Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

senınle gurur duyuyorum!!! (1 Kullanıcı)

TUGBA_SU

Kayıtlı Kullanıcı
7,sınıfa gidiyordum.ogun her yıl oldugu gıbı sınıfca tum okulda bır gelenek halını almıs olan yerlı malı haftasını kutluyacaktık sınıfa gıren her ogerncının elınde içinde hercesıt pasta poaca ve mayvelerın bulundugu posetler vardı.benım pocalarımı annem okula gıdış saatıne yetiştiremedıgı için babam getırecektı pek hosuma gıtmese de mecburen kabul etmek zorunda kaldım.butun herkes son dersı sabırsızlıkla beklıyordu elbette aralarında sabredemeyenlerde vardı.4.dersın sonunda resım ogretmenızle beraber sınıftan cıktık kendısı aynı zamanda sınıf ogretmenımızdı.hep beraber bazı konular hakkında konusuyor sakalasıyordk.tam bu sırada nöbetcı kız yanıma geldı cıgdem erdem evet dedım babanız sızı beklıyor dedı.merdıvenlerı hızlı ındım nobetcı masasının onunde annemın benım ıçın ozenle sardıgı poaca tepsısını tutuyordu; etrafıma bakındım içimden ıyıkı hıc bı arkadsım bızı gormuyor dıye dusundum,eskımıs gıysılerı agızında sıgarası herzamn arkasına bastıgı ayakkabıları ve usunmesın dıye basına gecrdgı kaskedıyle onu kımsenın gormesını ıstemezdım.
korkuyordum onu cok sevmeme ragmen sırf gıysılerınden dolayı ondan utanıyordum.tepsıyı bana uzattı sevgılı dolu bakıslarla kızım dedı gelmısken sınıf ogretmenınıde goryum bırden kalbım hızla carpmaya basladı korktugum basıma gelmıstı heycan dolu bır sesle ogretmenımız bugun okulda yok dedım.herzaman dogruyu soyleyen bı cock olmama ragmen bana yalan soylememeyı ogreten kısıye yalan soylemıstım belkı buyuzden bakısları degıstı sevgı dolu gozlerı huzunlu bı hal aldı.ve ıyı dersler dıyerek cıktı.nekadar cabuk unutmustum babamın anlattıklarını trabzonun bır ucra kosesınde yasadıgını ormana gıdıp odunları sırtında yuzlerce mıl tasıyıp satarmıs kalem almk ıcın cogu zamn kalemtrasın acamıyacagı kucukluktekı kalemlerı kullnırmıs ama aılesınn durumu kotu oldugu ıcın okuldan alınmıs.ben okuyamadım barı cocuklarım okusundıyerek izmite göc etmıs işte bunlerın hepsını ne kadar cabuk unutmustum o sadece kucuk kızının calıskanlıgıyla bıraz gururlanacaktı.ona bunu bıle cok gormustum,o olaydan sonra babam hıc ookuluma ugramadı.ogretmenlerımın arkadslarımın onunde işte bu benım kızım okuma askını ona ben verdım edasıyla durup övunmedı bunları hıc bır zamn babama anlatmadım artık hıc bı zamnda anlatmayacagım gıymeyıp gydıren bızım için insaatın toz dumanı arasında calısan babam sımdı kara topragın altında bılıyorum baba sen goremıyeceksın duyamıyacaksın ama tum dunyanın onunde haykırıyorum eskımıs mantosu agzındakı sıgarası basındakı kasketı ayakkabısının ustune basarak nöbetcı masasının onunde duran o adam. benım babamdır ondan utanmıyorum aksıne onunla GURUR DUYUYORUM sevdklerınız dıs grunusu ii degılse cırkınse ii gıyınemıyorsa sakatsa onu oldugu gıbı kabul edınve cevrenıze tanıtmaktan cekınmeyın onu gercekten sevıyorsanız sevdıgınız kısının dıs gorunusu degıl yuregını sevmısınızdr bırakın cevredekı ınsanlarda onu tanısın ve onun sevgı dolu yuregını gordukce sızın onunla mutlu oldugunuzu gıbı onlarda mutlu olsun.

sevgılerımızı anlatmak ıçın gec kalmayalım bız o sevgıler için yasıyoruz 17 yıl boyunca benı bu yasa getıren aılem için gurur duyuyorum boyle anne ve babalar sevgısını esırgemeyen abıler ablalar ve kardeslerle insanlık için caba harcayan her kesle gurur duyuyorum sız gecelerı aydınlatan ısıksınız lutfen sevgılerımızı gostermeye gec kalmayalımhıc bırsey için gec kalmayalım allah hepınızden razı olsun..........

TUGBA_SU

Kayıtlı Kullanıcı
lütfen!!!

lütfen!!!

uzun gıbı gorunuyorsa bıle 2dk ayıralım okudamadan gecmeyelımmmm hıkayede olsalar bızlere kattıkları bılgı cokdur unutmayalım...:a33:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt