Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Şunu Söylemeden Geçmek Istemiyorum.. (1 Kullanıcı)

HASAN HAN

KAYITLI KULLANICI
Selamunaleyküm dostlar. Ben zamanında banka borcu ödeyememe, kavga sonucu darp, ... v.b. gibi durumlarda bir kaç kez yargılandım. Lakin; Namaz esnasında Allâh-u Teâlâ (C.C.)'ya karşı ellerinizi nasıl bağlarsınız ya bende adalet karşısında hiç fark etmedim öyle bağlamışım. Bundan sonra Allâh-u Teâlâ (C.C.)'dan ve Allâh-u Teâlâ (C.C.)'nın adaletinden başka hiç bir Allâh-u Teâlâ (C.C.)'nın kuluna ve hiç bir kimseye ellerimi bağlamayacağım. Kim olursa olsun. Selametle..

Son düzenleme:

GEVHER

Yönetici
Ve aleykümselam..

Rabbimiz hatalarımızdan ders almamızı ve yanlışlarımızı düzeltmemizi nasip etsin inşallah.

Size de geçmiş olsun kardeşimiz.

İnşallah sadece Allah CC 'e "KUL" olabilmek duasıyla ...

HASAN HAN

KAYITLI KULLANICI
Allah razı olsun saygıdeğer yöneticimiz. Konuda ki yanlış yazdığım bir yeri düzelttim. Hızlı yazınca düzeltme yapmamışım yazarken. San ki Allah'a karşı bağlamayacağım gibi yazmışım. Tövbe estağfirullah. Ruhum daraldı yazdığımı tekrar okuduğum zaman.

Son düzenleme:

Kaan Erdem

Yönetici
Ve Aleykümselam,

Bizim saygımız şahislara değil makamlaradır.

Biz adaletin önünde dik ve saygılı bir şekilde duruyoruz şahısların değil, bu yönden bakar iseniz hissiyatlarınız da sizi sıkan bir durum olmayacaktır.

Umar ve ümid ederim ki kaza, bela ve şer' den her daim beri durur uzak oluruz, selametle...

HASAN HAN

KAYITLI KULLANICI
Selamunaleyküm dostlar. Saygıdeğer yöneticimiz, benim daha önceleri çektiğim sıkıntı biraz değişikti ve artık Yüce Yaradan'ımıza sonsuz şükür ve hamd olsun ki bir-iki sıkıntım hariç artık sıkıntım kalmadı diyebilirim. Adalet konusunda dediğim savcısı, hakimi, ... v.b. diğer kurumlar çalışanı olsun, önlerinde ellerimi bağlamayacağım demek istediğimdir bu konu. Bir de şunu söylemek isterim hiç bir Allâhu Teâlâ (C.C.)'nın kulu önünde kafamı da eğmeyeceğim. Beni yanlış anladıysanız ve yanlış bir şey yazdıysam beni lütfen uyarınız. Allâh'a emanet olunuz. Selametle..

Son düzenleme:

GEVHER

Yönetici
Selamunaleyküm dostlar. Saygıdeğer yöneticimiz, benim daha önceleri çektiğim sıkıntı biraz değişikti ve artık Yüce Yaradan'ımıza sonsuz şükür ve hamd olsun ki bir-iki sıkıntım hariç artık sıkıntım kalmadı diyebilirim. Adalet konusunda dediğim savcısı, hakimi, ... v.b. diğer kurumlar çalışanı olsun, önlerinde ellerimi bağlamayacağım demek istediğimdir bu konu. Bir de şunu söylemek isterim hiç bir Allâhu Teâlâ (C.C.)'nın kulu önünde kafamı da eğmeyeceğim. Beni yanlış anladıysanız ve yanlış bir şey yazdıysam beni lütfen uyarınız. Allâh'a emanet olunuz. Selametle..

İçiniz rahat olsun , bir yanlış ya da yanlış anlaşılma durumu yok .

Tekrardan hoşgeldiniz aramıza.

HASAN HAN

KAYITLI KULLANICI
Selamunaleyküm. Saygıdeğer arkadaşlar..
Bizim burada valilik binasının önünde ana otobüs durağımız var.
Otobüsler bu durakta bekler saati gelince hareket eder ve gideceği neresi ise o taraflara yönlendirir otobüs şoförleri.
Iki gözü görmeyen bir abi 120'nin kaç dakikası var diyerek kendini duyurmaya çalışıyor.
Bende insanlık görevimi yapıp o abiye yardımcı oldum ve durağınız burası bekleyin 15 dakika sonra gelecek diye.
Bana beni rahatsız edici bir iki şey söyledi ve bu durum benim zoruma gitti.
Bundan sonra insanlara yardımcı olma konusunda bir defa değil iki hatta üç veya dört defa düşüneceğim.

Bahsedilen otobüsün durakta ki bilgi ek linkte mevcut. »»» Link: https://s20.directupload.net/images/220715/89ft4tpb.jpg

Kaan Erdem

Yönetici
Aleykümselam,

Bir insan yapacağı bi hayıra niyet etse, çıkan engeller ile o işi yapamasa Allah celle celaluh niyetinden dolayı o işi yapmış sevabı veriyor. Siz karşılaştığınız bu tavır ile yılmayın, pes etmeyin ve Allah celle celaluh rızası için yardıma, insanlığa ve zorda olana destek çıkmaya devam edin.

Saygılar.

Selamunaleyküm. Saygıdeğer arkadaşlar..
Bizim burada valilik binasının önünde ana otobüs durağımız var.
Otobüsler bu durakta bekler saati gelince hareket eder ve gideceği neresi ise o taraflara yönlendirir otobüs şoförleri.
Iki gözü görmeyen bir abi 120'nin kaç dakikası var diyerek kendini duyurmaya çalışıyor.
Bende insanlık görevimi yapıp o abiye yardımcı oldum ve durağınız burası bekleyin 15 dakika sonra gelecek diye.
Bana beni rahatsız edici bir iki şey söyledi ve bu durum benim zoruma gitti.
Bundan sonra insanlara yardımcı olma konusunda bir defa değil iki hatta üç veya dört defa düşüneceğim.

Bahsedilen otobüsün durakta ki bilgi ek linkte mevcut. »»» Link: https://s20.directupload.net/images/220715/89ft4tpb.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt