Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

sübyan okulu hakkında bilgi (1 Kullanıcı)

dilegim_79

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı geceler
Benim 5 yaşında bir oğlum var. Zeytinburnu'nda oturuyorum.Oğlum için zeytinburnu veya yakın bir semtte sübyan okulu arıyorum.Lütfen bana yardımcı olun.Şimdiden teşekkür ediyorum.ALLAH sizlerden razı olsun

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
okulu burdan bulmazsınız ki bence etrafınızdaki hocalara sorun daha faydalı ve yaralı olacaktır yada internetten arstırın saglıklı olacagı kanaatindeyım.selametle.

Kaan Erdem

Yönetici
bir tavsiyede benden olsun sayın kardeşim.
Öncelikle böyle bir niyete girmenizden dolayı ALLAH celle celalühu razı olsun.hayırlı bir kul,ümmet,evlat kardeş olsun inşaALLAH.

Çevrenizdeki en yakın cami imamına bu isteğinizi açın size bilgi verecektir.Hanımsanız beyiniz halleder beyseniz bismillah deyip en ivedi şekilde ALLAH celle celalühu izni ile başlayınız.

hayırlı ve güzel haberlerinizi bekliyoruz.

durunisa

Kayıtlı Kullanıcı
S.A

S.A

Benimde 5 yaşinda bir kizim var.fakat benim çevremdede fazla sayida sübyan okulu olmasina rağmen hiçbir yer içime sinmedi.şu anda bende araştrmaktayim.ben ümraniyede oturuyorum.semtime yakin,iyi eğitim veren bir okul araştirirken gözünüze takilirsa lütfen banada bilgi verin.bende sizin için elimden geleni yaparim allahin izniyle.

fkarakılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı geceler benimde 4 yaşın da bir oğlum var onun için subyan okulu arıyorum. Ankara yenikent civarında güvenilir eğitimi düzgün bir okul arıyorum eğer bilen var ise lütven yardımcı olun.ALLAH razı olsun herkese iyi geceler.

rana.60

Kayıtlı Kullanıcı
benim 4 yaşında bir kızım var sübyan okuluna göndermek istiyorum.tavsiye edermisiniz

asmn_tmz

Kayıtlı Kullanıcı
Benimde 5 yaşinda bir kizim var.fakat benim çevremdede fazla sayida sübyan okulu olmasina rağmen hiçbir yer içime sinmedi.şu anda bende araştrmaktayim.ben ümraniyede oturuyorum.semtime yakin,iyi eğitim veren bir okul araştirirken gözünüze takilirsa lütfen banada bilgi verin.bende sizin için elimden geleni yaparim allahin izniyle.

s.a Ümraniye'de oturduğunuzu ve düzgün biryer bulamadığınızı söylemişsin...Bende kızım için araştırma yapıyordum bi okula rastladım hatta Kadir Topbaş Ortaklarından biri...Acaba Siz O okulu gördünüzde mi içinize sinmedi...yoksa haberiniz mi yoktu..Konu evlatlar olunca detaylara takılıp kalıyorum...sırf size cvp yazabilmek ve cevp alabilmek için üye oldum umarım cevabınızı esirgemezsiniz..Hayırlı Günler...

BERRİN Ş.

Kayıtlı Kullanıcı
Okul yeri hakkında

Okul yeri hakkında

Bahsettiğinizin okulun tam adresini veya telefonunu verebilirmisiniz.teşekkürler

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
umraniye inkılap mah. necef cami civari veyafatih sultan mehmet cad. bahçe sok no: yazmayayım o civarda detaylı bilgi veya guvenilir bir yer mevcuttur. selametle kalın

55mcmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Onceliklle Selamun aleykum Ya Bişey Sorucam en yakkın Subhan okulları nerede var Ben Sitanbul Çekmekoyde Oturuyorum Acaba E yakın Subyan okulları nerede Acaba Biri Yardımcı olurmu?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt