Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

süper kızarmış tarçınlı tavuk (1 Kullanıcı)

TUSEM TEKİN

Kayıtlı Kullanıcı
s.a arkadaşlar.ben aranıza yeni katıldım.tarçınlı tavuğu yeni denedim süper oluyo.

-1 paket uçları kesilmiş kanat
-biraz sıvı yağ
-biraz salça
-yarım çay bardağı ılık su
-biraz tuz ve tarçın

yapılışı:
-kanatları yıkayıp derin bir kabın içine koyalım.ellerimizi kullanacağımız için güzelce yıkayalım.biraz sıvı yağ gezdirelim.biraz salça ekleyip güzelce elimizle yedirelim.biraz tuz ve biraz tarçın(kokusu gelecek kadar)ekleyelim.onlarıda güzelce yedirdikten sonra geniş bir tencereye hafif sıvı yağ gezdirip kantları dizelim.hafif kızartalım.yarım çay bardağı suymuz ekleyelim pişmeye devam etsin.suyunu çekmeye yakın ocaktan alabiliriz.çok güzel oluyo kesinlikle deneyin.afiyet olsun.

G

gülderen özdemir

ve aleyküm selam canım tarifin güzele benziyor hemen buğün deneyecem sana sonucu sonra bildiririm aramıza da hoşgeldin üyeliğin hayırlı ve daim olsun allah c.c. emanet ol selam ve dua ile sağlıcakla kal hayırlı günler

G

gülderen özdemir

Canim selam tarifini denedim çok beğendim herkesede tavsiye ederim sende sağolasin yiyenlerede şimdiden afiyet bal şeker olsun

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
tarçınlı tavukmu ??* nasıl olurki...tarçın _tavuk ........tavuk _tarçın......... iyi bir ikili gibi degil :):) ..ama farklı lezzetlere açık olmak lazım bir deneyelim inşaALLAH ..
sonucu bildiririz :):)
baki selamlar

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
tarçınlı tavukmu ??* nasıl olurki...tarçın _tavuk ........tavuk _tarçın......... iyi bir ikili gibi ..ama farklı lezzetlere açık olmak lazım bir deneyelim inşaALLAH ..
sonucu bildiririz
baki selamlar[

ya çok hoşsun kardeşim ya güldürdün beni

bir kere yanlışlıkla baharat sanıp köfteye katmıştım tarçını laf aramızda :a24:kimse anlamadı ama şimdi tavukla bilemiyorum :D
:):)

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com

vedat tekeci

Kayıtlı Kullanıcı
benım bıldıgım tarcım cıher kababına hafıfce ustune serpılır cok lezzetlı oluyo

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
çok merak ettim doğrusu tadı nasıl acaba? ben de tavuğun etlerini kesip kızartıyorum arkalı önlü kızarınca üstüne biber domates koyuyorum. karabiber biraz tuz serpiyorum. kapağı kapatıyorum. domates suyunu salıyor. biberlerde pişiyor bu şekilde de çok lezzetli oluyor tavsiye ederim.

esra839

Kayıtlı Kullanıcı
yha tarçınlı tavuk kulağa pek hoş gelmio ama deniyelim bakalım tarçın tatlılarda daha güzel oluo

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt