Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Siz Hangi Taraftasınız ? (1 Kullanıcı)

ada6767

Kayıtlı Kullanıcı
Hz. İbrahim ateşe atılacağı zaman, karıncanın birisi başının üzerine bir su damlası almış,

kocaman ateşe doğru yürümeye koyulmuş.Bunu gören canlılar karıncaya sormuşlar.

Ey karınca, nereye gidiyorsun ? Karınca, sırtındaki su damlasıyla ateşi söndürmeye gittiğini söylemiş.

Soruyu soranlar hep birden gülmüş ve '' bu damlayla hiç ateş söner mi ?'' demişler.

Karınca başını kaldırıp kendisine gülenlere şöyle seslenmiş.

''Olsun, ben bu damlayla belki ateşi söndüremeyebilirim ama hiç olmazsa hangi tarafta olduğum anlaşılır .

SİZ HANGİ TARAFTASINIZ?​

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşi allah razı olsun güzel paylaşımın için hz ibrahimin ateşe atıldı yere gittim urfaya kalesine çıkmıştım gerçekten o balıklı göl çok ibret verici ve büyüleyici bi yer rabbim herkese gidip görmeyi nasip eylesin tabiiki ALLAH C.C tarfındayız emeğine sağlık

ada6767

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşi allah razı olsun güzel paylaşımın için hz ibrahimin ateşe atıldı yere gittim urfaya kalesine çıkmıştım gerçekten o balıklı göl çok ibret verici ve büyüleyici bi yer rabbim herkese gidip görmeyi nasip eylesin tabiiki ALLAH C.C tarfındayız emeğine sağlık

Aleykûm Selam sağol kardeş. Hayırlı Akşamlar.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt