Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

sonunda anladım!!! (1 Kullanıcı)

hayatbeceriksizi

Kayıtlı Kullanıcı
Bir ezan sesiyle doğruldum yerimden..bütün hücrelerim garip bir sızıya büründü..çok derinlerden bir pişmanlık ürpetti kalbimi..kapayamadım gözlerimi..hayatım bütün ayrıntısıyla gözlerimin önünde duruyordu..hep kötülükler hep kahkahalar vardı içlerinde..doğru yaptığım dediğim hiçbirşey görünmüyordu bana..ölüm soğukluğu vurdu tenime..korku yanıbaşımda dosttu bana..biliyordum..sana duyduğum minnette sevgide ve saygıda onca kusurum vardı..buyurduğun hiçbirşeyi tam anlamıyla yerine getiremedim..hemde seni okadar iyi tanıyor olmama rağmen..neleri sevip nelerden nefret ettiğini bilmeme rağmen..sen bana bunca şeyi karşılıksız olarak vermiş olmana rağmen..sen nefesimdin benim..sahip olduğum en yüce ve kutsal TEK DOĞRUYDUN,DUYGUYDUN..kimseler görmezdi seni ama sen yaşanılan tüm iğrençliklere rağmen hem onların hem de benim yanımda olurdun..hissederdim..konuşurdum ve uzun uzun anlatırdım sana bütün gün yaptıklarımı..bilmene rağmen hepsini..benden daha iyi bilmene rağmen..konuşurdum seninle..rahatlatırdın ve korurdun beni..kimse olmasa hayatımda yine yalnızım demez senin varlığın bana yeterdi..hep yeterdi..ve bir tek senin varlığın bana çokça yeter..yalnızlıklar umurumda bile değil..sen ol sadece yeter bana..sonra bir gün ne mi oldu???sanki senden daha çok seviyormuşçasına birini,günün bazı saatleri unutur oldum seni..bunu söylediğim için beni affet :((( tapınmak senden başkasına olmazdı birkez daha anladım..seni unuttuğum her an için beni affet..seni anmadığım düşünmediğim her an için bana merhamet et yanımda ol,seni sevmemdeki zevki hiçbirşeyle kıyaslamamam için bana yardım et,senden başkasından yardım istediğim için beni affet,senden başkasına döktüğüm gözyaşları ve uykusuz gecelerimi affet,bana yollamış olduğun o güzelim sözleri hatırlamayıp okumadığım için beni affet,şehvetime ve zevklerime yenik düştüğüm için beni affet,yalanlarım için beni affet,sadece zor anımda sana koştuğum için beni affet,günahlarımda ısrarımı affet,onu affet seni çok iyi anlayamadığı için.beni affet Allahımm..onu affet nolur..cehennemin ateşinden bizleri uzak tut..şüphesizki sen affedicisin affetmeyi seversin..günahlarımı affet ya Rabbi!!şüphesizki sen affedicisin affetmeyi seversin..günahlarımı affet ya Rabbi!!şüphesizki sen affedicisin affetmeyi seversin..günahlarımı affet ya Rabbi!!affet ya Rabbi,affet ya Rabbi..bağışlayansın esirgeyensin..BENİ UNUTMA :(((

YaralıGönül

Kayıtlı Kullanıcı
Amin güzel yürekli kardeşim amin...

hoş geldin kardeşim....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt