Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Siyah atlı Prens eşlerini beğenmeyip... (1 Kullanıcı)

vaktileyl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.vaktileyl.com
Bu yazım da "sanal sevgi" lerden bahsedeciğim.Bu yazıdakiler tamamen kendi görüşümdür.Söz meclisden dışarıdır

Günümüz de bilgisayar ve internet ikilisi artık her eve girmeye ve her yaşdaki her cinsdeki insanların kullanımına sunulmakdadır.Aslında insanlığın günlük yükünü aşırı derecede hafifleten bir ikili olmasına karşın aynı zaman da gününü,haftasını,ayını,yılını ve hatta tüm hayatını da mahvedebilecek bir ikilidir.

Malum "aşk" her insanın yaşadığı zaman içerisinde uğradı bir duraktır.Milyonlarca insana sorulsa anlamı;milyonlarca insanın farklı tarif edeceği belirsiz bir kavram olmasına rağmen maalesef her insanın uğradığı bir duraktır.

Biz Türk olarak sanırım yapımızda varolsa gerek "öz güven"i eksik bir milletiz.Bunu aşka uyarladığımızda ; özellikle erkeklerimiz bayanlarımız tarafından çok zor beğenilirler.Beğenilmemelerinin genel nedeni ise yakışıklı olmayışlarıdır.Buna karşın bayanlarımıza sorsak hiç şüphesiz %90'ı "Benim için önemli olan iç güzelliktir" derler.Fakat nedendir bilmiyorum bunu uygulamaya asla geçirmezler.Ve gözlemlerime göre "burnu hava da" tabirine layık olan bayan nüfusumuz büyük bir hızla artmaktadır.

Peki ya erkeklerimize ne demeli? Bayanlarımıza sadece "cinsel" gözle bakmaya başladılar.Eminim her erkeğin yoldan geçen güzel bir kız için düşündüğü şey aynıdır(!).Ve artık öyle bir hal aldı ki bu durum "güzel olması şart değil" sözlerini duyar oldum.Bir erkek olarak bu durumu utanarak yazıyorum.

Cinsler arasında ki bu soğuk savaş yüzünden artık evlenme yaşı iyice yukarılara taşınmıştır.Bayan erkeği beğenmiyor,erkek ise "Daha önce birisi bu sevdiğim kıza "cinsel"gözle baktımı?" diyerek tedirginliğe düşüyor.Çünki daha önce kendisi o gözle çok bakmıştı hiç tanımadığı bayanlara(!).Hal böyle iken cinslerin uzlaşması çok güç olmakda ve uzlaşıldığı sanılıp boşanmalar olmakda.

Yukarı da anlattığım bu toplum sorunun (bana göre) tek bir çözüm yolu var.Bu da yine faydalarından bahsettiğim teknolojiyle sağlanacaktır.Ve daha sonra yine bahsettiğim sonuç ortaya çıkacak ve en zararsız çıkanların 1 ayı mahvolacaktır.

Çözüm şu;
1-Erkek ve bayan ilk başda asla yüzlerini görmeyecekler.
2-Önce sohbet edecekler ki bu aşama en az 1hafta sürecektir.
3-Birbirlerinin sohbetinden hoşlanan çiftler artık birbirlerinin yüzünü görmek isteyecekler
4-Son olarak herhangi formatta çekilmiş fotoğraflarını( ki eğer hakkaten gerçek fotoğrafları ise) gösterecekler.

Bu saydığım 4 aşama yalnızca ve yalnızca teknolojiyle sağlanabilir.Ve bunu sağlayacak olan programın adı ise "MSN Messenger" olacaktır.

Birbirini gören çiftler için artık "sanal sevgi" dediğimiz ilişki başlayacaktır.Ve bayanımız "Benim için iç güzellik önemli"sözünü yerine getirmiş olacak.Erkeğimiz ise bayanın sohbetinden hoşlanıp "cinsel" gözünü kapatacaktır.Ve artık kafasından "evlilik" planları yapacaktır.İlk gün "seni seviyorum"lar ardı ardına gelecek.Ve ilk günün akşamı telefonla konuşulacak ve sabaha kadar "seni iyi ki tanıdım" sözleri söylenecek.İkinci gün süslü sözler gelecek ikisininde ağızlarına ve "aşkım" diyecekler.Artık birbirlerine öyle bağlanacaklar ki yan yana gelmek isteyecekler.Ama mesafeler asla izin vermeyecek.Mesafeler aslında hiçbir zaman izin vermeyecek(!).Ama bunu çok iyi bilen çiftler yine de evlilik hayalleri kuracaklardır.Herşey yolunda gitse bile karar ailelerden dönecektir.

Bu yukarda bahsettiğim en güzel olan sanal ilişkidir.Günümüzde moda olan bu ilişki türü artık insanların mantığını tamamen yok etmeye başlamıştır.Gençlerimiz saatlerce o "MSN Messenger" programının başından ayrılmayarak gerek derslerini gerekse ailesini ve gerekse kaçınılmaz o gerçek hayatını ihmal edecektir.

Erkekler;kendilerini yakışlıklı bulmadıkları için ,bayanlara kendilerini beğendirmenin en güzel yolu olan bu görmeden anlaşma yolunu seçecektir.Ve artık öyle bir hal alacaktır ki özüne dönecek ve görmeden bile "cinsel" gözünü doyuracaktır.Artık tanıştığı bayanlara karşı beslediği tek duygu gerçek hayattakiyle tıpa tıp aynı olacaktır.Ve bayanlarımızı kandıracaklar ve evlilik vaadleriyle süslü konuşmalarında aşkım sözlerini duydukca "tatmin" olacak ve "bu tatmin edici sözü duyayım da kimden olursa olsun diyerek bir çok bayanla tanışıp aynı vaadlerler ve aynı yalanlarla kandırarak "aşkım" sözünü duyup tatmin olacaktır.Ve insan oğlu işte bu çözümü de yozlaştıracaktır.Sanal bir dünya olduğu için tıpkı hayal dünyası gibi bu dünya da nasıl isteniyorsa öyle olunabilir.Bayanlarımız nelerden ne gibi özelliklerden hoşlanıyorsa emin olunki hepsinde o özellik vardır.Çünki sanal dır ve hayal etmek bedavadır.

Bayanlarımız,gerçek hayatta erkeklerle oynadıkları zaman sonucunun ne olduğunu iyi bildiklerinden en tehlikesiz en keyifli ve en kazançlı olan sanal yolu seçecekler.Onlar da erkekler gibi o süslü sözlerle o gerçekde kibirlerinden dolayı duyamayacakları o sözlerle tatmin olacaklar ve biraz daha ileri giderek para veya kontor isteyeceklerdir.Erkeklerimiz ise "kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez" diyerek ne isterlerse verecektir.Ve sonunda sanalda ki aşkının gerçek yüzünü görecek ve yıkılacaktır.

Bu yukarda anlattığım ise en acı halde yaşananıdır.

Bir bayana veyahut bir erkeğe soruyoruz

a-Sevgilin var mı ?
b-Evet,var
a-Nerden?
b-Sanaldan

Görüldüğü gibi kendisinin de söylediği gibi "sanaldan".Kendi ağzıyla söylemesine rağmen asla kabul etmez sanal olduğunu.Ve asla fark etmez aslında ona aşık olan kendisinin sanal olan yanıdır.Gerçek yanı asla ona aşık olmaz.Ama inanılmaz bir tavırla sonuna kadar savunur "hayır "o gerçek ve biz birbirimizi seviyoruz.Gözleri kapanmıştır ve mantığı ölmüştür.Aslında kendiside çok iyi bilir sonlarının olmadığını.

İşte geçliğimizin nelerle meşgul edildiğini anlamışınızıdır umarım.Sanal sevgiler çıktı bir de gençliğimizin başına Haddim olmayarak ve bende bir genç olduğum için kendime de seslenerek ve biraz mantıklı düşündüğünüzde
siz de anlayacaksınız ki

"Sanal Sevgiliye HAYIR."

Yazan: Mehmet Huzeyfe

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt