Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Seni Seviyorum Ey Nebi (1 Kullanıcı)

muhammed25

Kayıtlı Kullanıcı
[size=medium]Seni Seviyorum Ey Nebi

Bana sevgini bahşet ey Fahri Kâinat, ey Âlemlere Rahmet Nebi!

Sadece benim yüreğim değil, tüm yürekler senin sevgi yağmurlarına muhtaç Efendim! Küçük elleri büyük yürekleriyle, ebabiller gibi zulmün üstüne taş olup yağan, Filistinli çocuğun kalbine de yağdır sevgi yağmurunu sağanak sağanak

Sadece inancını yaşamak, iffetin timsali örtüsüyle toplum sahnesine çıkmak istediği için, alay edilen, dışlanan ve yok edilmeye çalışılan Zeyneplerin yüreğine de yağ ey Nebi! Yağ ki; bu sevgi yağmurları onlara direnme gücü versin Her türlü zulme rağmen, sevgiyle ve güler yüzle bu kutlu dava yolunda yürüme azmi versin

ZALİMLERİN YÜREĞİNE DE YAĞ EY NEBİ!

Ey Nebi!Sevdiğinize sevginizi söyleyin buyuruyorsun İşte söylüyorum, işte haykırıyorum sana;
SENİ SEVİYORUM EY NEBİ

SENİ ÇOK SEVİYORUM!

Ve Ümmetin boynu bükük, ümmetin diz çökmüş yüreğimde Haydi! Yüreğime gel ey Nebi! Cebraille, Burakla gel! Ve imanı yaralanmış, izzeti paralanmış, namusu ayaklar altına alınmış, her cephede yenik düşmüş ümmetinin yüreğini sevgi yağmurlarınla yıka ve çıkar miraca!
[/size]

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeşim emeğinize saglık rabbim razı olsun
rabbimize emanetsiniz inşallah
selam ve dua ile
<<B)>>

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşim güzel bir paylaşım gerçekten selametle

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt