Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

semün aleyküm bende aranıza katıldım (2 Kullanıcı)

berkuk

Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar.Bu siteyi namaz üzerine yazılar okurken gördüm ve çok beğendim.Ben okadar berbat bir hayat sürüyorum ki bugün kendimden iğerndim ve tek yolun islamiyet ve bu dünyanın bir sınavdan başka bişey olmadığını anladım. Ben bu güne kadar boşa yaşamışım.Artık Allahı tanımanın yoluna kurban olmanın niyeti içindeyim.yarın mubarek arefe ve ben bu mübarek günde namazı ve Allahı bulmak yoluna bende kurban olmak istiyorum.Ama sizlerin telkinlerine yardımına çok ihtiyacım var.Benide aranıza alın lütfen gerçek müslüman olmak istiyorum.

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam kardeşim!hoşgeldin aramıza.Çok güzel bir tesbitte bulunmuşsunuz,Allahla beraber geçmeyen bir ömür boşa geçen bir ömürdür.Secdesiz,ruku ve kıyamdan uzak bir hayat yüzyıllarcada olsa boştur.Rabbımız bir ayetinde şöyle buyurmaktadır:''Ben insanları ve cinleri ancak bana ibadet etsinler diye yarattım''

GEVHER

Yönetici
ve aleykümselam kardeşimiz...

Foruma ve aramıza hoşgeldiniz.

Allah'a Kulluk etmek için yaratılan aciz varlıklarız.
İmanımızla ,İbadetlerimizle , Takvamızla Rabbimize layık kullar olmak için çalışacağız .

Bizlere verilen görev o kadar ağır ve zor ki , bu görevi layıkıyla üstlenebilmek büyük bir sabır , çaba ve özveri istiyor.

İmtihan edilmek üzere gönderildiğimiz dünya hayatında , nefsimiz ve şeytan , KULLUK vazifemizden vazgeçmemiz için bizlerle her an uğraşıyor.

Bu yolda Tek Rehberimiz KUR'AN-I KERİM ve Peygamberimiz Hz.MUHAMMED ( S.A.V) 'ın sünnetleridir.

Hep birlikte Allah'ın Kur'an-ı na sımsıkı yapışacağız .
Bölünmeden , ayrılmadan Allah'a kulluk etme zevkini , Rabbimizin diğer kullarıyla birlikte yaşayacağız.

Bu forumda da, Allah'a kulluk vazifemizi layıkıyla yerine getirebilmek için eksiklerimizi gidermeye , birbirimize destek olmaya ve bilgilerimizi paylaşmaya çalışıyoruz.

Güzel ve faydalı paylaşımlarda , Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Rabbim , bu yolda hepimizin yardımcısı olsun.

Allah'a emanet olun.

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim hoş geldin tabiiki aramıza alırız doğru yolu bulmuşsun çok şükür rabbim daim eylesin inşallah günahların için tövbe et rabbim affecidicir affetmeyi sever inşallah bizleride affeder...

berkuk

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim.Yazımı ciddiye alıp bana ses verdiğin için teşekkürler.İlkkez bir internet sitesinde yazı yazarak ve sizlerle konuşarak huzur buluyorum.Umarım bugün benim için bir milat olur.

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
canım kardeşim doğru yolu bulmak için adım atmışsın sen rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah gerçekten huzur verici bir site ben hiç çıkamıyorum burdan

berkuk

Kayıtlı Kullanıcı
Hepinize bin bir teşekkür ederim.Benim için dua edin lütfen.Sadece namaz için değil gerçek müslüman olmam için dua edin bana.Sadece namaz anında müslüman olanlardan olmak istemiyorum.İslamı tam anlamıyla ahlakıyla içten yürekten yaşamam için bana dua edin.Okadar iyisiniz ki.

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim dualarım seninle inşallah senin adına çok sevindim isalmiyeti tüm güzelliğiyle yaşayabilmeyi rabbim sana bana herkeslere nasip eylesin inşallah

berkuk

Kayıtlı Kullanıcı
Unutmadan şimdiden hepinizin kurban bayramı mübarek olsun

yalniz_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
hosgeldin kardesim sen nefsini yener de bize katilirsan tabiki okudukca ögrenirsin rahman yardimcin olsun...selamete isn...

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı

Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz...

berkuk

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşbulduk kardeşlerim

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
Sağolasın kardeşim seninde bayramın mübarek olsun rabbim nice bayramlara erişmeyi nasip eylesin

gnnr

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim aramıza hoşgeldin

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selamkardeşim.üyeliğiniz hayırlı olsun.ALLAHA emanet olun.

berkuk

Kayıtlı Kullanıcı
Hepinizden Allah razı olsun.Sağolun

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm hoş geldin berkuk.... bende yeniyim:)

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
sen benden 2 gün sonra üye olmuşsun hoşgeldin ve hoş geldik ALLAH onun yolunda cihat edenlerden eylesin hepimiz ALLAH'a emanet olun selametle

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
:):) allahümme salli ala seyyidina muhammeden ve ala ali muhammed :):)

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam hosgeldınız
inşallah allaha hayırlı kullar
pegamberimiz(s.a.v)e de hayırlı birer ümmet oluruz

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt