Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

sizlere çok önemli bir olay anlatmak istiyorum kardeşlerim (1 Kullanıcı)

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba müslüman kardeşlerim bugün yapılan iyiliklerin bizleri çok büyük bir mertebeye ulaştırdığını anladım ve çok duyguluyum.bir komşumuz var bugun oturmaya geldi bize kadın çok iyi biri fesatlık bilmez dedikodu yapmaz yüzüde nur gibi zaten dinine çok fazla bağlı biri ve çok sevilen evinden misafirin eksik olmadığı biri ..malallesinde bir kadın hacılıktan gelmiş ve hayırlı olsuna gitmiş bize gelen komşumuz..hacılığıa giden kadın çok büyük bir şaşkınlıkla ben seni hacılıkta gördüm tavaf ederken yanımdan geçtin hac kıyafetleri vardı üstünde sendin resmen sendin demiş.sonra kayboldun gittin demiş..sana ya allah nasip edecek hacılığı bu genç yaşta ya da çok büyük bir iyilik yaptın demiş.sana çok dua ettim orada demiş..herkez şaşmış kalmış.kadın bugün anlattıda tüylerim diken diken oldu gözlerim doldu..resmen tavaf yaparlarken görmüş komşumuzu ...allah hepimize nasip etsin bunu..başkası olsa inanmazdım ama kuran elinden eksik olmadığı ve çok iyi biris olduğu için inandım çok etkilendim

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba müslüman kardeşlerim bugün yapılan iyiliklerin bizleri çok büyük bir mertebeye ulaştırdığını anladım ve çok duyguluyum.bir komşumuz var bugun oturmaya geldi bize kadın çok iyi biri fesatlık bilmez dedikodu yapmaz yüzüde nur gibi zaten dinine çok fazla bağlı biri ve çok sevilen evinden misafirin eksik olmadığı biri ..malallesinde bir kadın hacılıktan gelmiş ve hayırlı olsuna gitmiş bize gelen komşumuz..hacılığıa giden kadın çok büyük bir şaşkınlıkla ben seni hacılıkta gördüm tavaf ederken yanımdan geçtin hac kıyafetleri vardı üstünde sendin resmen sendin demiş.sonra kayboldun gittin demiş..sana ya allah nasip edecek hacılığı bu genç yaşta ya da çok büyük bir iyilik yaptın demiş.sana çok dua ettim orada demiş..herkez şaşmış kalmış.kadın bugün anlattıda tüylerim diken diken oldu gözlerim doldu..resmen tavaf yaparlarken görmüş komşumuzu ...allah hepimize nasip etsin bunu..başkası olsa inanmazdım ama kuran elinden eksik olmadığı ve çok iyi biris olduğu için inandım çok etkilendim

inanırım gülkoksam kardeşim benim dedemide öldükten 1 sene sonra hacda görmüşler bir köşede otururken.ALLAH her şeye kadir degilmi?:a16:selametke kal

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
inanırım gülkoksam kardeşim benim dedemide öldükten 1 sene sonra hacda görmüşler bir köşede otururken.ALLAH her şeye kadir degilmi?:a16:selametke kal

saol canım
böyle olayları duydukça daha sıkı bağlanıyorum dinime
elhamdüllillah müslümanım

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
çok tuhaf ama bi okadrda güzel etkileyici allah hepimize nasip etsin hidayete ulaşmamızı sağlasın aminn selametle..

nevin_70

Kayıtlı Kullanıcı
Cok guzel.bu olaylaar beni daha da cok yaklastiriyor Rabbime.

aysesukran

Kayıtlı Kullanıcı
Şimdi okudum burayı.
Yüce Rabbim hepimize böyle bir mertebe nasip etsin inşallah.

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşim
böyle mübarek insan olabilmeyi rabbim cümlemize nasip eylesin

Cikmaz~Sokak

Kayıtlı Kullanıcı

:( Ne kadar güzel.. Ins'Allah, hepimize nasip olur oralara gitmek..
Bu yazinin aynisini tv'de yayinlamislardi.. Hatirliyorum..
Bizimle paylastigin için saolasin

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
:( Ne kadar güzel.. Ins'Allah, hepimize nasip olur oralara gitmek..
Bu yazinin aynisini tv'de yayinlamislardi.. Hatirliyorum..
Bizimle paylastigin için saolasin

merhaba arkadaşım olayın bir benzerini mi izledin tv de bilmiorum ama benim anlattığım komşumun başına gelmiş:) yanlış bilgi olmasın

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar hepinize ben teşekkür ederim allah razı olsun

OkanDemir

Kayıtlı Kullanıcı
çok tuhaf ama bi okadrda güzel etkileyici allah hepimize nasip etsin hidayete ulaşmamızı sağlasın aminn selametle..

tuhaf değil orası bambaşka bir yer...benzer bir olay umredeyken benim başıma geldi ..hala aklıma gelince içim titrer...

ALLAH bütün kardeşlerime nasip etsin ... ve nasip olupta gittiklerinde görecekler ki ordaki ders her yerden daha farklı.
[

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
maşallah ne güzel bi duygudur bu...tşk paylaşım için kardeşim

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu"
allah razı olsun çok güzel bir paylaşımdı.çok duygulandım.rabbim bizlerede kısmet etsin.selametle kalın.allaha emanet olun.

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Bunlara inanılır, bazıları inanmıyor tabi siz inanmışsınız.

paylaştığıınız için Allah Razı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt