Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

"sıradan yada özel bir kadın olmak" (1 Kullanıcı)

ErdalOZSARAC

Kayıtlı Kullanıcı
Özel kadınlar; her girdikleri ortamda erkeklerin hemen dikkatini çeken, gizemli, her zaman bakımlı, zor elde edilen, her an avucunuzun içinden uçup gidecek intibayı veren, fazla konuşmadıkları için iç dünyalarını bilemediğiniz kadınlar...

Sıradan kadınlar ki etrafımızda sayıca çoğunlukta bulunan, kendilerine ayıracakları vakti genelde başkaları için harcamayı adet edinmiş, kuaföre sadece özel günlerde giden, hiç kimsenin kolay kolay ilgisini çekmeyen, ismi üstünde sıradan kadınlar...

Kolayca aşık olabilen, terk edildikleri zaman günlerce yataktan çıkmayan sıradan kadınları, erkeklerini kolay kolay hayal kırıklığına uğratmayan, ama kolay mutlu edilebilen kadınlar olarak da özetleyebiliriz.

Sıradan kadınlar özel kadınlara göre çok daha güçlüdür.Sevebilen, sevgilerini göstermeyi esirgemeyen,kendilerini olduğundan farklı göstermeyi beceremeyen bu kadınlar, kayıtsız şartsız bağlılıklarıyla erkeklerinin her dönem yanındadır. Bu sağlamda her erkeğin sıradan bir kadına ihtiyaç duyduğu söylenebilir.

Halbuki özel kadınlar özel günler içindir. Hiçbir erkek ekonomik darboğaza girmiş şirketiyle boğuşurken, evde onu özel bir kadının beklediği düşüncesiyle yanıp tutuşmaz.

Sıradan kadınların çoğunluğu özel kadınlara özenir, onlar kadar dikkat çekici olmayı hayal eder, tıpkı özel kadınların içten içe sıradan bir hayat arzulayıp gerçekleştiremedikleri gibi.

Sıradan kadınlar çok özeldir, sıradan yaşamayı kabullendikleri ve aslında hiç keşfedilemedikleri için...

Bu yazıyı okuyan bir erkeğin notu:

Bu nedenlerle erkekler sıradan kadınlara sahip olup, hayatları boyunca onun aslında çok özel olduğunu fark edemeden hala o özel kadını arar dururlar...

fidan

Kayıtlı Kullanıcı
RE: "sıradan yada özel bir kadın olmak"

çok şükür rabbime sıradan bir kadınım ve şu ana kadar hiçbir erkeğin ilgisini çekme çabasında olmadım
bakımlılık konusuna gelince bir kadın sadece hergün kuaföre giderek yada her zaman makyajlı olarak bakımlı olmaz ama erkekre göre hep makyajlı kadınlar bakımlıdır

DIDEM

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM..EMEĞİNE, YÜREĞİNE SAĞLIK..
ALLAH'A EMANET OL...SELAMETLE...B)

guleryuz

Kayıtlı Kullanıcı

BU KONU DA NASIL BİR YORUM YAPILMALI KARAR VEREMEDİM AMA ALLAH İLK ÖNCE O"NA VE O"NUN SEVGİSİNE YAKIN VE HZ.AYŞE İZİNİN YOLCUSU OLAN MÜ"MİNE KULLARINDAN EYLESİN...

ErdalOZSARAC

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH HAKKIMIIZDA HAYIRLI OLANI VERSİN..AMİN

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

Sıradan kadınların çoğunluğu özel kadınlara özenir, onlar kadar dikkat çekici olmayı hayal eder, tıpkı özel kadınların içten içe sıradan bir hayat arzulayıp gerçekleştiremedikleri gibi.

VALLA BEN YAZIYI ÇOK BEGENDİM EMEGİNİZE SAGLIK

ErdalOZSARAC

Kayıtlı Kullanıcı

BEĞENDİİNİZE SEVİNDİM.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

ÇOK İLGİNÇ BİR YAZI

Bu yazıyı okuyan bir erkeğin notu:

Bu nedenlerle erkekler sıradan kadınlara sahip olup, hayatları boyunca onun aslında çok özel olduğunu fark edemeden hala o özel kadını arar dururlar

ÇOK GÜZEL HERŞEYİ ANLATIYOR NOTTA

ErdalOZSARAC

Kayıtlı Kullanıcı

BENCEDE ÇOK AÇIKLAYICI..BİR ERKEK OLARAK YETERİNCE AÇIKLAYICI.

merve18_19

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ...

RE: ...

zaten erkekler burnun dıbındekı guzellıklerı hıc bır zaman göremezler. özel sınıfın olusmasına neden olanda erkeklerdır

ErdalOZSARAC

Kayıtlı Kullanıcı

özel sınıfın olusmasına neden olanda erkeklerdır

ÇOK HAKLISIN MERVE HANIM. KATILIYORUM SANA .

nilsu

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAHA ŞÜKÜR Kİ BEN DE SIRADAN BİR KADINIM.EŞİM DE BENDEN SON DERECE MEMNUN ALLAH RAZI OLSUN.ZATEN ÖZEL KADIN OLUP TA BAŞKASININ DİKKATİNİ ÇEKMEK TE İSTEMEM.ALLAH KORUSUN.BİZ SIRADAN HAYAT SÜREN ALDIĞIMIZLA YETİNMESİNİ BİLEN SIRADAN İNSANLARIZ.GENE DE BU SINIFLANDIRMAYI YAPAN ERKEKLERDİR.MERVE SANA KATILIYORUM.TEŞEKKÜRLER ERDAL KARDEŞİM.

Tayfun_Dokgoz

Kayıtlı Kullanıcı

BENCE ALLAH NE VERİRSE HAYIRSLISINI VERSİN BU ARADA ERKEKLERİ DE SUÇLAMAYIN HERSEİN GÖNLÜ BAŞKASINI SEVER KİMİSİ BAKIMSLISINI KİMİSİ BAKIMSINI O YUZDEN HERKES YA OLDUĞU GİBİ GÖRSÜNSÜN YA DA GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ OLSUN ( HZ.MEVLANA ) ARKADAŞLAR BİZ İNSANLAR EŞBETTE KENDİMİZE BAKMALIYIZ AMA AŞIRIYA KAÇMAMAK ŞARTIYLA DİNİMİZİN KURALLARINA UYMAK ŞARTIYLA. MESELA BIR ERKEK VARDIR BAŞI AÇIK SEVER BIR ERKEK VARDIR TAM TERSINE TESETTÜRLÜ BIR BAYANDAN HOŞLANIR O YUZDEN HERKESIN KISILIKLERI FARKLIDIR. PAYLAŞIM İÇİN AYRICA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

SIRADANLK HER ŞEYİN EN GÜZELİ...BİR ŞEYLERE ÖZENMEDEN OLDUĞUN GİBİ GÖRÜNMEK EN GÜZELİ..AMA ÖZELLİĞE ÖZENEN BAYAN KARDEŞLERİMİZİDE YARGILAMAMAK GEREKİR..BİRDE ONUN KENDİ PENCERESİNDEN BAKIP BİR YORUM YAPILABİLİRİZ ANCAK..AMA DEDİM YA EN GÜZELİ SIRADAN OLMAK(GÖRMEK İSTEYEN BİR İNSAN ZATEN O SIRADANLIĞIN İÇİNDEKİ ÖZELİ ÇOK İYİ GÖRÜR..ÇÜNKÜ HER SIRADANLIĞIN KENDİNE ÖZGÜ ÇOK GÜZEL GÜZELLİĞİ VARDIR)SELAMETLE..

sword

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM..EMEĞİNE, YÜREĞİNE SAĞLIK..
ALLAH'A EMANET OL...SELAMETLE...

ErdalOZSARAC

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH HEPİMİZDEN RAZI OLSUN. KARDEŞLERİM.

existence

Kayıtlı Kullanıcı

esselamün aleyküm kardeşim,bu yazıyı okuyunca biraz tebeessüm etmekten kendimi alıkoyamadım.aslında hem çok önemli hemde düşünülmesi gereken bi konu.emeğine sağlık.Allah razı olsun

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

s a değerli kardeşim inanırmısın şunanda bu yorumu tebessüm ederek yazıyorum satırlarınızın en sonundaki cümleyi tam ben yazacekken siz zaten yazmışsınız fikirlerime tercüman oldunuz evet hayatında sıradan ama asılda sıradan olmayıp özel kadın olan bazı erkekler asılda sıradan ama özel görünen kadınlara daha çok önem veriyorlar bunun nedeni ise haram meyve tatlıdır sözü olsa gerek canlı şahit olduğum bir olay yakınımda olan bir arkadaşım eşi ikinci evlilik yaptı daha sonra eşi ikinci evliliğini yaptıktan sonra ayrıldılar dinen nikahları bitmişti şimdi eşi kıskardeşine yaa benim ilk hanım nekadar güzelmiş diye yakınıyormuş burda şu ortaya çıkıyor haram insana tatlı görünüyor asılda acı ama şeytanında yardımıyla ona tatlı görünüyor o yüzden hanımların bu konulara çok dikkat etmesi gerekir özel yada sıradan olmak bence müslüman bir hanım olmak isalm ahlakıyla ahlaklanıp cennet kadını olma daha güzel değilmi allaha emanet olun

ErdalOZSARAC

Kayıtlı Kullanıcı

ZERD HANIM SİZE KATILIYORUM..SIRADAN KADIN OLUPTA ÖZEL GÖRÜNEN KADINLARI TERCİH EDEN ERKEKLER GEÇ FARKINA VARIYORLAR AMA KAYBETTİĞİNİ GERİ GETİRMİYOR ÇÜNKÜ TAVŞAN YAMACI GEÇMİŞ OLUYOR. VEDE SONUNDA BİN PİŞMANLIK. ALLAH O TÜRPİŞMANLIKLAR YAŞATMASIN..AMİN.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

AMİN ERDAL BEY VE ZERDA ABLAM ÇOK GÜZELANLATMIŞLAR.ÇİÇEKLER SİZLER İÇİN B) B) B) B) B) B) B) B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt