Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Seviyoruz Seni Kırık Dökük Sözlerle (1 Kullanıcı)

´´GüLiѕтaи´´

Kayıtlı Kullanıcı
Seviyoruz Seni Kırık Dökük Sözlerle

Seni Seviyorum Ey Nebi ...
Bana sevgini bahşet Ey Fahri Kainat,Ey Alemlere Rahmet Nebi...!

Sadece benim yüreğim değil,tüm yürekler senin sevgi yağmurlarına muhtaç Efendim!... Küçük elleri büyük yürekleriyle,ebabiller gibi zulmün üstüne taş olup yağan,Filistinli çocuğun kalbine de yağdır sevgi yağmurunu sağanak sağanak..​

gulgunno7.gif

Sadece inancını yaşamak,iffetin timsali örtüsüyle toplum sahnesine çıkmak istediği için,alay edilen,dışlanan ve yok edilmeye çalışılan Zeynep'lerin yüreğine de yağ ey Nebi !! Yağ ki;bu sevgi yağmurları onlara direnme gücü versin .Her türlü zulme rağmen ,sevgiyle ve güler yüzle bu kutlu dava yolunda yürüme azmi versin.... ZALİMLERİN YÜREĞİNE DE YAĞ EY NEBİ !!!!!!
İbrahim'in baltasını al eline ve kır yüreğimdeki bütün putları.Musa'nın elini getir yüreğime ve aydınlat yüreğimi. Musa'nın asasını vur gönlüme

Böl yürek denizimi ikiye ve EN BÜYÜK SEVGİLİ' NİN sevgisiyle senin sevgin,el ele geçsin yüreğimin en derinine ve en zirvesine giden yoldan ve sonra kapansın yürek denizim, firavunî sevgiler boğulsun iman denizlerimin dalgalarında.

Gel yüreğime Ya MUHAMMED (S.A.V)
Yüreğim;hicretinden önceki Medine gibi seni bekliyor.Yüreğime hicret et Ya MUHAMMED (S.A.V)

Gel ve mescidini kur gönlüme..

Münafıklığı ve küfrü kov kalbimden..Ve iman devletini kur yüreğime

_AYDIN_

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim...
ALLAH c.c razı olsun...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt