Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizleri Yüreğimizde Yaşatacağız... Gündemden köşe yazısı (1 Kullanıcı)

emine2554

Kayıtlı Kullanıcı
Bugün 21 Haziran 2010 Pazar ve Babalar Günü. Tüm babaların babalar günü kutlu olsun. Bugün Türk milletinin 11 tane misafiri vardı. O kadar değerli misafirler ki yerde yer beğenmiş. Yukarıda Rabbim beğenmiş. Bekliyor misafirleri uğurlamamızı. O kadar değerliler ki ön saftalar. Tam bir asker edasıyla dizilmişler. Al bayrağa sarılmışlar. Hiç kımıldamadan bekliyorlar. Onlar son görevlerini canları pahasına yaptılar. Şimdi ise tüm insanlar onları selamlayarak son görevini yapıyorlar. Hem bu dünyanın hem ahretin efendileri seçilmişleri onlar. En ön safta yatıyorlar. Genelkurmay ve tüm rütbeliler başbakanımız ve bakanlarımız şehitlerimizi ayakta selamlıyorlar. Şehitler ölmez şimdi gidiyorlar. Ola ki vatanımıza toprağımıza göz diken ve hain bakan olursa yine gelecekler. Tıpkı Çanakkale’de ki gibi yeşilbaşlı Şehit’ler gibi. Milletin anaların babaların çocukların eşlerin bizlerin yüreklerimiz yanıyor. Vatan millet tek yürek hepimiz ağlıyoruz. Fakat hainler hiç sevinmeyin. Babalar şehitlerini mezara indirirken analar ikinci oğlunun valizini hazırlar. Sizlerin ana babalarınız için çok üzülüyorum. Acaba analarınız sizleri dağa çıkıp kendi toprağınızda kendi kardeşlerinizi öldüresiniz diye mi beslediler. Sizler nesiniz. İnsan olsanız eviniz olur. Evde yaşar dağa çıkmazsınız. Kimsiniz amacınız ne. Ben Kürt sorunu olduğuna inanmıyorum. Benim Kürt arkadaşlarım var aynı kaptan yemek yiyoruz. Medeniler kültürlüler bizden hiçbir farkları yok. Bizden ayrımcılıkları da yok. Benim çocuğumun okul sırasına devlet kitabını koyarken Kürt arkadaşının çocuğunun sırasına da kitabını koyuyor. Okula kayıt yaparken Türk müsün Kürt müsün diye sorulmuyor. Hastanelerde ayrımcılık yapılmıyor bizlerden hiçbir farkınız yok. Sizleri dağları mağaralara kim gönderdi de insanlıktan çıktınız. Diriniz dağda ölüleriniz çalı çırpı dibinde kokup kuruyorlar. Dirinize ev ölünüze toprak nasip değil. Şanınız yok şerefiniz yok. Ne kadar zavallısınız. Kandırılmakta ne demek, insanın diğer varlıklardan farkı aklıdır. Sizlerin aklı yok mu da kandırılıyorsunuz. Sizlerin yaptıklarınıza hiç bi anlam veremiyorum. Aklım almıyor. Ama şunu iyi biliyorum ki; Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez…
Emine Umutlu

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt