Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

şimşek Resimleri (1 Kullanıcı)

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Hafize Anneciğim.ilginç Bi Resim Di.allaha Emanet Ol:b

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

simsek-00.jpg

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı akşamlar selamünaleyküm

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
Eline, emegine, yüregine saglık bu güzel paylaşımlar için...

zozan83

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun senden Hafize ana çok güzel resimler insana bir kez daha yaratanını hatırlatıyor....allaha emenet olun :B

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
SubhanAllah..

emeğinize sağlık annem..selametle..

ekrem11

Kayıtlı Kullanıcı
tek kelime ile çok güzel elinize emeğinize sağlık nice iyi çalışmalara diyor saygılar sunuyorum Allah' a emanet olun.

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm hafize annem nasılsınız,haliniz keyfiniz nasıl iyisinizdir inşAllah..sizi gerçekten can-ı gönülden tebrik ediyorum haddim olmasada..ne bileyim çoğu kişi gitti ama siz sebatla buradasınız maşAllah..azimle birşeyler paylaşma telaşesindesiniz..bazen tecrüblerinizi aktarıyorsunuz yazılarınız vasıtasıyla bilhassa anne hakkında..ne demeli Rabbim sevabınıza yazsın inşAllah..hizmetlerinizi kabul buyursun inşAllah..resimlere gelince şimşeği ağaç köküne benzettim bi an için..birisi toprak altından hayat saçıyor birisi de gökyüzünden RABBİMİN İZNİYLE..FESÜBHANALLAH..Rabbim razı olsun annem bu güzelliği görmemize vesile olduğunuz için..bi an için gözümüzün pası silindi gerçekten de..Rabbime emanet olunuz hayırlı geceler annem,selamun aleyküm

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm hafize annem nasılsınız,haliniz keyfiniz nasıl iyisinizdir inşAllah..sizi gerçekten can-ı gönülden tebrik ediyorum haddim olmasada..ne bileyim çoğu kişi gitti ama siz sebatla buradasınız maşAllah..azimle birşeyler paylaşma telaşesindesiniz..bazen tecrüblerinizi aktarıyorsunuz yazılarınız vasıtasıyla bilhassa anne hakkında..ne demeli Rabbim sevabınıza yazsın inşAllah..hizmetlerinizi kabul buyursun inşAllah..resimlere gelince şimşeği ağaç köküne benzettim bi an için..birisi toprak altından hayat saçıyor birisi de gökyüzünden RABBİMİN İZNİYLE..FESÜBHANALLAH..Rabbim razı olsun annem bu güzelliği görmemize vesile olduğunuz için..bi an için gözümüzün pası silindi gerçekten de..Rabbime emanet olunuz hayırlı geceler annem,selamun aleyküm

Aleykümselam Recep evet dediğin gibi siteden çok kişi ayrıldı gitmeyi bende düşündüm ama kıyamadım bu siteden ayrılmayı iki afacan torunuma bakıyorum anneleri çalışıyor hadi bizimde yardımımız böyle olsun diyorum ama bazen iki üç gün giremediğim oluyor takip edemiyorum önceki gibi bu site benim ilk göz ağrım bakalım götürebildiğim yere kadar gideceğim olmazsa bende bırakırım ama herkezı hepinizi inanki kardeşim çocuklarım kadar seviyoyorum A.E.O :H

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt