Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sual: Hatim-Online (1 Kullanıcı)

Alaaddin_E

Kayıtlı Kullanıcı
Saygi deger Site Yöneticilerine bir sual

Bize ait olan Hatim-Online.Com sitesi hakkinda, Forumunuzda bir konumuz mevcuttu. Gecen hafta islamiyet.gen.tr üyelerini davet maksatla konuyu tekrar gündeme getirdik. Fakat görüyoruzki 2007 den günümüze mevcut bu konu gecen hafta silinmi$. Sitemizin niyeti malum, müslüman karde$lerimizin topluca hatim indirmelerine yardimci olmak, Siz konuyu silmekle neyi kast neyi niyet ettiginiz anlami$ degiliz, ki sitemizde 4 senedir islamiyet.gen.tr banner olarak reklam edilmekte.

Saygilar
Hatim-Online.Com ekibi

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Saygıdeğer kardeşim biz de İslamiyet gen tr olarak hatim yapmaya çalışıyoruz dört yıldır 240 hatim yaptık büyük emeklerle üyelerimizi teşvik etmeye çalıştık tamam çok güzel hepimiz müslümanız kardeşiz ama bizimde niyetimiz sitemizde üyelerimizle hatim yapmak hatim üyelerimizi elimizde tutmak daha da arttırmak. biz bir forum sitesine girip hatim bölümünde onlar kendi hatimlerini yapmaya çalışıp çabalarken kendi reklamımızı yapsaydık etik olmazdı. İsteriz ki size de bize de yetişelim ama yapamıyoruz kırılacaksanız konunuzu geri almak zor birşey değil kardeşim hakkınızı helal edin

Alaaddin_E

Kayıtlı Kullanıcı
EsSelam A.

öncelikle cevap verme nezaketinizden dolayı teşekkürler. Mesele tarafımızdan açıklığa kavuşmuş oldu.
Allah yapmış olduğunuz hizmet ve hatimleri kabul buyursun inşallah. Amin. Keşke müslüman olarak hepimiz en iyi yapabildiğimiz sahada kalıp birbirimize destek olabilsek. Şu güzel Forum ile Sizlerin başardığı hizmet misal.

VesSelam
Hatim-Online.Com ekibi

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt