Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SEVDİKLERİNİZİ KAYBETMEDEN (1 Kullanıcı)

yeliz

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.resulugulu.com
B)Sevdiklerinizi Kaybetmeden

Genç adam annesi için çiçek alacaktı. 200 mil uzakta yaşadığı için kendisi ****üremeyecekti malesef. Çiçekleri oraya giden bir araçla yollamayı planlıyordu. Çiçekçinin önünde arabasından indi. Tam bu sırada kaldırıma oturmuş küçük kız takıldı gözüne. Nedense bu gözyaşlarının sebebini öğrenmek istedi.

"Annem için gül almak istiyorum ama param yetmiyor" dedi kız.

Adam gülümsedi ve "Gel hadi dedi. Ben istediğin gülü alacağım sana."

Satın aldığı gülü küçük kıza verdi. Ardından kendi güllerini sipariş etti ve annesinin adresini bıraktı. Dönüşte kızı evine ****ürmek istediğini söyledi.

Küçük kız bu duruma çok sevinmişti. "Evet beni annemin yanına ****ürebilirsiniz." diye atıldı. Yolu tarif etti. Ancak ulaştıkları yer bir mezarlıktı. Küçük kız elindeki gülü, toprağı hala taze olan mezara bıraktı.

Tam bu anda ince bir sızı dokundu adamın kalbine. Hemen çiçekçiye geri döndü ve siparişini iptal etti. Satın aldığı bir buket çiçekle 200 mil ötedeki annesinin yanına sürdü arabasını...

siyah_beyaz

Kayıtlı Kullanıcı
RE: SEVDİKLERİNİZİ KAYBETMEDEN

SELAM KARDEŞİM, ÇOK HİSLİ Bİ ÖYKÜYDÜ ÇOK ETKİLENDİM İNAN Kİ.. KEŞKE HERKES SEVDİĞİNİN KIYMETİNİ YANINDAYKEN BİLSE... NE ZAMAN KAYBEDERİZ İŞTE O ZAMAN ANLIYORUZ NE YAZIK Kİ...

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun kardeşim. Hala şu hikayelerin olduğu kitabı söylemedin. Takipçinim işallah söylersin.:)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

Hiç kimse yanındakinin kıymetini bilmiyor halbuki seni seviyorum demek bu kadar mı zor insan küçücük bir şeylede mutlu olur yeter ki sevmeyi bilelim Annemden şimdi geldim ama telefon edip bir sesini duyayım S,A,:D:D:D

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

ÇOK GÜZEL ÇOK ETKİLEYECİ ALLAH RAZI OLSUN .

hazan_gulu

Kayıtlı Kullanıcı

ÇOK GÜZELDİ PAYLAŞTIGIN İÇİN ALLAH RAZI OLSUN....RABBİM SEVDİKLERİMİZİN KIYMETİNİ BİLMEK NASİP ETSİN BİZLERE.....AMİN...SELAMETLE..

guleryuz

Kayıtlı Kullanıcı

KARDEŞİM ÇOK GÜZEL BİR HİKAYE
EMEĞİNE SAĞLIK
ALLAH RAZI OLSUN SENDEN

gecem

Kayıtlı Kullanıcı

hazan_gulu yazdı:
ÇOK GÜZELDİ PAYLAŞTIGIN İÇİN ALLAH RAZI OLSUN....RABBİM SEVDİKLERİMİZİN KIYMETİNİ BİLMEK NASİP ETSİN BİZLERE.....AMİN...SELAMETLE..
RABBİM SEVDİKLERİMİZİN ACISINI GÖSTERMESİN BİZLERİ.

ya nasip

Yasaklı Kullanıcı

çok güzel ellerinize sağlık

hilal76

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH razı olsun ders alınacak bir hikaye malesef biz insanlar sevdiklerimizin kıymetini bilmiyoruz yada sevdiğimizi onun gözünün içine bakarak söyleyemiyoruz arkadaşlar keşkeleri hayatımızdan çıkartalım lütfen ve her anın kıymetini bilelim

nihal yildiz

Kayıtlı Kullanıcı

s.a allah razi olsun cok güzel bi hikayeydi cok etkileyici sagolasinB)B)B)

Canan38

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN GUZEL HER OKUDUGUMUZ KISSALARDAN IBRED ALALIM :

hatice

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim çok güzel olmuş eline sağlık keşke demesek birde daha güzel olacak keşke demek şeytandandır zaten

pinar1988

Kayıtlı Kullanıcı
çokk güzel bir paylaşımdı.Allah c.c. razı olsun

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
B)Sevdiklerinizi Kaybetmeden

Genç adam annesi için çiçek alacaktı. 200 mil uzakta yaşadığı için kendisi ****üremeyecekti malesef. Çiçekleri oraya giden bir araçla yollamayı planlıyordu. Çiçekçinin önünde arabasından indi. Tam bu sırada kaldırıma oturmuş küçük kız takıldı gözüne. Nedense bu gözyaşlarının sebebini öğrenmek istedi.

"Annem için gül almak istiyorum ama param yetmiyor" dedi kız.

Adam gülümsedi ve "Gel hadi dedi. Ben istediğin gülü alacağım sana."

Satın aldığı gülü küçük kıza verdi. Ardından kendi güllerini sipariş etti ve annesinin adresini bıraktı. Dönüşte kızı evine ****ürmek istediğini söyledi.

Küçük kız bu duruma çok sevinmişti. "Evet beni annemin yanına ****ürebilirsiniz." diye atıldı. Yolu tarif etti. Ancak ulaştıkları yer bir mezarlıktı. Küçük kız elindeki gülü, toprağı hala taze olan mezara bıraktı.

Tam bu anda ince bir sızı dokundu adamın kalbine. Hemen çiçekçiye geri döndü ve siparişini iptal etti. Satın aldığı bir buket çiçekle 200 mil ötedeki annesinin yanına sürdü arabasını...

allah razı olsun

PeNYe.Zz

Kayıtlı Kullanıcı
ne yazıkki sevdiklerimizin kıymetini onları kaybedince anlıyoruz..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt