Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sitemizde Okulöncesi (4-6) yaş için Elif Ba Öğretim seti (pdf indir) (1 Kullanıcı)

temha2009

Kayıtlı Kullanıcı

Tamamı renkli ve etkinliklerle dolu tam 145 sayfalık harika bir set…
Hiçbir yerde bulamayacağınız bu muhteşem Elif-Ba Eğitim Seti www.risaleokul.com sitesinin eğitimcileri tarafından hazırlanmıştır. Hiçbir ticari amacı yoktur. Üzerindeki kaynağı silmemek kaydıyla, ticari olmayan her türlü paylaşımı serbesttir. Pdf dosyaları çıktı almayı kolaylaştırmak ve adım adım ilerlemek amacıyla harf bazında eklenmiştir.

Tüm seti indirip çıktısını aldıktan sonra çocuğunuza kolayca öğretebileceksiniz. Hazırlama aşamasında 4-6 yaş çocuklarının gelişim özellikleri göz önüne alınarak hazırlandı.

Çocuğunuzla birlikte ilk 2 harfi çalıştıktan sonra daha sonraki 27 harfi kendi başına kolayca anlayabileceği ve çözebileceği şekilde tasarlandı. Sizin tek yapmanız gereken sesleri çıkarış şekline dikkat etmeniz.

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel ve öğretici bir tekniğe benziyor kardeşim.
Allah razı olsun

temha2009

Kayıtlı Kullanıcı
Elif - Ba öğretimi için harika bir kaynak. 145 sayfa ve hepsi etkinlikli. Çocuğuna Elif-Ba öğretmek isteyenler için kaçırılmayacak bir çalışma...

temha2009

Kayıtlı Kullanıcı
kitap olması için yayın evine vermedik. Hiçbir ticari amaçla yapmadık. İnternetten yayınlayıp insanlığın hizmetine sunmak istedik. Malum internetten daha fazla kişiye ulaşma şansınız var. İndirip çıktı alabilirsiniz. İsterseniz 1 milyonu ciltlettirebilirsiniz. İsterseniz matbahada bastırıp dağıtabilirsiniz. Yani daha kısaca söyleyeyim. Pdf dosyası olarak internette, nasıl isterseniz kullanabilirsiniz.

temha2009

Kayıtlı Kullanıcı
Sizlerden de Allah razı olsun kardeşim. Yapılan hizmetin beğenildiğini görmek bizleri çok mesut ediyor.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt