Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

şu günler ateşten gömlek (1 Kullanıcı)

halıkın kölesi

Kayıtlı Kullanıcı
allahın rasulu "s.a.v." buyururki ;yani zamanımızda olduğu gibi" öyle bir zaman varki imani elde tutmak ateşi elde tutmaktan farksızdır". kardeşleer allahın adıyla bile alay edenlerin, peygamberin karikatürünü yapanların olduğunu düşünürsek allahın göndereceği azaba hazırlıklı olalım derim,

Kaan Erdem

Yönetici
selam ve dua ile kalın kardeşim.

allahın rasulu "s.a.v." buyururki ;yani zamanımızda olduğu gibi" öyle bir zaman varki imani elde tutmak ateşi elde tutmaktan farksızdır". kardeşleer allahın adıyla bile alay edenlerin, peygamberin karikatürünü yapanların olduğunu düşünürsek allahın göndereceği azaba hazırlıklı olalım derim,

serdarcn89

Kayıtlı Kullanıcı
essalam

essalam

haklisin Kardesim,Ben almanyada yasiyorum,ve butür problemlerle hergün karsi karsi karsiyayim,YALAN dünyada oldugumuzun farkinda deyiller,bu hayat sinavindan habersiz,kendi cikarlari icin ugrasan,ateistler,sinavi gecemeyip,sinifda kalarak,ceza larin en cezasini hak edecekler!Bize düsen,saygimizi bozmadan,hayat sinavini gecmek,ve ahirette zorlanmamak,bi düsnelim,ALLAH icin bugün ne yaptim diye?slmlar saygilar,serdarcan

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt