Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

şöför:):) (1 Kullanıcı)

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
Birgün taksiye binen bir müşteri şoföre birşey sormak için arkadan şoförün omzuna hafifçe dokunur . O anda şöför çığlığı basar arabayı bir sağa bir sola savurmaya başlar bir süre sonra bir ağaca çarparak durur . Bir daha asla böyle birşey yapmamasını söyler müşteriye . Müşteri şaşkındır ufacık bir dokunmanın onu o kadar korkutabileceğini tahmin edemediğini söyler . Şoför biraz daha sakinleştikten sonra müşteriye dönerek ; kusura bakmayın bu taksi şoförlüğündeki ilk günüm 20 yıldır cenaze arabası şoförlüğü yaptım da der …

LUTFI

Kayıtlı Kullanıcı
Şoför'de haklı ne yapsın 20 yıl sonra bu işi yaparsa böyle olur.
Selam ve dua ile

aşk çiçeği

Kayıtlı Kullanıcı
Him
güzel soru şimdiki şöförlük yaptiği müşteri yernde olmak istemezdim onun yerinde olsam zaten direk önceki müşteri olurdum

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
azcık karıştı sanki ama neyse gül geç be aşk çiçeği :a26:

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
:a01::a01: teşekkürle ayşe güzeldi..yalnız kafamda öyle yer etmiş ki "şöfföör şöfföörr" diye hemen baktım :a01: bi zamanlar kazımışlardı beynimize :)

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
:a01::a01: teşekkürle ayşe güzeldi..yalnız kafamda öyle yer etmiş ki "şöfföör şöfföörr" diye hemen baktım :a01: bi zamanlar kazımışlardı beynimize :)

okuyan gözlerine sağlık canım, evet bi zamanlar ne modaydı şöföörr demi:a37: :a16:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt