Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

silinen resim vidyo ses dosyalarını geri getirme (kurtarma) (1 Kullanıcı)

hayat87

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim program çok güzel çok teşekkür ederim. Fotoğrafları buldu ama enter key istiyor...

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim program çok güzel çok teşekkür ederim. Fotoğrafları buldu ama enter key istiyor...

Krdeşim bu program deneme sürümü ama bikaç gün içinde bu konuyla ilgili yani veri kurtarmayla ilgili çok daha favori full bi program yayınlicam selametle

sezer demir

Kayıtlı Kullanıcı
Selamûn Aleykûm,sevgili kardesim ben easy recovery den silinen resimleri kurtarmak istedim lakin bazI resimleri buldu ve bazIlarInI ise siyah ekran gôsteriyor yani tam randImanlI degil eger baska bilgilerin varise bu konularda bana yazarsan sevinirim en azIndan 200 tane hac resimlerimizi esim yanlIslIklan silmis ve bigisayarIma virus girmisti format çektik ve yazdIgIm bu programlan resimleri kurtardIm lakin tam randImanlI olmadI ayriyetten bu programlar sifre istiyorlar.
SaygIlar ve selamlar ALLAHA emanet ol.

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
Selamûn Aleykûm,sevgili kardesim ben easy recovery den silinen resimleri kurtarmak istedim lakin bazI resimleri buldu ve bazIlarInI ise siyah ekran gôsteriyor yani tam randImanlI degil eger baska bilgilerin varise bu konularda bana yazarsan sevinirim en azIndan 200 tane hac resimlerimizi esim yanlIslIklan silmis ve bigisayarIma virus girmisti format çektik ve yazdIgIm bu programlan resimleri kurtardIm lakin tam randImanlI olmadI ayriyetten bu programlar sifre istiyorlar.
SaygIlar ve selamlar ALLAHA emanet ol.

bide bu programı dene kardeş gelişmelerden beni haberdar et ben bunu kulanıyorum olmazsa başka program veririm bu program kurlumsuzdur bilgisayara kurmadan kullanabilirsin iyi geceler

rana_nilay

Kayıtlı Kullanıcı
iyi akşamlar ben psrogramınızı yükledim resimleri buldu fakat enter key istiyor ne yapmam laım lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
iyi akşamlar ben psrogramınızı yükledim resimleri buldu fakat enter key istiyor ne yapmam laım lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

o yüklediğiniz program kısıtlamalıyıdı ondan enter key istiyor
ben aynı programın başka versiyonunu seriali ile birlikte şimdi ekledim diğerini sildim bu programı indirip kaybolan resimleri bulduktan sonra seriali girip bulduğunuz resimleri bilgisayarınıza
kaydedebilirsiniz

http://rapidshare.com/files/253150431/CardRecovery_v4.10.1220_ismaile.rar.html
LİNKLER YENİLENDİ

imamramazan

Kayıtlı Kullanıcı
kardeş bu link kırık galiba.banada yardımcı olurmusunuz.bilgisayarımdaki foto ve videolar taşınmış veya değiştirilmiş diyor ne yapmalıyım.selamlar

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt