Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Şu halde niçin korkup Allah'ı aramıyorsunuz? (2 Kullanıcı)

Kaan Erdem

Yönetici

Ey Resul de ki; Söyleyin bakalım, şu dünya ve üzerindekilerin sahibi kim? Allah, diyecekler. De ki;
Öyleyse neden durup Allah'ı düşünmüyorsunuz?

Yine de ki;Yedi kat göklerin ve büyük Arşın efendisi kim?Allah'tır, diyecekler. De ki;
Şu halde niçin korkup Allah'ı aramıyorsunuz?

Yine de ki; Söyleyin evreni elinde tutup yöneten kim? Allah'tır, diyecekler. De ki;
Öyleyse nasıl oluyor da büyülenmiş gibi Allah'a ilgisiz kalabiliyorsunuz?

İşin doğrusu, insanoğlu sahtekardır!” Müminun 23 / 84-90

De ki: O, ALLAH birdir.
ALLAH sameddir.
O, doğurmamış ve doğmamıştır.
Onun hiçbir dengi yoktur.

Ey insanlar, siz Allah'a (karşı fakir olan) muhtaçlarsınız;
Allah ise, Ğaniy
(hiçbir şeye ihtiyacı olmayan)dır,
Hamid (övülmeye layık)tır.
(Fatır Suresi, 15).

(alıntı..................)

Kaan Erdem

Yönetici
...............................................

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com
"Ey insanlar, siz Allah'a (karşı fakir olan) muhtaçlarsınız; Allah ise, Ğaniy (hiçbir şeye ihtiyacı olmayan)dır, Hamid (övülmeye layık)tır. (Fatır Suresi, 15)."​

Selamünaleyküm...ALLAH c.c. razı olsun...emeğinize sağlık
güzel bir paylaşım...ALLAH c.c. emanet olun...selam ve dua ile...
selametle İNŞALLAH...

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam.konuya olan ilgi,alaka ve yorumunuzdan dolayı mevlam razı olsun.selam ve dua ile kalın selametle.

"Ey insanlar, siz Allah'a (karşı fakir olan) muhtaçlarsınız; Allah ise, Ğaniy (hiçbir şeye ihtiyacı olmayan)dır, Hamid (övülmeye layık)tır. (Fatır Suresi, 15)."​

Selamünaleyküm...ALLAH c.c. razı olsun...emeğinize sağlık
güzel bir paylaşım...ALLAH c.c. emanet olun...selam ve dua ile...
selametle İNŞALLAH...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
______selamün aleyküm
emeginize saglık yaradana karşı acizligimizi yüzümüze vuran ayetler bir kez daha insanın kendini hesaba çekmesine sevk ediyor
selam ve dua ile___________

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam mevlam razı olsun.selam ve dua ile kalın hayırlı geceler selametle inşaALLAH.

______selamün aleyküm
emeginize saglık yaradana karşı acizligimizi yüzümüze vuran ayetler bir kez daha insanın kendini hesaba çekmesine sevk ediyor
selam ve dua ile___________

Kaan Erdem

Yönetici
Ey insanlar, siz Allah'a (karşı fakir olan) muhtaçlarsınız; Allah ise, Ğaniy (hiçbir şeye ihtiyacı olmayan)dır, Hamid (övülmeye layık)tır. (Fatır Suresi, 15).

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim. Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun

suat aydın

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun Kardeşim

Allah Bizi Acizliğimizle Başbaşa Birakmaz Inşallah

Inşallah Sizler Gibi Allah Dostlariyla Yürürüz Yolumuzda

Allah Yar Ve Yardimciniz Olsun Inşallah (amin)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
allah razı olsun
emeğinize sağlık
allaha emanet olun

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm KAAN abi... ALLAH razı olsun...emeğine sağlık güzel ve uyarı niteliği taşıyan bu paylaşımın cümlemiz hakkında tesirli olur inşaallah...
Evet ne kadar da az düşünüyorum...Ne kadar ALLAHa hamdü senada bulunuyorum. ne kadar az...

ALLAHa emanet olunuz...selametle kalın...

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam değerli kardeşim.mevlam razı olsun.amin.inşaALLAH.selam ve dua ile kalın selametle kardeşim...

Selamünaleyküm KAAN abi... ALLAH razı olsun...emeğine sağlık güzel ve uyarı niteliği taşıyan bu paylaşımın cümlemiz hakkında tesirli olur inşaallah...
Evet ne kadar da az düşünüyorum...Ne kadar ALLAHa hamdü senada bulunuyorum. ne kadar az...

ALLAHa emanet olunuz...selametle kalın...

berat05

Yönetici
Ey Resul de ki; Söyleyin bakalım, şu dünya ve üzerindekilerin sahibi kim? Allah, diyecekler. De ki; Öyleyse neden durup Allah'ı düşünmüyorsunuz?

Yine de ki;Yedi kat göklerin ve büyük Arşın efendisi kim?Allah'tır, diyecekler. De ki; Şu halde niçin korkup Allah'ı aramıyorsunuz?

Yine de ki; Söyleyin evreni elinde tutup yöneten kim? Allah'tır, diyecekler. De ki; Öyleyse nasıl oluyor da büyülenmiş gibi Allah'a ilgisiz kalabiliyorsunuz?

İşin doğrusu, insanoğlu sahtekardır!” Müminun 23 / 84-90

De ki: O, ALLAH birdir. ALLAH sameddir. O, doğurmamış ve doğmamıştır. Onun hiçbir dengi yoktur.

Ey insanlar, siz Allah'a (karşı fakir olan) muhtaçlarsınız; Allah ise, Ğaniy (hiçbir şeye ihtiyacı olmayan)dır, Hamid (övülmeye layık)tır. (Fatır Suresi, 15).

(alıntı..................)

SELAMÜN ALEYKÜM

İNSANOĞLU NANKÖR GERÇEKTEN..ELİNDEKİLERİNİN KIYMETİ BİLİP ŞÜKÜR ETMİYOR..

RABBİMDE Kİ SABIR ÖYLE BÜYÜK Kİ ..BİZİM GİBİ NANKÖR KULLARINI,O'NA İTEAT ETMEDİĞİ İÇİN BU DÜNYADA SÜRÜNDÜREBİLİRDİ...YİNEDE MERHAMETLİ, KULLARINI SINAYAN ZAMAN VEREN BU RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN

İNŞALLAH BU DÜNYADAN GÖÇMEDEN MÜSLÜMANIM DİYEN HER BİRİMİZ HAK YOLUNU BULUR VE RABBİME İBADETİNİ TAM MANASIYLA YAPAR

ALLAH(C.C.) RAZI OLSUN KAAN KARDEŞİM KONU İÇİN..

SELAMÜN ALEYKÜM

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam değerli ablacım.mevlam razı olsun.amin.forumlarda yorumlarını okuyorum çok güzel yerinde ve anlamlı yazıyorusn maşaALLAH.:evetselam ve dua ile selametle.:H

SELAMÜN ALEYKÜM

İNSANOĞLU NANKÖR GERÇEKTEN..ELİNDEKİLERİNİN KIYMETİ BİLİP ŞÜKÜR ETMİYOR..

RABBİMDE Kİ SABIR ÖYLE BÜYÜK Kİ ..BİZİM GİBİ NANKÖR KULLARINI,O'NA İTEAT ETMEDİĞİ İÇİN BU DÜNYADA SÜRÜNDÜREBİLİRDİ...YİNEDE MERHAMETLİ, KULLARINI SINAYAN ZAMAN VEREN BU RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN

İNŞALLAH BU DÜNYADAN GÖÇMEDEN MÜSLÜMANIM DİYEN HER BİRİMİZ HAK YOLUNU BULUR VE RABBİME İBADETİNİ TAM MANASIYLA YAPAR

ALLAH(C.C.) RAZI OLSUN KAAN KARDEŞİM KONU İÇİN..

SELAMÜN ALEYKÜM

berat05

Yönetici
aleykümselam değerli ablacım.mevlam razı olsun.amin.forumlarda yorumlarını okuyorum çok güzel yerinde ve anlamlı yazıyorusn maşaALLAH.:evetselam ve dua ile selametle.:H

Kaan Kardeşim

Sizin yorunlarınız;öğütleriniz benim için çok değerli, yaptığınız yorumlardan ALLAH(c.c.) RAZI OLSUN.
SİZİN ELEŞTİRİLERİNE HER ZAMAN İHTİYACIMIZ VAR.

ALLAH(C.C.)' emanet olunuz.

Kaan Erdem

Yönetici
aman ablacım benim haddim,vasfım ilmim değil öğüt,sizin insanlığınız ve güzelliğiniz o.ALLAH cc emanet olun.selametle kalın.berat kardeşimide yanaklarından öpüyorum.hayırlı günler ablacım.selametle inşaALLAH.:H

Kaan Kardeşim

Sizin yorunlarınız;öğütleriniz benim için çok değerli, yaptığınız yorumlardan ALLAH(c.c.) RAZI OLSUN.
SİZİN ELEŞTİRİLERİNE HER ZAMAN İHTİYACIMIZ VAR.

ALLAH(C.C.)' emanet olunuz.

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
Degerli kardeşim çok güzel bir paylaşım olmuş ellerine
emegine
yüregine saglık
Mevlam razı olsun inşALLAH.
DuaLarLa...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt