Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

''''SİZ DE VAR MI ?'''' (1 Kullanıcı)

ferit

Kayıtlı Kullanıcı
Kuran-ı Kerim Öğretimi 5.99

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=588

Muhaddis

MUHADDİS, Kütüb-i Sitteden alınan 7300 hadisin Türkçe mealini içerir. Seçeceğiniz zaman aralıklarında, bu hadisleri sırayla veya rasgele olarak gösterir.

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=2995

Menba.Org Kütüb-i Sitte Hadis Programı 1.0

Menba.Org Kütüb-i Sitte Hadis Programı ile Kütüb-i Sitte de geçen 7300 hadis arasında arama yapabilir, konulara göre hadisleri görebilirsiniz.

http://www.gezginler.net/modules/my...nba.org-kutub-i-sitte-hadis-programi&lid=3203

LOGISTURK Kuran Analizatör 1.0

LOGISTURK Kuran Analizatör, düşünen her insanın elinin altında olması gereken eşsiz bir başvuru kaynağıdır. Günlük hayatta karşılaştığınız sorunlar ve aklınıza takılan konularla ilgili olarak yüce kitabımız Kur'an-ı Kerim'e danışabilir, sorularınıza aracısız olarak doğrudan yanıt bulabilirsiniz.

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=1732

Menba.Org Cevşen Programı 1.0

Menba.Org Cevşen Programı ile Cevşen-ül Kebiri Arapçasından okuyabilir, sesli olarak dinleyebilir, takip edebilir ve Türkçe açıklamasını okuyabilirsiniz

http://www.gezginler.net/modules/my...p?download=menba.org-cevsen-programi&lid=3201

Hasenat 2.1

Kur'an-ı Kerim, sıradan bir Kitap olmadığı için, onu üslup ve muhteva olarak başka bir dile tam olarak aktarmak, Yüce Allah'ın dilemesi müstesna imkânsızdır. İşte bu sebeple meallerde, meal yazarına bağlı olarak anlam ve kelime seçimi farklılıkları ortaya çıkmaktadır. Ancak Kur'an'ı anlamak, dini kaynağından öğrenmek, bir ihtiyaç olması hasebiyle, meal de kaçınılmaz bir gerekliliktir.

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=516

GÜL BAHÇESİ 3.5

Gül Bahçesi Programı;
*Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed(s.a.v.)'in 500 adet hadisini içeren,
*Türkçe Diyanet Meali Kur'an-ı Kerim'i içeren,
*21 adet dini hikaye'yi içeren,
*250 adet güzel sözü içeren,
*bunların içerisinde size arama yapma imkanı veren,
*bunların içerisinden sizin seçtiklerinizi yazıcıdan çıktı almanızı sağlayan,
ezgiler bölümünde üç adet fazladan bulunan ilahileri çalmanızı ayrıca ilahi ekleyip çalabilmenizi sağlayan,
*esma-ül hüsna içeren ve anlamlarını öğrenmenizi sağlayan,
*50 adet bitkinin size tek-tek nelere iyi geldiğini açıklayan,
*2007 takviminde ki mübarek gün ve geceleri öğrenmenizi sağlayan,
dini bir programdır.

Gül Bahçesi programı sabit diskinize yüklenir ve oradan çalışır. Gül Bahçesi bu sürümden sonra sürüm çıkarmayacaktır.

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=gul-bahcesi&lid=3444

Not: arkadaşlar direk açılmıyor linkleri KOPYALA - YAPIŞTIR yapın İnşAAllah olacaktır...

Zinnire

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ''''DİNİ PROGRAMLAR''''

s.a. güzel kardeşim benim emeğine sağlık,ellerine sağlık Allah hep yüzünü güldürsün daim yardımcın olsun inşallah.

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm.. Rabbimiz c.c. razı olsun..çok faydalı olacaklar inşaAllah.. bundan önce de Muvahhid'i indirmiştim vesilenizle...çok faydalanıyorum Allah'ın izniyle..Allah c.c. sevabınızı yazsın inşaAllah..Selametle kalın..Allah'a emanet olun..

Zinnire

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. ya ne yazıkkı muvahhid bende açılmıyor,indirdim ama açılmadı:( barı bunlarla sevineyim...

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

Menba.Org Risale-i Nur 'dan Vecizeler 1.0

Menba.Org Risale-i Nur 'dan Vecizeler ile Risale-i Nur da geçen vecizelerin bir kısmını okuyabilir, konuya göre vecize arattırabilir, vecizelerin hangi bölümde ya da risale de geçtiğini görebilirsiniz.

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=3205

Menba.Org Risale-i Nur Lugatı 1.0

Menba.Org Risale-i Nur Lugatı ile genellikle Risale-i Nur da geçen Osmanlıca kelimelerin anlamlarını görebilir, kelime araması yapabilirsiniz.

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=3204

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

Zinnire yazdı:
s.a. güzel kardeşim benim emeğine sağlık,ellerine sağlık Allah hep yüzünü güldürsün daim yardımcın olsun inşallah.
a.s. ablam;
''Âmin'' İnşAAllah-u Teala ecmain olsun...Allah c.c. razı olsun ablam...selametle kal...Rabbime emanet İnş...B)

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

nigdeli yazdı:
selamun aleyküm.. Rabbimiz c.c. razı olsun..çok faydalı olacaklar inşaAllah.. bundan önce de Muvahhid'i indirmiştim vesilenizle...çok faydalanıyorum Allah'ın izniyle..Allah c.c. sevabınızı yazsın inşaAllah..Selametle kalın..Allah'a emanet olun..
ve aleyküm selam;
İnşAAllah faydalanırsınız...cezakellahu hayran...Rabbimiz c.c. cümlemizden razı olsun İnş...''Âmin'' İnşAAllah...sizde selametle kalın...Allah'a emanet olun...

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

Salat-ı Tefriciye Programı

Hesaplama Programi
İmamı Kurtubî Hazretleri şöyle buyurmuş: "Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam edip duran büyük bir belanın üzerinden çekilip gitmesi (kalkması) için "Salât-i Tefriciye"yi (4444) defa okuyup, bu mübarek Salâtü Selâm ile Yüce Peygamberimizi vesile edinse, hiç şüphe ve tereddüt yoktur ki, Yüce Allah(c.c.), okulunun istek ve muradının olması için hayırlı bir sebeb yaratır ve ona muradını verir."

Bu program ile Salat-ı Tefriciyeyi okuyabilir, dinleyebilir ve kaçıncı sırada kaldığınızı kaydedebilirsiniz.

http://www.why-islam.net/download/tefriciye.zip

Why-Islam Tube

Bu program Youtube video arşivine eklenmiş olan İslâmî eğitim videolarının ve İslâmî videoların daha kolay izlenmesi için hazırlanmıştır. Yeni video linkleri güncel sürümle eklenmeye devam edecektir.

http://www.why-islam.net/download/whytube.zip

Arşivinde olmayanlara tavsiye ederim süper bir program...

Not: arkadaşlar direk açılmıyor linkleri KOPYALA - YAPIŞTIR yapın İnşAAllah olacaktır...

Zinnire

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ''''SİZ DE VAR MI ?''''

s.a. Ferit kardeşim çok sağol bu tefriciyyeyi hesablaması çok ii olurdu aslında hep unutuyorum sayını çünkü..Allah c.c. razı olsun kardeşim sebap iş görüyorsun...

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

S.A KARDEŞİM ŞİMDİLİK EKLEDİM İNŞALLAH MÜSAİT BİZAMANDA BAKACAM ALLAH(C.C) RAZI OLSUN. A.E.O S.A

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

Zinnire yazdı:
s.a. Ferit kardeşim çok sağol bu tefriciyyeyi hesablaması çok ii olurdu aslında hep unutuyorum sayını çünkü..Allah c.c. razı olsun kardeşim sebap iş görüyorsun...
aleyküm selam ablacım;
Allah c.c. senden de razı olsun İnşAAllah...sağolasın ablam...

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

M DENIZ yazdı:
S.A KARDEŞİM ŞİMDİLİK EKLEDİM İNŞALLAH MÜSAİT BİZAMANDA BAKACAM ALLAH(C.C) RAZI OLSUN. A.E.O S.A
V.A.S. ABİ İNŞAALLAH TABİİ...ALLAH C.C. SENDEN DE RAZI OLSUN ABİ...A.E.O..V.A.S...

ayshidayet

Kayıtlı Kullanıcı

S.A ALLAH RAZI OLSUN FERİT EMEĞİNE SAĞLIK,İNŞALLAH YARARLI OLACAK BUNA VESİLE OLMAK ÇOK GÜZEL RABBİM KALBİNE GÖRE VERSİN A.E.OB)B)B)B)B)

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

ayshidayet yazdı:
S.A ALLAH RAZI OLSUN FERİT EMEĞİNE SAĞLIK,İNŞALLAH YARARLI OLACAK BUNA VESİLE OLMAK ÇOK GÜZEL RABBİM KALBİNE GÖRE VERSİN A.E.OB)B)B)B)B)
aleyküm selam;
Allah c.c. sizden de razı olsun...cezakellahu hayran...''Âmin'' İnş...Rabbim cümlemizin gönlüne göre versin İnş...A.E.Olun...B)B)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

SELAMÜN ALEYKÜM FERİT KARDEŞİM.. ÇOK MAKBULE GEÇTİ BU DEĞERLİ ÇALIŞMANIZ.. HADİS PROGRAMLARINA İHTİYACIM VARDI.. ALLAH RAZI OLSUN İNŞ. SİZİN VESİLENİZLE İNDİRDİM. TEŞEKKÜR EDERİM.. EMEĞİNİZE SAĞLIK..FAYDALANABİLMEK DUASIYLA İNŞ. ALLAHA EMANET OLUN. SELAMETLE. HAYIRLI CUMALAR

MAVI HUZUN

Kayıtlı Kullanıcı

KARDEŞİM BENDE GÜL BAHÇESİNİ YÜKLEDİM YALNIZ AÇMADI HATA VERDİ ............

emine364

Kayıtlı Kullanıcı

EMEĞİNE SAĞLIK BEN SİTEYE İŞ YERİNDEN GİRDİĞİM İÇİN YÜKLEME YAPMIYORUM AMA İNŞALLAH EĞER EVDE BİR PC KULLANIRSAM FAYDALI OLACAĞINA İNANIYORUM
HAYIRLI CUMALAR

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

aliye_aliye yazdı:
SELAMÜN ALEYKÜM FERİT KARDEŞİM.. ÇOK MAKBULE GEÇTİ BU DEĞERLİ ÇALIŞMANIZ.. HADİS PROGRAMLARINA İHTİYACIM VARDI.. ALLAH RAZI OLSUN İNŞ. SİZİN VESİLENİZLE İNDİRDİM. TEŞEKKÜR EDERİM.. EMEĞİNİZE SAĞLIK..FAYDALANABİLMEK DUASIYLA İNŞ. ALLAHA EMANET OLUN. SELAMETLE. HAYIRLI CUMALAR
ve aleyküm selam Aliye kardeşim;
sağolun cezakellahu hayran...Rabbimiz c.c. cümlemizden razı olsun İnş. faydalanırsınız...selametle kalın...size de hayırlı cumalar İnş...

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

MAVI HUZUN yazdı:
KARDEŞİM BENDE GÜL BAHÇESİNİ YÜKLEDİM YALNIZ AÇMADI HATA VERDİ ............
ablam kontrol ettim açılıyor...sayfa açılınca dowload gül bahçesine tıklayın olacaktır İnş...

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

emine364 yazdı:
EMEĞİNE SAĞLIK BEN SİTEYE İŞ YERİNDEN GİRDİĞİM İÇİN YÜKLEME YAPMIYORUM AMA İNŞALLAH EĞER EVDE BİR PC KULLANIRSAM FAYDALI OLACAĞINA İNANIYORUM
HAYIRLI CUMALAR
sağolun İnşAAllah faydalanırsınız teşekkür ederim size de hayırlı cumalar...selametle kalın...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt