Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Son Nefes.. (1 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Birgün hasta ziyaretine giden Malik bin Dinar hazretleri şöyle anlatır;

''Hastanın halinden, ölüm durumunun yakın olduğu anlaşılıyordu.Kendisine Kelime-i şehadet telkin etmek(söyletmek) için uğraştım.Fakat ne kadar uğraştımsa söylettiremedim.O durmadan on, on bir diyordu.Sonra kendisine gelip bana;''Ey üstadım!Önümde ateşten bir dağ var.Ne zaman şehadet kelimesini söylemeye çalışsam, bu ateş bana hücum ediyor'' dedi.Bunun üzerine mesleğini sorduğumda;
malını ribaya veren, faiz yiyen, ölçü ve tartıda hile yapan biri olduğunu anladım.:A

ktyglcnztkn

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM ABLACIM ÇOK GÜZEL BİR PAYLAŞIM ALLAH RAZI OLSUN SENDEN ÇOK KORKUNÇ BİR DURUM ALLAH BİZE BÖYLE ÖLMEYİ NASİP ETMESİN İNŞALLAH :A

@ebruli

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razi olsun kardesim,cok ibret verici bir paylasimdi.
yuce rabbim son nefeste dinle imanla ruhumuzu teslim etmeyi nasip etsin insaallah.:A

salih_43

Kayıtlı Kullanıcı
ALAH RAZI OLSUN
kardes
ALLAH BİZLERE
hayırlı ölümler Nasip Etsin (AMİN)
Selametle...

atky

Kayıtlı Kullanıcı
Her türlü faizden Rabbime sığınırım
Rabbime emanet...

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
RABİM MUHAFAZA (KORUSUN)ETSİN,SON NEFESİMİZDE ŞEHADET GETİREBİLENLERDEN,SUAL MELEKLERİNE CEVAP VEREBİLENERDEN EYLESİN..
ümmet_i muhammede HAYIRLI ÖMÜR VE HAYIRLI ÖLÜM NASİP ETSİN İNŞALAH...
PAYLAŞIM İÇİN :T
selam ve dualarımla..

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ebrucum..çok güzel bir paylaşım...ibret alınacak bi paylaşım...ALLAH SENDEN RAZI OLSUN. RABBİM SON NEFESİMİZDE KELİME-İ ŞAADET GETİREREK ÖLMEYİ NASİP ETSİN BİE......ALALAHA EMANET OL.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ebrucum..çok güzel bir paylaşım...ibret alınacak bi paylaşım...ALLAH SENDEN RAZI OLSUN. RABBİM SON NEFESİMİZDE KELİME-İ ŞAADET GETİREREK ÖLMEYİ NASİP ETSİN BİE......ALALAHA EMANET OL.
aleyküme selam.allah sendende razı olsun.amin inşallah fatmam.Allaha emanet ol.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
RABİM MUHAFAZA (KORUSUN)ETSİN,SON NEFESİMİZDE ŞEHADET GETİREBİLENLERDEN,SUAL MELEKLERİNE CEVAP VEREBİLENERDEN EYLESİN..
ümmet_i muhammede HAYIRLI ÖMÜR VE HAYIRLI ÖLÜM NASİP ETSİN İNŞALAH...
PAYLAŞIM İÇİN :T
selam ve dualarımla..
amin kardeşim amin.Allaha emanet olun inşallah.

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
ablacım demin yaızları okurken gördum incinurumuzun annesiymişsin valla imrenıorum ona rabbiim gönlünüze göre versin ablacım inş banad aöle hayrlı ewlat nasip eder vakti gelince

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm ablacım..hoşgeldiniz tekrar aramıza.
Nasılsınız, iyisinizdir görüşmeyeli inşaAllah.. Rabbul alemin imtihanlarımızın hakkını verebilmemizi nasib eylesin ablam.. en kısa zamanda hayırlısıyla içinde bulunduğunuz sıkıntılardan sizi feraha ulaştırsın inşaAllah.
dualardasınız güzel ablam..
Selametle kalın..Rabbimize emanet olunB):H

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
ablacım demin yaızları okurken gördum incinurumuzun annesiymişsin valla imrenıorum ona rabbiim gönlünüze göre versin ablacım inş banad aöle hayrlı ewlat nasip eder vakti gelince
amin ablacım .bazen eşimle konuşuruz biz nasıl bir iyi amel işledik ki RABBİM bize böyle bir evlat verdi.günahlarımız o kadar çok ki.Allah sanada cümlemizede hayırlı evlatlar versin canım.Rabbime emanet ol.

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kardeşim..

Eline emeğine sağlı RAHMAN razı olsun değerli bir paylaşımn istifade etme temenisi ve DUA ile ALLAH a emanet ol

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt