Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

şer güçlere destek olan ürünleri boykot edin! (1 Kullanıcı)

~~hakyolcusu~~

Kayıtlı Kullanıcı
temizlik malzemeleri::ace,,alo,,omo,,lux,,cif,,ariel,,rinso,,aksiyon,,calgon,,calgonit,,palmoliv,,hacişakir,,domestos,,elidor,,blendax,,panten,,colgate,,ipana,,signal,,canbebe,,canlady,,prima,,permatikGIDALAR:coca cola,,pepsi,,nescafe,,nestle,,danone,,turyag,,sana,,kent grubu,,dandy grubu,,kit-kat,,maggi,,nesQuik,,fanta,,vakkoSIGARALAR:parliament,,marlboro,,L&M,,camel ELEKTRONIK:ıntel,,nokia,,bosch,,saba,,profilo,,siemens,,philipsDIGER:pfizer ve sandoz ilaç,,carrefour,,walt disney,,mc donalds RAHMAN VE RAHIM OLAN ALLAH"IN ADI ile:"EY iMAN EDENLER!YAHUDİ VE HRISTIYANLARI DOSTLAR EDINMEYIN;ONLAR BIRBIRLERININ DOSTUDURLAR.SIZDEN ONLARI KIM DOST EDINIRSE,KUSKUSUZ ONLARDANDIR.SUPHESIZ ALLAH ,ZALIMLAER TOPLULUGUNU DOGRU YOLA ILETMEZ(maide suresi 51.ayet)

alifurkan

Kayıtlı Kullanıcı
elimden geldiğince ve bildiğim kadarıyla şer güçlere destek olan ürünleri boykot etmeye çalışıyorum ama, adamlar her tarafı sarmışlar ve bazen mecbur kalarak o ürünlerden aldığmız oluyor.ama yinede dikkat etmeli çevremizdeki insanlarıda uyarmalıyız.

hacer42

Kayıtlı Kullanıcı
ben de dikkat etmeye çalışıyorum. çocukları bazen ikna edemiyorum. ama sabırla başaracağıma inanıyorum.çevremdekileri uyarıyorum. kimi zaman olumlu kimi zaman olumsuz cevap alıyorum. bu konuda yılmadan uğraşacağım.allah hepimizin özellikle filistinli din kardeşlerimizin yardımcısı olsun. allaha emanet olun. hayırlı cumalar

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt