Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SEVGİYİ BİLGİSAYARINIZA YÜKLEYİN (2 Kullanıcı)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Müşteri:Çok fazla teknik bilgim yok.SEVGİ yüklemek için ne yapmam gerekiyor?

Yetkili:İlk olarak KALBİM dosyasını açmanız lazım.Açtınızmı?

Müşteri:Evet açıldı.Ancak şuanda GEÇMİŞ_ACILAR.EXE, .,HASET.EXE VE GÜCENME.EXE.isimli programlarda çalışıyor.Onlar çalışırken sevgi yükleyebilirmiyim?

Yetkili:Problem değil.Yüklediğiniz anda SEVGİ otomatik olarak GEÇMİŞ_ACILAR.EXE’yi silecektir.Gerçi bi süre geçici hafızada kalabilir ama artık diğer programları etkilemez.SEVGİ er yada geç DÜŞÜK_GÜVEN.EXE’yi silerek YÜKSEK_GÜVEN.EXE.isimli bir modül yükleyecektir.Ancak siz HASET.EXE ve GÜCENME.EXE’yi mutlaka kendiniz kapatmalısınız.Bu programlar SEVGİNİN yüklenmesine engel olurlar.Onları kapatabilirmisiniz lütfen?

Müşteri: Tamam kapattım,SEVGİ otamatik olarak yüklenmeye başladı.Bu normalmi?

Yetkili:Evet ama unutmayınki bu sadece temel program.Üst sürümlerin yüklenmesi için başka KALP’lerle bağlantı kurmanız gerekiyor.

Müşteri: Hayda…Daha şimdiden hata mesajı verdi.Ne yapmam gerekiyor?

Yetkili:Mesaj ne diyor?

Müşteri : ata-412!Program iç sistemde çalışmıyor!Bu ne demek?

Yetkili:Endişilenmeyin,bu çok rastlanan bi sorun,çözümüde var.Hata msjı SEVGİ programının başka kalplerle çalışmaya hazır olduğunu ancak sizin kalbinizde çalışmadığını söylüyor.Biraz karmaşık bir programcılık dili oldu galiba…Sade bir dille şöyle diyor:programın başkalarını sevebilmesi için önce sizin kendi sisteminizi sevmeniz gerekiyor diyor.

Müşteri:Peki ne yapmam gerekiyor?

Yetkili: kendimi Kabullenme isimli dosyanın içinde bulacağınız KENDİNİ_AFFETME.DOC,KENDİNE_GÜVENME_TXT,DEĞER_BİLME.TXT, VE İYİLİK.DOC. İsimli dosyaların üzerine tıklayıp hepsini KALBİM dosyasına kopyalayın.

Müşteri: Tamam.Başka bir şey varmı?

Yetkili:Şimdi çalışacaktır ama biz ilerisi için de tedbir alalım… SÜREKLİ_KENDİNİ_ELEŞTİR –HAYATI_ZEHİR_ET.EXE.diye çok uzun isimli bir dosya vardır.Onu bütün sistemde tarayın ve gördüğünüz her dosyadan silin,sonra çöp kutunuzda atarak tamamen kaybolduğundan emin olun!

Müşteri:Yaptım.Hey harika..Neler oluyor?Kalp temiz dosyalarla doluyor.GÜLÜMSEME.MPG.monitöre geldi SICAKLIK.COM,BARIŞ.EXE,ve MEMNUNİYET.COM Hepsi kalbe yerleşiyor.
Yetkili Güzel,demekki SEVGİ yüklendi ve çalışıyor.Şu andan itibaren her şeyle başaçıkabilmeniz gerekiyor.Yalnız teli kapatmadan önce son bi noktaya dikkat çekmek istiyorum.

Müşteri:Nedir?

Yetkili:SEVGİ Proragramı ücretsizdir.Onu ve onun tüm modüllerini tanıştığınız herkese verin.Karşılığında onlarda başkalarıyla paylaşacak ve sonunda size tettemiz modüller dönecektir.Mutluluklar…
Müşteri Teşekkürler.Sizede mutluluklar…

sert

Kayıtlı Kullanıcı
RE: SEVGİYİ BİLGİSAYARINIZA YÜKLEYİN

Esprili ve bir o kadar da nasihat dolu bir paylaşım çok teşekkürler.B)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı

çoksağol okuduğun için

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı

:):) ÇOK GÜZEL TEŞEKKÜRLER :)
SEVGİYLE KAL. ALLAH A EMANET OL.. B)B)

sabir

Kayıtlı Kullanıcı

SA
evet çok güzel bi paylaşımdı Allah razı olsun.B)

buket

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm.paylaşımın için allah razı olsun ve çok teşekkürler.selametle...
B)B)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam Buket Kardeşim Yoksunuz Gerçi çok Geçte Oldu Ama:).RABBİME EMANET OLUN:H

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Yaptım.Hey harika..Neler oluyor?Kalp temiz dosyalarla doluyor.GÜLÜMSEME.MPG.monitöre geldi SICAKLIK.COM,BARIŞ.EXE,ve MEMNUNİYET.COM Hepsi kalbe yerleşiyor.
Yetkili Güzel,demekki SEVGİ yüklendi ve çalışıyor.Şu andan itibaren her şeyle başaçıkabilmeniz gerekiyor.

_______selamün aleyküm kardeşim benim ya :):)
tam zamanında öyle bir paylaşım çıkarıyorsun ki karşıma ..
okurken yüzümden gülümseme eksik olmaDı sagolsın inşallah
emegine yüregine saglık olsun
selam ve dua ileB)_________

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Teşekkürler..Elinize sağlık...

Teşekkürler..Elinize sağlık...

Sevgiyi kalbinden hiç eksik etmeyenlere selam olsun...
SEVGİ HERŞEYE DEĞER...
Selam ve DUA ile...
:evet:H

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Yaptım.Hey harika..Neler oluyor?Kalp temiz dosyalarla doluyor.GÜLÜMSEME.MPG.monitöre geldi SICAKLIK.COM,BARIŞ.EXE,ve MEMNUNİYET.COM Hepsi kalbe yerleşiyor.
Yetkili Güzel,demekki SEVGİ yüklendi ve çalışıyor.Şu andan itibaren her şeyle başaçıkabilmeniz gerekiyor.

_______selamün aleyküm kardeşim benim ya :):)
tam zamanında öyle bir paylaşım çıkarıyorsun ki karşıma ..
okurken yüzümden gülümseme eksik olmaDı sagolsın inşallah
emegine yüregine saglık olsun
selam ve dua ileB)_________

ve aleykum selam kardeşim.Nasıl tam zamanında moralinmi bozuktuki?bişey değil bu arada.Ben bu yazıyı yeni kaydolduğumda ekledim.Takvim yaprağında okumuştum çok hoşuma gitti ve ekledim siteye.Beğendiğine sevindim:).Selametle kalın kardeşim.

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
ytutwi1.gif

~~hayırlı günler kardeşcagızım~~

yalniz_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
saol kardesim çok güzel bi paylas1md1 okurken tebessüm eksik olmad1 emegine saglik allah razi olsun..hayirli cumalar...

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
s.a çok hoş bir paylaşımdı,teşekkürler....

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum.
süper bir paylaşıııım.
Rabbim sizin de yüzünüzden gülücükleri, kalbinizden güzellikleri eksik etmesin inşaAllah.
bu da sizee:H
sekerkedileroy0.jpg

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
Selamunaleyküm kardeş çok ...
hoş bir çalışma olmuş emeklerine sağlık olsun...hep sevgiyle kalman temennisiyle..Allaha emanet ol...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt