Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Site Engelleyici program hazırlayabilecek var mı? (1 Kullanıcı)

imidik

Yasaklı Kullanıcı
Web Sitesi
blog.mynet.com
Değerli Arkadaşlar,

Çocuklarımızın kullandığı bilgisayarlar için küçük bir yama hazırlayabilecek programcı arkadaş arıyorum eğer site yöneticileri arkadaşlarımız bu konuda yardımcı olurlarsa sevinirim.Eğer böyle bir yama varsa bildirirseniz memnun olurum.

Yama ne işe yarayacak;

Ehli Beyt itikadına saldırı yapan siteleri,ataist ve benzeri siteleri,hristiyanlık ve musevilik gibi dini siteleri engelleyecek

Bu siteleri yapacak arkadaş bütün bu siteleri takib edemeyebilir bu yüzde bu mesaja giren herkes uygunsiz sitelerin ismini yazsın ve bu veritabanını oluştursun.Bu sadece bir öneri ama bu yamayı haırlayacak arkadaş ve arkadaşlardan şimdiden Allah Razı olsun.

Artık kim zerre ağırlığınca bir hayır işlerse, onu görür;
Kim de zerre ağırlığınca bir şer (kötülük) işlerse, o da onu görür (zilzal 7-8)

Slm ve Dua ile..

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Ben bunun için bir yazılım değil, bir cihaz kullanıyorum. Benim verdiğim yetkiler dairesinde tüm kullanıcılar benim dilediğim yerlere girebiliyorlar. Ürünün adı Fortigate 60B. Dilerseniz internetten bir araştırın.

imidik

Yasaklı Kullanıcı
Web Sitesi
blog.mynet.com
Öncelikle bilgilendirmeniz için teşekkürler.Böyle bir cihaz olduğunu sizin vesilenizle öğrenmiş olduk.Ürün fiyatı 1.075 USD + KDV
KDV Dahil : 1.937 TL
Peşin/Havale : 1.845 TL

Lakin bu tekil kullanıcılar için oldukça pahalı ama işletmeler için gayet güzel bir cihaz.Aslında IE tarayıcının engellenen site bölümüne istediğimiz siteyi tanıtıp engelleme yapılabilinir ancak benim istediğim tekil kullanıcıların çok zahmet çekmeden hemde maliyet yükü olmaması açısından küçük bir yama.

Emeğine sağlık teşekkürler..

Slm ve Dua ile..

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Fortigate cihazının türkiye distributörü olan RZK Mühendislikle istersenzi iletişime geçiniz. Sıkıntınızı dile getirin, maliyeti düşün başka bir chaz tavsiye edebilirler. Ancak seçiminiz cihazdan yana değilde yazılımdan yana olacak ise TTnetin aile koruması özellikiğini kullanabilirsiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt