Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Site hakkındaki görüşüm... (1 Kullanıcı)

osmank

Kayıtlı Kullanıcı
esselamun aleyküm...

Arkadaşlar ben düngece üye oldum.. kendi halinde hayatın neredeyse birçok zorluğunu yaşamış sabretmiş bir insanım..siteyi inceledim... genç arkadaşlarımız var heyecanlarını hoşgörmemiz lazım.. evet evlenmek sevdiği insanı bulmak içinde giriyor olabilecek insanlar olabilir.. yada eğlence.. biz büyükler olarak onları hoşgörmeli ve doğru yola girmeleri için yanlarında olmalıyız..ben ihraç etme atmak gibi büyük bir terbiyesizlik yoksa karşıyım.. birde o kişi muhatab bulamadığı sürece zaten birşey yapamaz.. ..kendimi geliştirmek ve huzur bulmak öbür tarafa imanlı gidenlerden olmak için buradayım.. bunu cinsiyet ayrımı yapmadan söylüyorum.. şeytan vardır içimizde.. bende güzel isimleri görünce acaba dedim..insanız ama yolumuzu belirleyip o yolda yürümek lazım...Arkadaşlarım burada bulunan tüm insan evlatlarına söylüyorum.. tabiiiki gerçek hayattada insan sevmek ve sevilmek istiyor ve isteyecektir. yalnızlık ALLAHA mahsus.. acele etmeyin..kısmet çok önemlidir. sabır herzaman iyidir... genç yaşta evlenmeye çalışmayın. maddi olarak sıkıntı yaşanacaksa o evliliğin tadı olmaz... kendi yağıyla kavrulacak borçsuz olmalı enazından..arkadaşlarım kızkardeşlerim.. tanımadığınız biri ekran karşısında herzaman caziptir hiçbir hatasını görmüyor bilmiyor yazdığı harflerle tanıyorsunuz onu...sizler düzgün ve örnek insanlar olun.. inanın çevreniz aileniz size birçok kısmet bulacaktır zamanı geldiğinde..buradada iyi insanlar vardır ama risklidir.. hayal kırıklıkları olabilir.. iyi ve kötü heryerde var ama .. görmek tanımak tanıdık vasıtasıyla vs daha iyidir diye düşünüyorum...eğlence yada şeytanı aklından çıkartamayanlar için söylüyorum... arkadaşlar o kişileri dışlamayalım.. kızkardeşlerim sizlere söylüyorum cevap vermezseniz zaten birşey yapamazlarki....onlara sabrederkende sevap kazanacaksınız...onların burada olmalarını isteme sebebimde.. şurada birşey okurken bir kelimenin kafalarına dank edip doğru yolu bulma olasılığıdır.. yanımızda olsunlar..kovmayın sırt çevirmeyin...yazıları okudum.. bazıları kibirleniyor BAZILARININ NİYETİ BELLİ vs tarzında .. bırakın başkasının niyetini . eleştirmeyi küçümsemeyi...inşallah onlarda bize özeenir.. birgün canı sıkılır içten birşekilde bir hadisin bir duanın anlamını okur ve görür belki zamanı gelmemiştir. yaşı küçüktür aklı okadardır gelişmemiştir vs vs vs... bizler alçak gönüllü olalım...sonuç şu.. buradayım ve mutluyum.. buradaki tüm arkadaşlarım siteyi hazırlayanlar sağolun . niyet önemli bizler niyetlerimizi iimanımızı bozmadığımız sürece herşeyin RABBİM GÖNLÜMÜZE GÖRE vereceğine inanıyorum.. lütfen sabırlı olalım birbirimizi kırıp sürtüşmeyelim.. RABBİMİN RAHMETİ VE BEREKETİ ÜSTÜMÜZE OLSUN..
Sende nereden geldin be adam diyenler olabilir ben interneti çok eskiden beri kullanıyorum...ve forumlarda bulundum konular değişkendir. .. ama yaşadığım tecrübeler şunu öğretti.. bazı arkadaşlar internet nasıl olsa beni tanımaz bulamaz deyip kalp kırmak yada incitmekten sakınmayabilir..ben aklı başında bir insanın buranında dışarıdan farklı olmadığını düşüneceğinii düşünüyorum..ama cahillik ceehalet heryaşta heryerde olabilir .. onlarıda hoşgörelim umarım onlarda doğru yolu bulan kalp kırmayayan müslümanlardan olurlar...kötülük olmasa iyiliğin kıymeti kalırmıydı..... bu arada hızlı yazdım dini kelime yazılışlarını iyi bilmiyorum lütfen yazım hatalarımı idare edin ve doğru olarak algılamayın.. yazım düzeninizi bozmuş olmak istemem..

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
buradaki tüm arkadaşlarım siteyi hazırlayanlar sağolun . niyet önemli bizler niyetlerimizi iimanımızı bozmadığımız sürece herşeyin RABBİM GÖNLÜMÜZE GÖRE vereceğine inanıyorum.. lütfen sabırlı olalım birbirimizi kırıp sürtüşmeyelim.. RABBİMİN RAHMETİ VE BEREKETİ ÜSTÜMÜZE OLSUN..

hoşgeldiniz abi...evet dediğiniz gibi ameller niyetlere göredir...güzel paylaşımlarınızı,beklerizz...allaha emanet olun..dua veselametle:a07:

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
SELAMÜN ALEYKÜM ÖNCELİKLE HOŞGELDİNİZ.DİLERİM RABBİMDEN HAKKINIZDA HAYIRLARA VESİLE OLUR KARDEŞLİĞİMİZ.ANELİZİNİZ OLDUKÇA DOĞRU VE GÜZEL YAPMIŞSINIZ.GÜZEL TAVSİYELERİNİZ İÇİN ALLAH RAZI OLSUN SELAM VE DUA iLE KALIN İNŞALLAH

osmank

Kayıtlı Kullanıcı
Çok sağolun ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN... ben yalnız bir insandım.. yalnızken şeytan insanı daha çok ziyaret ediyor...doğru yolda yürüyenlerden olmayı nasip etsin RABBİM hepimize...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt