Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Siteye Yeni Üye Olanlar İçin (1 Kullanıcı)

SaBoTaJ

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar Benim adım:Mustafa Sabri

Selamün Aleyküm
Bence boş yere büssürü konu açmayalım tek bir konuda bilgi alış verişi yapalım yani büssürü konu açmaya gerek yok tek bir konu olsa herkes orada konuşsa daha iyi olur bence.Selam Ve Dua ile kalın...

SaBoTaJ

Kayıtlı Kullanıcı
Unutmadan Hayırlı Ramazanlar...

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam.
hoş geldiniz.
sefalar getiridniz.
selametle

ecrin02

Kayıtlı Kullanıcı
selam aleyküm kardeşler bende yeni üyeyim güzel anlar geçiririz inşlh...

çalıkuşu06

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı sabahlar benim sorularım vardı ama kime nasıl soracağım

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
....

....

FORUM KURALLARI:
2:cool: Defalarca uyarmamıza rağmen halen forum içersine sorular sorulmaktadır. Biz forum içersine soru sorulmasını yasaklamıştık, bunun sebebi ise, farklı fikirler oluştuğu için biri çıkıp "Bence günah değildir, Bence birşey olmaz yani şundan dolayı şöyle olur çünkü, ama böyle olursa benim fikrimce olmamalıdır yani niye caiz olmasın ki" gibi saçmalıklar meydana gelebiliyor. Kişilerin kendi fikirlerini beyan etmesi güzel birşeydir. Ama konu dini konular olunca hassas bir konu olduğu için bunun vebali ağır olur. Bence sence onca gibi kelimelerle ifade edilmesi çok sakıncalıdır.
Konu hakkında bilgi sahibi olan kişiler elbette kaynaklarıyla konuya cevap verebilir. Biz konu hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerin cevap vermemesini, özellikle yukarıda da belirtildiği gibi "BENCE" kelimesini kullanarak yorum katmamasını rica ediyoruz.

Sorularla islamiyet adresine girerek sorularınızı bize yöneltebilirsiniz.

SaBoTaJ

Kayıtlı Kullanıcı

S.A Bence İnternetten Araştır ama bulduğun sonucun doğru olup olmadığınıda araştır bulamazsan kuran ı kerim e bak hadislere bak gene olmazsa cami ye git imam a sor vesselam....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt