Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

sigaranın yaptıgna bakın (ŞOK OLUCAKSINIZ) (2 Kullanıcı)

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Youtube için konan yasak hala devam ediyor. Gerçi girme yolları var ama ısrarcı olmamak gerektiğini düşünüyorum.

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
acamıyorum ama yasaklı dio:([/QUOT
evet yasaklı ama bi program var ama eşim ayarladı artık gire biliyoruz sizde önce o işlemi yapmanız lazım dır belki bilemiycem

YouTube - Broadcast Yourself. [Anonymoused]

önce burdan bi girin sonra sık kullanılanlara ekleyin sonra bu burdan linki tıklayın olur belki

tamam cok saol hamdolsun sigara içmiyorum ama içenlere lafım olsun izletmek için acmaya caliştim nasip yaparsım iyi oluyr.selametle.

Sebahat.28

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm
cok tesekkür ederim. Allah razi olsun. Fazla birsey anlayamadim, sesli konusma yoktu, ama orada bircok videolar daha görüm. Link i kaydeddim, InsAllah hepsini izleyecgim. Tekrardan Allah Razi olsun. cola linkini bircok kisilere gönderdim. baktilar, cok tiksindiler, birdaha icmeyeceklerini söylediler. InsAllah sigara icin de ayni sonucu aliriz.

Sebahat.28

Kayıtlı Kullanıcı
Unuttum yazmaya
tebrik ederim cok faydali seyler buluyorsun. Bizleri de nasiplendiriyorsun. Allah c.c. razi olsun

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
efsairem kardeşim giremedim kapalı ben 15 yıl içtim günde iki paket maltepe ALLAHIMACC şükür 4 yıl önce bıraktım darısı bütün içenlerin başına şimdi aldığım kilolarla mücadele ediyorum

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
içenlere bu uyarıda yetmez merak etmeyin yine içerler..çünkü bırakamıyorlar zayıflar... iradeli degiller..
rabbim ıslah etsin hepsini.. bizim halimiz nasıl acaba pasif içiçiler olarak onunda deneyini yapsalar keşke...belki sevdiklerine yapılan zararı görünce bırakırlar..;)

rojda44

Kayıtlı Kullanıcı
ya bide bişi sorucam yoyutubeye üyeolamıyorum kabul etmiyo yaa
,

rojda44

Kayıtlı Kullanıcı
ha sigaranın zararları derken benim halamın eşinin sesi giti
bütün ses telleri gitmişti çok zor bi operasyon geçirdi ve hayatı tehlikesi yüzde 70 mişti şuan konuşamıyor ama hala etraftakilerede ders oolmuyor malesef

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
sigarayı bırakmıştım,
ama yine başladım
İNŞAALLAH bırakıcam :(

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
evett sigarayı bırakan arkadaşlardan güzel haberler bekliyoruz

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt