Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sesli ve Mealli Hatim Seti İNDİR [Muallim 1.0 Programı] (1 Kullanıcı)

halit74

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşlerim artık elinizin altında sesli ve mealli hatim seti olacak el-fatiha'dan el-nas'a yani 1.sureden 114.sureye kadar kutsal kitabımız Kur'an'ı dinleyebilir ve dinlerken de bu programda mealini takip edebilceksiniz.Takıldığınız yeri tekrar tekrar açıp dinlemeniz de mümkün ve menüde 5 dil seçeneği de mevcut.Bu mükemmel seti Allah Rızası için indirip kullanın saygılarımla..
muallim10.jpg

fatiha.jpg

nasq.jpg

sonozv.jpg

Dosya Boyutu: 385 mb
Dosya Türü:İso Dosyası
KURULUMU:İndirdiğiniz İmaj dosyasını 'Deamon Tools' programıyla sanal diskte gösterip çalıştırcaksınız bu kadar.

UYARI:Yapamadığınız ve takıldığınız bi yer olduğunda güzel bi üslup ile yardım isterseniz Allah Rızası için yardıma her zaman açığım.

NOT: Programı internete kendim yükledim yani upload ettim güle güle kullanın..

İNDİR
Part 1
Part 2
Part 3
Part 4

barışdiniislam

Kayıtlı Kullanıcı
Selam aleykum

Selam aleykum

kardweşim ben bu 4 rarıda indirdim daha sonra ne yapacağımı ayrıntılı bir şekilde bildirirseniz sevinirim.kuramıyorum.alllah razı olsun bu kuran programı gerçekten çok işimiz yarıyacağa benziyor inşallah.

halit74

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba kardeşim.4 rarı indirdin ve birleştirdin dimi ortaya cd şeklinde bi imaj dosyası çıktı bundan sonra da deamon tools programı var onu indir netten onunla oluşan bu imajı göstercen bi nevi driver yani sürücü oluşturcan ama sanal sürücü ve sonrada programa gircen bu kadar ;) hadi kolay gele..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt