Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sorularla İslamiyet..! (2 Kullanıcı)

Kaan Erdem

Yönetici
sorularla islamiyet..!

selamünaleyküm sevgili kardeşlerimiz aşağıda belirtilen madde doğrultusunda hak verirsiniz ki yasaklama getirilmiştir.açıkça izahı yapılmıştır,idrak edebilenlerden olmak duası ile.

hatırlatma :

Yeni üye kuralları

2:cool: Defalarca uyarmamıza rağmen halen forum içersine sorular sorulmaktadır. Biz forum içersine soru sorulmasını yasaklamıştık, bunun sebebi ise, farklı fikirler oluştuğu için biri çıkıp "Bence günah değildir, Bence birşey olmaz yani şundan dolayı şöyle olur çünkü, ama böyle olursa benim fikrimce olmamalıdır yani niye caiz olmasın ki" gibi saçmalıklar meydana gelebiliyor. Kişilerin kendi fikirlerini beyan etmesi güzel birşeydir. Ama konu dini konular olunca hassas bir konu olduğu için bunun vebali ağır olur. Bence sence onca gibi kelimelerle ifade edilmesi çok sakıncalıdır.
Konu hakkında bilgi sahibi olan kişiler elbette kaynaklarıyla konuya cevap verebilir. Biz konu hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerin cevap vermemesini, özellikle yukarıda da belirtildiği gibi "BENCE" kelimesini kullanarak yorum katmamasını rica ediyoruz.​

hayırlara vesile olması duası ve ümidi ile.

Kaan Erdem

Yönetici
bilgilendirme,yönlendirme ve güncelleme..!

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
S a ben bir rumuzun actigi paylaşimi incelmesiniz rica ediyorum ve nereye söylemem gerktigini bilmiyorum.yardimci olursaniz sevinirim.selam ve dua ile allah a emanet olunuz.

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kardeşim.

alt kısımda ''kurallara aykırı mesajı bildir'' butonu var.oraya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

selametle kalın.

S a ben bir rumuzun actigi paylaşimi incelmesiniz rica ediyorum ve nereye söylemem gerktigini bilmiyorum.yardimci olursaniz sevinirim.selam ve dua ile allah a emanet olunuz.

Kaan Erdem

Yönetici
bilgilendirme,yönlendirme ve güncelleme..!

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
Kaan abi Rica Etsem "Üye Kardeslerimize Yardim" Adli Foruma bi Bakarmisin

siyah peçe

Kayıtlı Kullanıcı
dogruyu söylem gerekirse benim haberim yoktu.bende bir kural çignemiş bulunmuşum.kusuruma bakmayın.acemilik işte:D

hayatısev

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ben kontrol panelinde "derhal mesajla bilgilendirilmek istiyorum" u tıklıyorum ama mesaj gelmiyor daha önce geliyordu

ilgilenirseniz sevinirim .

berat05

Yönetici
SELAMÜN ALEYKÜM

Kaan Kardeşim..yardımınıza ihtiyacım var.. bir konumun kapatılmasını istiyorum.nasıl yapacağımı bilemedim.
Yardımcı olabilirseniz sevinirim

Allah c.c. razı olsun

aşure

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum kaan kardeş ben konu eklemek istiyorum siteye ama olmuyo benmı yanlış yapıyorum anlamadım yardımcı olursan sevinirim.hayırlı günler

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam değerli ablamız buradan ulaşabilirsiniz. bu butona basıp şikayet yada konuyu bildirebilirsiniz.

SELAMÜN ALEYKÜM

Kaan Kardeşim..yardımınıza ihtiyacım var.. bir konumun kapatılmasını istiyorum.nasıl yapacağımı bilemedim.
Yardımcı olabilirseniz sevinirim

Allah c.c. razı olsun

hayatısev

Kayıtlı Kullanıcı
verdiğiniz adrese ulaşamadım o yüzden bu başlığa yazmıştım

konu başlığının içeriğini yanlış anlayan bi ben değilim gibi görünüyor

şu simillere de değinmeden geçemeyeceğim , eskiler daha iyiydi bence çok uçuklar

neyse yine de teşekkürler

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam aşure kardeşim.her girdiğiniz konu içinde üst tarafta ''yeni konu aç'' bölümü var oraya girerek paylaşımlarınızı sunabilirsiniz.sorunuzdan benim anladığım budur.

selamunaleykum kaan kardeş ben konu eklemek istiyorum siteye ama olmuyo benmı yanlış yapıyorum anlamadım yardımcı olursan sevinirim.hayırlı günler

sayın hayatısev kardeşim verilen adreste bir problem olmaması gerekir siz birdaha şikayet,istek,önerinizi bu adrese bildiriniz.

aslında 1.sayfada ki içerik tamamiyle okunmuş olsa sorularla islamiyet içeriğinin anlaşılacağı kanaatindeyim.

birde simililer ile ilgili örnek vermişsiniz.haklı olabilirsiniz belki yalnız burada 85 bin üye var.online üye sayısı her gün değişiyor bir tarihte 476 kişi aynı anda online olmuşuz bu kişilere sorsak siz ne düşünüyorsunuz diye belki yarı yarıya iyi yada kötü bulup farklı istekler sıralayacaklardır kısacası izahım şudur kimseyi memnun edemez kimsenin de isteklerine ayrı ayrı cevap veremezsiniz.burada standart belirlenmiş o doğrultuda sizlere ve cümlemize hizmet veriliyor.sizin vesileniz ilede sorunuzun üzerinden açıklama yaptık hakınızı helal ediniz kardeşim.selametle kalınız.

verdiğiniz adrese ulaşamadım o yüzden bu başlığa yazmıştım

konu başlığının içeriğini yanlış anlayan bi ben değilim gibi görünüyor

şu simillere de değinmeden geçemeyeceğim , eskiler daha iyiydi bence çok uçuklar

neyse yine de teşekkürler

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt