Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SİZE SELAM GETİRDİM MEKKE MEDIENDEN (2 Kullanıcı)

ruzgar_17

Kayıtlı Kullanıcı
SE.A KARDASLERIMM SIZE SLM GETIRDIMM MEKKEDEN MEDINEDENN VE DE BUTUNN SITEDEKII UYELERIMIZDEN SLM GOTURMUSTUM RASULLULLAHA KABE COKK GUZELL MEDINE DE O KADAR COKKKKK TURK VARKI HEPSI DE ALLAH ASKIYYLA YANIPP TUTUSUYORR BUTUNN TURKLERR GENCLERE BBIOZLERE DUA ADIYORRLARR ONLARR FRANSANINN DANIMARKANINN PAPANINN SOZLERINE KULAK ASMAKSIZINN I,BADET EDIYORLARRR ALLAH INSALLAH BUTUNN MUSLUMANLARI O GUZEL TOPRAKLARA NASIP EDER INS BIZIDE TEKRAR NASIP EDER DUA EDIN KARDESLERIIM DUA EDINN
DERGAHIN DILENCISI....

marziye

Kayıtlı Kullanıcı
RE: SİZE SELAM GETİRDİM MEKKE MEDIENDEN

S.A bende mayıs ayında ordaydım o kadar ayrı bi dünyaki ora anlatmakla bitmez YÜCE RABBİM herkese nasip eder inş.

zeynep1111

Kayıtlı Kullanıcı

aleyküm selam aleyküm selam
bizlere selamların en güzelinin getirdin kardeşim rabbim ibadetini kabul etsin kardeşim rabbim bizede genç yaşta gitmeyi nasip etsin kardeşim çok duygulandım:( inşallah bizede görmek oraların havasını solumak nasp olur
allahım o kutsal yerlerde ettğin ibadetleri vede dualrı kabul etsin kardeşim B)

ruzgar_17

Kayıtlı Kullanıcı

YA İNS İNS İNS KARDESIMM INSS GIDER GORURSUNUZ SIZLERDE KABENINN ORTUSUNE YUZ SURERSINIZ INS INS INS.

Tayfun_Dokgoz

Kayıtlı Kullanıcı

A.S ALLAH RAZI OLSUN SELAMI GOTRENDEN DE GETIRENDEN DE İNŞALLAH BİZLERDE BİR GÜN KUTSAL TOPRAKLARI ZİYARETE GİDERİZ VE KABE DE NAMAZ KILARIZ.:(

hemserap

Kayıtlı Kullanıcı

ALEYKÜM SELAM İNŞALLAH BİZEDE GİTMEK NASİB OLUR NE MUTLU ORALARI GİDİP GÖRENE..

hazan_gulu

Kayıtlı Kullanıcı

[quo
aleyküm selam aleyküm selam
bizlere selamların en güzelinin getirdin kardeşim rabbim ibadetini kabul etsin kardeşim rabbim bizede genç yaşta gitmeyi nasip etsin kardeşim çok duygulandım:( inşallah bizede görmek oraların havasını solumak nasp olur
allahım o kutsal yerlerde ettğin ibadetleri vede dualrı kabul etsin kardeşim B)
[/quote]

tebessumd

Kayıtlı Kullanıcı

ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM .ALLAH CC. RAZI OLSUN.B)B)B)

suna84

Kayıtlı Kullanıcı

B) aleykümselam kardeş. Rabbim inşaallah bizede nasip eder o mübarek yerleri görüp selam ****ürmeyi... haccın kabul olsun ve oralarda ettiğin dualarını Rabbim kabul etsin... selametle B)

ruzgar_17

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Arzi Olsun Simdi Turkiyedeyim Inanin O Gzuel Yerlere Tekarrar Gidebilmek Icin Gunlerii Sayiyorummm Cokkkkkk Ozledim Oralari Cokk Insdsan Bi Kez Gidip Gorunce Bidaha Doyamiyorr Bi Kez Gorxssenmm Demeyinn Doyamna Kadar Goreyimm Deuiyinn Bene De Duanizi Eksik Etemyin Selemtele

Ahmet&Gizem

Kayıtlı Kullanıcı
Binlerce Aleyküm Selam..rabbim Bize De Nasip Etsin Dua Et Kardeşim Bu Fani Gözler Orayi Görmeden Kapanmasin Inşallah.....

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam Kardeşim
Hoş geldin sefalar getirdin oraları görmek inşallah bizlere nasip olur çok sevindim ve duygulandım Rabbime Emnet Ol Selametle Kal......:gulegule

erdal

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMIN ALEYKÜM KARDEŞİM...

RABBİM ÜMRE ZİYARETİNİZİ KABUL BUYURSUN ...

EN KISA ZAMANDA DA HAC İBADETİNİ YERİNE GETİRMEYİ İNŞALLAH...

Peygamber Efendimiz (s.a.s) şöyle buyurmuştur:

''Makbul haccın karşılığı Cennetten başka birşey değildir.Umre de diğer bir umre ile arasındaki günahları siler.''

''Haccedenler ve umre yapanlar ALLAH'ın misafirleridir.Kendisine dua ederlerse dualarını kabul eder,bağışlanma dilerlerse onları bağışlar.''

''Hac ve umreyi art arda yapınız.Çünkü bu ikisi,körüğün demir,altın ve gümüşün pasını giderdiği gibi fakirliği ve günahları yok eder.''

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam verahmetullahi veberekatuhu.. :)

aleykümselam verahmetullahi veberekatuhu.. :)

KALBİYLE, NURLU VATANDAN BİZLERE SELAM GETİREN DEĞERLİ MÜ'MİN..NE GÜZELLİK BU..UMRE ZİYARETİNİZ KABUL OLUR İNŞALLAH..RABBİM DEVAMINI GETİRSİN YOLLARINIZA..ANNECİĞİM DE ÇOK GİTMEK İSTİYOR..İNŞALLAH RABBİM KALPTEN İSTEYENE NASİP EYLESİN..:gulegule
selam ve dualarımla..

hasbihall

Kayıtlı Kullanıcı
Selam Aleyküm

Rabbim kabul etsin inşaALLAH gitmek isteyenlerede ve bizlerede Allah (c.c) nasip etsin inşaALLAHHHH

suheyla06

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykumselam Güzel Allah Yolcusu Kardesim Ben Ruyalarimda Gordum Fakat Gercegini Okadar Istiyorumki şuan Imkansiz Ama ümidimi Kesmiyorum Kesmemde Rabbim Beni Bi Cagiriverse Hemen Giderim Insallah Cagirir Beni Ve Butun Mumin Kardeslerimi Hepimize Nasip Etsin Inş A Eo

berra34

Kayıtlı Kullanıcı
a.s allah razı olsun.inş bizde göreceğiz o maneviyat kokan yerleri inş.

@ebruli

Kayıtlı Kullanıcı
a.s kardesim.selamlarin en guzelini getirmissin bize ALLAHim getirendende yollayandanda razi olsun.yuce rabbim bizlere de nasip etsin insaallah o kutsal topraklara gitmeyi.

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
SE.A KARDASLERIMM SIZE SLM GETIRDIMM MEKKEDEN MEDINEDENN VE DE BUTUNN SITEDEKII UYELERIMIZDEN SLM GOTURMUSTUM RASULLULLAHA KABE COKK GUZELL MEDINE DE O KADAR COKKKKK TURK VARKI HEPSI DE ALLAH ASKIYYLA YANIPP TUTUSUYORR BUTUNN TURKLERR GENCLERE BBIOZLERE DUA ADIYORRLARR ONLARR FRANSANINN DANIMARKANINN PAPANINN SOZLERINE KULAK ASMAKSIZINN I,BADET EDIYORLARRR ALLAH INSALLAH BUTUNN MUSLUMANLARI O GUZEL TOPRAKLARA NASIP EDER INS BIZIDE TEKRAR NASIP EDER DUA EDIN KARDESLERIIM DUA EDINN
DERGAHIN DILENCISI....
allah razı oslun kardeşim kim gitse benden de selam söylesin allahım bizede nasip etttttttttttttt allahım bu bir emir değil yalvarıştır lütfen bizede nasip eeeetttttttttttttt kardeşim msn adresini verebilirmisin senin o hacı olmuş yüzünü göreyim

iiisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum kardeşim.rabbim bizede nasip eder.inş.selamlar olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt