülürüm çünkü Onlara Bile Kötülük Yapiyorsun Farkinda Olmadan Bak Sana Bir önerim Var Gel Bu Huyundan Vazgeç Bizim Aramiza Katil O Güzelim Ailen Için Rabbimin Yarattiği şu Dünya Için Hayirli Bir Insan Ol ...

Yok Ben Ayni Olacağim Diyorsan Sana Yine Bir Sorum Olacak :
Senin Için Söylenen Bunca Ağir Sözleri Nasil Hazmediyorsun Onuda Birak Allahtandami Korkmuyorsun Rabbim Sana Soracak
Neden Yaptin Diye Annene Babanada Soracak Bu Hayirsiz Evladi Nasil Yetiştirdin Diye Ama Iş Işten Geçmiş Olacak O Zaman
Onun Için Vaz Geç Bu Yoldan Ve Hayirli Bir Insan Ol..

Benden Sana Bir Abi Tavsiyesi Iş Işten Geçmeden Doğru Yola Yönel Gel Bizim Aramiza Korkma Biz Seni Krdeşimiz Yene Koyariz..

Horanta

Kayıtlı Kullanıcı
Baba, bu sözler kime ?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt