Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sol yanim aciyor anne:( (1 Kullanıcı)

policdemo

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba anne,yine ben geldim.Merak etme okuldan cıktım da geldim.Gecen hafta öğretmen,öğretti sağımı solumu.Ben biliyorum artık anne sağım neresi,solum neresii.Ağrıyan yanımın neresi olduğunu şimdi iyi biliyorum anne.Hani gecen geldiğimde;"suram acıyor,işte şuram."demiştim de bir türlü söyleyememiştim ya acıyan yanımı anne.Bak şimdi söylüyorum.Şuram işte,sol yanım acıyor anne.Hem de hergün acıyor anne hergün:a45:
Dün sabah annesi Ayse nin saclarını örmüştü.Elinden tutup okula getirdi.Yakası da danteldi.Zil calınca öptü;"Hdi yavrum sınıfa." dedi.Bende ağladım,ağladım hiç de utanmadım.Öğretmen;"Ne oldu dedi."Düştüm dizim cok acıyor." dedim.Yalan söyledim anne.Dizim acımıyordu ama sol yanım sol yanım cok acıyordu anne:a33:
Bugün ben de sacım örülsün istedim.Babam ördü ama onunki gibi olmadı.Dantel yaka istedim.Babam;"Ben bilmem ki kızım"dedi."Bari okula sen götür!"dedim."Kızım iş."dedi.Ben de;"Bana ne,bana ne!"dedim,ağladım.
Ha bide babam,hergün domates peynir koyuyor beslenmeme.Üzülmesin diye söylemiyorum ama,arkadaslarım hergün kurabiye,börek,pasta getiriyor.Biliyorum babam pasta yapmasını bilmez anne.
Hava kararıyor,ben gideyim anne.Babam bilmiyor kacıp kacıp sana geldiğimi.Biliyor musun anne!Her gelişimde aldığım topraklarını kavanozda biriktirdim.Üzerine de resmini yapıstırıp basucuma koydum.Her sabah onu öpüyor kokluyorum.Kimseye söyleme ama anne,bazen de konusuyorum onunla.Ne yapayım seni cook özlüyorum anne:a45:
Ha unutmadan,öğretmen yarın anneyi anlatan bir yazı yazacaksınız dedi.Ben babama yazdıracağım.Ben seni hiç görmedim ki neyi,nasıl anlatacağım anne.Senin adın gecince sol yanım acıyor anne.Hiç birşey yutamıyorum.Bazen de dayanamayıp ağlıyorum.Kağıda da böyle yazamam ya anne.
Ben gidiyorum anne,toprağını öpeyim,sen de rüyama gel beni öp!Mutlaka gel anne!Sen rüyama gelmeyince sol yanımın acısıyla uyanıyorum anne.Seni cok özledim,anne coook:A

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
ah ah başımızın tacı annelerimiz RABBİM CC bütün annelere hayırlı ömürler versin inşallah emeyine sağlık kardeşim içim burkuldu varya

policdemo

Kayıtlı Kullanıcı
AMİN ALLAH kimseye anne baba acısı yasatmasın cok zor......

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeş..
paylaşımın için sağolasın, Allah razı olsun
cennet anaların ayakları altındadır...
selametle...

cakar_10

Kayıtlı Kullanıcı
benim annem 2.5 yıl önce öldü acısını hala taşıyorum ve annemi çok özlüyorum ALLAH kimseyi annesiz burakmasın annelerinizin kıymetini bilinnnnnnnnnnnnnnn

policdemo

Kayıtlı Kullanıcı
öncelikle basınız saolsun abi ALLAH kimseye ana baba acısı yasatmasın onların değerini öldükten sora diil hayattayken bilelim......

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt