Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sen Hindi Kes Kurban Bayramında - Cübbeli Ahmed Hoca (1 Kullanıcı)

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
YouTube - Sen Hindi Kes Kurban Bayramında - Cübbeli Ahmed Hoca

yok sana hindi düşer Kurban bayramında :D coştur bizi Ahmed Hoca valla zamanın Nasreddin Hocasu gibi MAŞAALLAH

Amacınız islama çelme takmaksa kendinize YAZIK EDİYORSUNUZ.
Yok eğer Ahmet hocamızın söylediklerinin aksinde bilgiye sahipseniz,İlmi delillere dayalı bir reddiye yazın da bizler de faydalanalım...

Bu tür davranışlar,sadece ANLAMSIZLIĞIN ötesinde ÇİRKİN!

Anlaşılması duasıyla...​

davaislam

Kayıtlı Kullanıcı
öyle de ben Cübbeli Ahmed Hoca'nın dediklerine karşı çıkmıyorum hatta Nasreddin Hoca'ya benzetmekle iltifat bile etmiş oluyorum İslam'ın tatlı dili Ahmed Hoca

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
YouTube - Sen Hindi Kes Kurban Bayramında - Cübbeli Ahmed Hoca

yok sana hindi düşer Kurban bayramında :D coştur bizi Ahmed Hoca valla zamanın Nasreddin Hocasu gibi MAŞAALLAH

öyle de ben Cübbeli Ahmed Hoca'nın dediklerine karşı çıkmıyorum hatta Nasreddin Hoca'ya benzetmekle iltifat bile etmiş oluyorum İslam'ın tatlı dili Ahmed Hoca

Bakınız güzel kardeşim,öncelikle niyetinizi yanlış anladığım için çok özür dilerim.
Ama yanlış ifadeler kullanılmış bunu da belirteyim olur mu,inşallah biraz düzenleyelim konumuzun içeriğini de benim gibi yanlış anlayan kardeşlerimiz çıkmasın...
Üstelik ben şuan videoyu da açamadım,bir sorun var sanırım,neden bahsettiğini burada anlayamadım malesef...
İnşallah söylediklerim anlaşılırdır,hayırlara vesile olur...
Geceniz hayır olsun...​

davaislam

Kayıtlı Kullanıcı
sizin de geceniz hayrlı olsun videoyu izlediğinizde demek istediğimi anlarsınız kardeşler arasında bazen yanlış anlaşılmalar olabilir kardeşim sorun değil ;)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt