Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Seyrimde Bir Şehre Vardım (1 Kullanıcı)

zekaikc

Kayıtlı Kullanıcı
pr_01_2234_max.jpg

Ruhan Umut’un ayet ve hadislerle destekleyerek bir araya getirdiği menkıbeler “Seyrimde Bir Şehre Vardım” ismiyle Hâcegân Yayınları’ndan çıktı.

Peygamberlerin, velîlerin işleri ve davranışları Kuran-ı Kerîm ve Hadislerin şerhi gibidir. Menkıbesiz kalan kişi elbette ki eksiktir. Menkıbe eksiğinizi bu kitapla tamamlayacaksınız. Onların dünyasına bir nebze de olsa girebilmek size yasama ve hâl ilmi üzerine önemli hikmetle sunacak.

Bu kitapta sahih muhaddislerden dört mezhep imamına kadar geniş bir yelpazede bir kaynaklık ağı olduğunu göreceksiniz. Ruhan Umut ,mümkün olduğu kadar sade bir dille bizi onların dünyasına şaşırtıcı menkıbelerle girmemizi sağlıyor.

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Cok hos bir ismi var :) Ben kitaplarla ozellikle Peygamberimle (sallahu aleyhi vessellem)'i baz alanlara buyuk ilgi icerisindeyim. Allah razi olsun. Bu konunun vefakar uyesi agabeyimiz :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt